Home Sportas NFL žvaigždės Khyree Jackson sudaužytas automobilis pirmą kartą pavaizduotas po to, kai...

NFL žvaigždės Khyree Jackson sudaužytas automobilis pirmą kartą pavaizduotas po to, kai Merilando valstijoje žuvo Minesotos „Vikings“ žaidėjas.

21
0


Atsirado visiškai sudužusio „Dodge Charger“, kuris buvo vežamas, nuotrauka Minesotos vikingai žaidėjas Khyree Jackson ir dar du, kai jie tragiškai žuvo automobilio avarijoje.

Trijulė žuvo per trijų automobilių avariją Aukštutiniame Marlbore, Merilandas ir Jacksonas buvo nužudytas kartu su buvusiais vidurinės mokyklos komandos draugais Anthony Lyttonu jaunesniuoju (24) ir Isaiah Hazel (23).

Jo motina Ebbony Jackson šeštadienį patvirtino naujienas TMZ, sakydama, kad ankstų šeštadienio rytą sulaukė skambučio apie jo mirtį.

Greitosios medicinos pagalbos tarnybos paskelbė, kad Jacksonas ir Hazel mirė vietoje, pranešė Merilando policija. Tuo tarpu Lyttonas buvo nuvežtas į ligoninę, kur vėliau mirė.

Vaizdai rodo, kad visiškai subjaurotą ir suspaustą Chargerį iš įvykio vietos išveža vilkikas. Panašu, kad suplotos transporto priemonės galinė dalis buvo visiškai nuplėšta.

NFL žvaigždės Khyree Jacksono sudaužytas automobilis pirmą kartą pavaizduotas po jo mirties

Minesotos „Vikings“ naujokas Khyree Jacksonas žuvo automobilio avarijoje būdamas 24 metų

Minesotos „Vikings“ naujokas Khyree Jacksonas žuvo automobilio avarijoje būdamas 24 metų

Nelaimė įvyko šeštadienį apie 3 val. ryto ET, kai moteris, vadinama Cori Clingman, vairavusi sidabrinės spalvos automobilį „Infinity“, dideliu greičiu bandė persirikiuoti į 4 maršrutą.

Ji trenkėsi į „Dodge Charger“, kurį vairavo Hazel ir vežė Jacksoną bei Lyttoną, kuris susidūrė su kita transporto priemone, todėl „Dodge“ nulėkė nuo kelio, atsitrenkė į kelis medžių sustojimus, kol galiausiai sustojo.

Avarijos metu Clingman transporto priemonėje buvo dar du keleiviai, o kitas vairuotojas buvo vienintelis savo „Chevrolet“ keleivis. Daugiau niekas per avariją nenukentėjo.

Merilando policija pradėjo tyrimą dėl mirtinos avarijos, manydama, kad tai galėjo būti alkoholis.

Hazel žaidė Maryland ir Charlotte, o Lytton žaidė Floridos valstijoje ir Penn State.

Kampinio gynėjo šoko mirtis įvyko praėjus kiek mažiau nei trims mėnesiams nuo tada, kai „Vikings“ jį pasirinko 2024 m. NFL naujokų biržoje.

Minesota užėmė Jacksoną 108-uoju numeriu ketvirtajame ture po jo koleginės karjeros abiem Oregonas Ančiukai ir Alabama Crimson Tide. Jis buvo svarstomas kaip „Vikings“ startas ateinančiame sezone.

Anthony Lytton Jr.

Isaiah Hazel

Jo buvę vidurinės mokyklos komandos draugai Anthony Lytton jaunesnysis (L) ir Isaiah Hazel (R) taip pat mirė

Džeksonas pavaizduotas kartu su gynėju ir kitu žaidėju JJ McCarthy gegužę naujokų stovykloje

Džeksonas pavaizduotas kartu su gynėju ir kitu žaidėju JJ McCarthy gegužę naujokų stovykloje

„Vikings“, savininkai Markas ir Zygi Wilfai bei vyriausiasis treneris Kevinas O’Connellas pagerbė Jacksoną su franšize, sakydami, kad yra „nuniokoti“.

Komandos pareiškime rašoma: „Esame sugniuždyti žinios apie Khyree Jackson mirtį po nakties automobilio avarijos.

„Kol stengiamės surinkti daugiau informacijos, kalbėjomės su Khyree šeima ir pasiūlėme Minesota vikingai.

„Mes taip pat perdavėme naujienas „Vikings“ žaidėjams, treneriams ir personalui bei pasiūlėme konsultacijas tiems, kuriems reikia emocinės paramos.

„Mūsų mintys yra su Khyree šeima, draugais, komandos draugais ir treneriais, taip pat su visomis šios tragiškos avarijos aukomis“.

Savininkai Markas ir Zygi Wilfai pridūrė: „Esame labai nuliūdinti dėl žinios apie Khyree mirtį.

„Vikings“ vyriausiasis treneris Kevinas O'Connellas prisipažino, kad po šios naujienos „neteko žodžių“

„Vikings“ vyriausiasis treneris Kevinas O’Connellas prisipažino, kad po šios naujienos „neteko žodžių“

„Khyree, kaip žaidėjo, laukia nepaprastai šviesi ateitis ir buvo aišku, kad jis buvo pasišventęs būti nuostabiu žmogumi, padariusiu teigiamus pokyčius žmonių gyvenime.

„Galvojame apie Khyree šeimą ir draugus bei visus Minesotos vikingų narius po šios niokojančios netekties.

„Esu visiškai sugniuždyta dėl šios žinios. Khyree atnešė užkrečiamos energijos į mūsų objektą ir mūsų komandą“, – pridūrė „Vikings“ vyriausiasis treneris Kevinas O’Connellas.

„Jo pasitikėjimas savimi ir patraukli asmenybė iškart patraukė jo komandos draugus.

„Per trumpą laiką kartu buvo akivaizdu, kad Khyree išaugs į nepaprastą profesionalų futbolininką, bet dar įspūdingiau buvo jo noras tapti geriausiu žmogumi savo šeimai ir aplinkiniams.

„Man trūksta žodžių. Džiaugiuosi Khyree šeima, draugais, komandos draugais ir treneriais.