Home Sportas „Man Utd“ žvaigždė patvirtino, kad palieka klubą ir patyrė stulbinamus nuostolius |...

„Man Utd“ žvaigždė patvirtino, kad palieka klubą ir patyrė stulbinamus nuostolius | Futbolas

9
0


Jo ketverių metų laikas „United“ baigėsi (Nuotrauka: Mark Runnacles / Getty Images)

Donny van de Beek patvirtino savo Manchester United pasitraukė prieš persikėlimą į Ispanijos „Girona“ komandą.

Nyderlandų tarptautinė 2020 m. vasarą atvyko į „Old Trafford“ iš „Ajax“.„United“ atsisakė Madrido „Real“ susidomėjimo įsigyti vidurio puolėją.

Tačiau po keturių visiškai slegiančių sezonų27-erių futbolininkas išvyks į Ispaniją, kur iš naujo pradės „Girona“ komandą, o „United“ turės didžiulį žaidėjo pralaimėjimą.

„United“ pasirašė sutartį su van de Beeku už 34,7 mln. svarų sterlingų ir 4,4 mln. Jo persikėlimas į Žironą „La Liga“ komandai grąžina labai kuklią 500 000 svarų sterlingų sumą.

Van de Beekas patvirtino savo išvykimą emocinga žinute rėmėjams socialiniame tinkle „Instagram“, padėkodamas jiems už „nepamirštamą“ patirtį.

„Brangioji „Manchester United“ šeima“, – rašė jis. „Šiandien yra įsimintina diena, nes mano nuotykiai klube baigiasi.

„Noriu padėkoti jums visiems už palaikymą visus metus. Nuo tada, kai atvykome į „Manchester United“, jautėmės nepaprastai laukiami ir esame už tai dėkingi.

„Ačiū visiems klubo nariams už tai, kad jautėmės kaip namie. Ypatingas ačiū visiems gerbėjams, kurie padarė šiuos metus nepamirštamus.

„Be futbolo, mūsų dviejų vaikų gimimas čia užtikrina, kad Mančesteris visada užims ypatingą vietą mūsų širdyse. Sėkmės visiems, mes dar susitiksime.’

Van de Beekas buvo pasirašytas valdant Ole Gunnarui Solskjaeriui, tačiau per pirmąjį sezoną Anglijoje pradėjo tik ketverias lygos rungtynes ​​su norvegu.

Antrąjį sezoną olandas niekaip negalėjo startuoti „Premier“ lygoje ir po Solskjaero pasitraukimo antrajai sezono pusei buvo paskolintas „Everton“.

Net dešimties Hago atvykimas negalėjo pagerinti jo perspektyvų (Nuotrauka: Soccrates / Getty Images)

Eriko ten Hago paskyrimas „Old Trafford“ suteikė naujų vilčių. Van de Beekas buvo svarbi figūra po dešimties Hago „Ajax“ komandoje, kuri 2019 m. pasiekė Čempionų lygos pusfinalį, tačiau jo likimas „United“ nepagerėjo.

Jis žaidė devynis kartus, tik tris iš tų startų, kol 2023 m. sausį sezoną baigė kelio trauma.

Sunkiai jį iškraunant, „United“ 2023–2024 m. sezono pradžioje neįleido van de Beeką iš savo Čempionų lygos komandos. Sausio mėnesį jis prisijungė prie Frankfurto su sandoriu, kuris apėmė pirkimo opcioną, kurio nepasinaudojo Bundeslygos komanda.

Van de Beekas paliks „United“ per ketverius metus sužaidęs vos 62 rungtynes ​​ir pelnęs du įvarčius.

DAUGIAU: „Arsenal“ patyrė didelį perėjimo smūgį, nes „Barcelona“ susitarė dėl asmeninių sąlygų su geriausiu taikiniu

DAUGIAU: Davidas Seamanas reaguoja į „Arsenal“ 40 mln. svarų sterlingų perdavimą ir liepia Aaronui Ramsdale’ui pasitraukti

DAUGIAU: Leny Yoro pasisakė, kai „Manchester United“ perėjimo pasiūlymas priimtas