Home Sportas Luisas Suarezas įveikė buvusią „Man Utd“ žvaigždę po to, kai Urugvajus įveikė...

Luisas Suarezas įveikė buvusią „Man Utd“ žvaigždę po to, kai Urugvajus įveikė Braziliją „Copa America“ turnyre | Futbolas

11
0


Luisas Suarezas pataikė į Andreasą Pereirą po to, kai Urugvajus nugalėjo Braziliją „Copa America“ („Campo Deportivo“) turnyre

Luisas Suarezas atmušė Andreasą Pereirą po to, kai Urugvajus taurės ketvirtfinalyje įveikė Braziliją Amerika šeštadienio vakarą.

Rungtynės vyko iki baudinių serijos su Manueliu Ugarte. kurio ieško „Manchester United“.Urugvajus atliko lemiamą taško smūgį po to, kai Ederis Militao buvo atmuštas ir Douglasas Luizas pataikė į stulpą.

Urugvajus, kuris po Nahitano Nandezo pašalinimo prieš Braziliją buvo sumažintas iki 10 vyrų, dabar trečiadienį „Copa America“ pusfinalyje žais su Kolumbija, kuri anksčiau šeštadienį 5:0 įveikė Panamą.

Tuo tarpu Suarezas atsižvelgė į Pereiros komentarus prieš rungtynes ​​ketvirtfinalyje po to, kai „Fulham“ vidurio puolėjas pareiškė, kad Brazilija gerokai pranašesnė už Urugvajų.

„Urugvajaus rinktinė yra labai gera, bet jei pavadintumėte ją pavadinimu, mes turime komandą, kurią jie svajoja turėti“, – sakė Pereira.

Andreasas Pereira tvirtino, kad Brazilija buvo gerokai pranašesnė už Urugvajų prieš „Copa America“ ketvirtfinalį (AFP per Getty).

Paklaustas apie Pereiros verdiktą po to, kai Urugvajus išmušė Braziliją iš turnyro, Suarezas atsakė: „Turime geriausius vidurio puolėjus pasaulyje, aukščiausio lygio žaidėjus.

„Norėdami kalbėti apie Urugvajų, turite turėti šiek tiek daugiau pagarbos, žinoti Urugvajaus istoriją.


COPA AMERICA pusfinalis

Argentina – Kanada (liepos 10 d., 1 val. BST)
Urugvajus – Kolumbija (liepos 11 d., 1 val. BST)

„Prieš sakydamas, kurie žaidėjai nori būti Brazilijos rinktinėje, turiu pasakyti, kad tokį komentarą pareiškė (Giorgian) De Arrascaetos atsarginis („Flamengo“), kuris yra geriausias Brazilijos futbolo žaidėjas.

„Taigi įsivaizduokite, kaip mums tai girdėti“.

Kalbėdamas po Brazilijos pralaimėjimo, Pereira tvirtino, kad jis nereiškė nepagarbos Suarezui ir Urugvajui.

„Paprasčiausiai pasakiau, kad man tai labiau patinka, ir manau, kad mūsų žaidėjai yra geresni, todėl jei jie tuo pasinaudojo savo naudai, jie gali daryti ką nori“, – sakė Pereira.

“Bet aš niekada nerodžiau nepagarbos Urugvajui.”

Jei norite daugiau tokių istorijų, patikrinkite mūsų sporto puslapį.

Sekite „Metro Sport“, kad sužinotumėte paskutines naujienas
Facebook, Twitter ir Instagramas
.

DAUGIAU: Jadonas Sancho siunčia žinutę Bukayo Sakai po to, kai Anglija įveikė Šveicariją Europos 2024 m.

DAUGIAU: Jamie Carragheris prieš 2024 m. Europos čempionato pusfinalį paskelbė prieštaringai vertinamą Anglijos pretenziją

DAUGIAU: Gary Neville’as atskleidė Anglijos ir Nyderlandų prognozes dėl 2024 m. Europos čempionato pusfinalio