Home Sportas Novakas Džokovičius pateko į Vimbldono pusfinalį, o Alexas de Minauras pasitraukė

Novakas Džokovičius pateko į Vimbldono pusfinalį, o Alexas de Minauras pasitraukė

14
0


Novakas Džokovičius finale gali susidurti su Carlosu Alcarazu arba Daniilu Medvedevu (Nuotrauka: Getty)

Novakas Džokovičius gavo perėjimą į Vimbldono pusfinalį po to, kai Alexas de Minauras paskutinę minutę pasitraukė iš trečiadienio kovos.

Džokovičius buvo pasiruošęs an neįtikėtinai nepatogus sugrįžimas Centro teismui po to viešai trinktelėdamas ūžiančią britų minią in an piktas pokalbis teisme pirmadienį, ragindamas juos dėl jų nepagarbos ir įnirtingai tvirtindamas, kad jie „negali jo liesti“.

Tačiau De Minauras buvo priverstas pasitraukti iš savo numatytas ketvirtfinalis prieš 24 kartus „Didžiojo kirčio“ čempioną, susižeidęs paskutinėse rungtynėse. Tai didžiulis smūgis australui, kas susitikinėja Britų žvaigždė Katie Boulter.

Tai reiškia, kad Džokovičius, toliau sieks aštuntojo Vimbldono trofėjaus, susidurs su 13-ąja vieta Tayloru Fritzu arba Lorenzo Musetti.

De Minauras, paaiškindamas savo pasitraukimą turnyro viduryje, sakė: „Per paskutinius tris savo rungtynių su (Arthuru) Filsu taškus pajutau garsų traškėjimą.

„Vakar man buvo atliktas skenavimas ir jis patvirtino, kad tai buvo sužalojimas, ir yra didelė rizika, kad ji dar labiau pablogės, jei žengsiu į aikštę.

„Norėjau padaryti viską, ką galiu, kad žaisčiau (prieš Novaką Džokovičių). Šiandien norėjau pabusti tikėdamasi, kad pajusiu kažkokį stebuklą ir nepajusiu jo eidama.

Alexas de Minauras į susirėmimą stojo kaip „garbės britas“ (Nuotrauka: Getty)

„Jie negalėjo man pasakyti konkretaus atkūrimo plano, nes tai tokia unikali trauma.

„Remiantis dabartiniu skausmu, jis gali trukti nuo trijų iki šešių savaičių. Tai priklauso tik nuo to, kaip greitai mano kūnas gyja.

Džokovičius staiga baigėsi BBC interviu šią savaitę, kai jo atkakliai klausė apie jį šlamančią Vimbldono minią.

Novakas Džokovičius pirmadienį apšaukė gerbėjus dėl „nepagarbos“ (Nuotrauka: Getty)

Tuo tarpu Johnas McEnroe paragino Vimbldono minias parodyti daugiau pagarbos Džokovičiui, net jei jis profesionalaus vyrų teniso „Darth Vader“..

Johnas Lloydas jaučia, kad Džokovičiaus protrūkis atėjo nes jis yra “supykęs” populiarumo, kurį sulaukia kiti Didžiojo trejeto legendos Rogeris Federeris ir Rafaelis Nadalis.

„Manau, kad giliai viduje jis šiek tiek pyksta ant kai kurių savo varžovų, ypač Rogerio Federerio ir Rafaelio Nadalio, ir jie buvo tokie populiarūs aikštėje“, – apie Džokovičių kalbėjo Lloydas.

„Novakas kartais nėra toks populiarus kaip tie du. Na, kas būtų? Ir aš manau, kad kartais jis šiek tiek susierzina, minia užkliūva ant jo, mano, kad tai šiek tiek asmeniška, taip nėra.

DAUGIAU: Buvusi Serenos Williams trenerė patarė naujajai britų Vimbldono žvaigždei dėl „šviesios ateities“

DAUGIAU: Vimbldono 10-osios dienos žaidimo tvarka, nes Novakui Džokovičiui gresia nepatogus sugrįžimas

DAUGIAU: Šviesesnis JK oras Vimbldone, kai Novakas Džokovikas žais Londone