Home Sportas Nickas Kyrgiosas džiugina gerbėjus treniruotėmis su buvusiu varžovu Novaku Džokovičiumi Vimbldone

Nickas Kyrgiosas džiugina gerbėjus treniruotėmis su buvusiu varžovu Novaku Džokovičiumi Vimbldone

20
0


Nikas Kirgiosas ir buvęs varžovas Novakas Džokovičius išėjo į lengvabūdišką praktikos sesiją Vimbldonassu Aussie ugniagesiu, kurio tikslas netrukus grįžti į veiksmą.

Kyrgiosas, kuris 2022 m. finišavo kaip vyrų vienetų vicečempionas iki Džokovičiaus, prisijungė prie BBCŠių metų turnyro pietvakarių Londone komanda, kuri atsisakė dalyvauti varžybose dėl traumos.

29-erių futbolininkas pademonstravo savo, kaip žinovo meistriškumą, būdamas nuošalyje ir paliko įspūdį sirgaliams per Eurosport rungtynes. „Australian Open“. taip pat teniso kanalas.

Austrijos žvaigždė kitą mėnesį ketina sugrįžti į žaidimą ir jam pavyko susimušti su savo draugu prieš Džokovičiaus susidūrimą su australu Aleksejumi Popyrinu.

„Jauskitės vėl kaip mažas vaikas“, – paskelbė Kyrgiosas X prieš įeidamas į aikštelę su Džokovičiumi.

Pora per sesiją juokavo, o austras vienu metu pareiškė: „Aš žinau tavo judesius, tu tiesiog per geras“.

Suklestėjusi draugystė tarp Kyrgioso ir Džokovičiaus atrodė mažai tikėtina dar 2019 m., kai pirmasis 10 kartų „Australian Open“ čempioną nuskriejo. Niujorko laikas podcast’ai.

„Tiesiog jaučiu, kad jis turi ligotą apsėstą norą patikti“, – sakė Kyrgiosas.

Nickas Kyrgiosas ir Novakas Džokovičius išėjo į treniruotę Vimbldone

„Jis tiesiog nori būti kaip Rogeris. Man asmeniškai – man dabar nerūpi, aš taip toli nuėjau – jaučiu, kad jis tiesiog taip nori patikti, kad tiesiog negaliu jo pakęsti.

Po dvejų metų Kanberoje gimusi žvaigždė vėl atsikratė Džokovičiaus, pasmerkdama jo „kaulingą“ sprendimą surengti teniso labdaros renginį Kroatijoje, dėl kurio daugelis žaidėjų užsikrėtė Covid-19.

Šiais laikais austrą ir serbų superžvaigždę sieja artima draugystė, o teniso gerbėjai mėgsta tai matyti.

Sekmadienio rytą australui Aleksejui Popyrinui buvo leista pasvajoti tik vieną setą – kol Džokovičius išardė savo „Center Court“ fantaziją, o Aleksas de Minauras vėl liko vieninteliu Australijos vienišių Vimbldone.

Sidnėjaus žaidėjas Popyrinas trečiojo raundo revanšinėje kovoje pirmą kartą ištraukė septynis kartus čempiono titulą, tačiau viskas buvo taip gerai.

Džokovičius 2022 metų liepą Vimbldono finale keturiais setais įveikė Kyrgiosą

Džokovičius 2022 metų liepą Vimbldono finale keturiais setais įveikė Kyrgiosą

Kai grėsė lietus, stogas buvo nustumtas per didžiausią sporto teniso areną – ir tai pakenkė 24-erių austro ambicijoms, net kai Popyrinas vis dar atliko vieną geriausių pasirodymų savo karjeroje.

Džokovičius, kuris buvo sužeistas kelyje ir po to, kai jam prieš mėnesį buvo atlikta menisko operacija, kažkaip sugebėjo priartėti prie savo nepriekaištingo tobulumo, kai pradėjo atrasti savo diapazoną ir ritmą ir, puikiai tarnavęs, pasiekė 4:6 6:3. 6-4 7-6 (7-3) pergalė.

Anksčiau de Minauro, šalies Nr.1, titulo viltis gavo didelį postūmį, nes jam buvo suteikta prabanga patekti į 16-ąją vietą, o jo varžovus toliau nusivylė lietus. Jis ketvirtajame ture žais su kylančia 20-mete prancūzų žvaigžde Arthuru Filsu.

Australo Nr.1 ​​sklandus kelias dar labiau palengvėjo po to, kai jo trečiojo raundo varžovas Lucasas Pouille’as jam pasakė, kad susižeidė pilvą, likus valandai ir 45 minutėms iki rungtynių pradžios šeštadienį.

Novakas Džokovičius Vimbldone įspūdingai įveikė Aleksejų Popiriną

Novakas Džokovičius Vimbldone įspūdingai įveikė Aleksejų Popiriną

Tada De Minauras turėjo prabangos atpalaiduojančią dieną ir pasirinko žiūrėti Popyrino ir Džokovičiaus revanšą per televizorių – antrą dalį sagos, kuri prasidėjo Rod Laverio arenoje Australijos atvirajame čempionate sausio mėnesį, kai taip pat nugalėjo 24 kartus „Didžiojo kirčio“ nugalėtojas. keturiuose komplektuose.

„Labai sunkios rungtynės ir nesitikėjau nieko mažiau. Žinojau, kad jis atvyks su dideliu tikėjimu savimi“, – sveikindamas savo narsų varžovą sakė Džokovičius.

„Jis buvo geresnis žaidėjas pirmame sete, aš jį sustiprinau, trečią sužaidžiau tikrai gerą antrąjį, o ketvirtasis buvo bet kam.

„Buvo labai sudėtingos psichikos rungtynės, tiesiog ten pabūti.