Home Sportas Nyderlandų žvalgybos ataskaita: ko Anglija gali tikėtis Euro 2024 pusfinalyje | ...

Nyderlandų žvalgybos ataskaita: ko Anglija gali tikėtis Euro 2024 pusfinalyje | Futbolas

18
0


Nyderlandai sužais pirmąjį pagrindinį pusfinalį per 10 metų prieš Angliją (Nuotrauka: Getty)

Anglija liko vos dvi rungtynės 2024 m. euras šlovė. Pirmoji jų užduotis: įveikti atgimimą Nyderlandai pusėje pusfinalyje.

Trečiadienio vakarą „Trys liūtai“ kovoja su Oranje Dortmunde su vieta finale Berlynas iki grabos.

Tai bus iki šiol Garethas Southgate’asSunkiausias turnyro išbandymas – dar labiau turint galvoje jo komandos nepriekaištingą pasirodymą – olandai tapo nepaprasta komanda, nepaisant sunkios kampanijos pradžios.

Turėdami pasaulinio lygio talentus gynyboje ir puolime, štai viskas, ką reikia žinoti apie Nyderlandus ir kaip Anglija gali juos sustabdyti:

Kaip jie pateko į pusfinalį

Nyderlandams D grupėje buvo sudarytos sunkios lygiosios, tačiau jie pradėjo neblogai, nugalėdami iš nugaros. Lenkija 2-1, su super sub Wout Weghorst pelnė vėlyvą nugalėtoją.

Juos atlaikė be įvarčių lygiosiomis PrancūzijaXavi Simonsas prieštaringai atmetė nugalėtoją, o vėliau pralaimėjo įspūdingam rezultatui 3:2. Austrija.

Tai reiškė, kad jie pateko tik į vieną geriausių trečią vietą užėmusių komandų, tačiau atrodo, kad jos pasiliko geriausią formą nokautams. nugalėjo Rumuniją 3:0 galutinės 16-os lygiosiose.

Nyderlandai įveikė Turkiją ir pateko į pusfinalį (Nuotrauka: Getty)

Jų ketvirtfinalio susidūrimas buvo toks pat jaudinantis ir vėl vyko iš užpakalio įveikė linksmą Turkiją 2:1 ir surengė Anglijos pusfinalį.

Vadovas: Ronaldas Koemanas

1988 m. Europos čempionato nugalėtojas ir vienas geriausių visų laikų vidurio gynėjų. Ronaldas Koemanasvadybininko karjera nebuvo tokia sėkminga kaip jo žaidėjo karjera, tačiau CV vis tiek gali pasigirti neįtikėtinu klubų sąrašu.

Tai apima „Ajax“, „Benfica“, PSV, „Valencia“, „Feyenoord“ ir „Barcelona“, nors Anglijos gerbėjams jis geriausiai žinomas dėl savo vadovo laiko. Sautamptonas ir Everton.

Įdomu tai, kad jo pirmosios rungtynės Nyderlandų trenerio poste buvo draugiškas pralaimėjimas Anglijai 2018 m. 1:0, tačiau 61-erių futbolininkas atsirevanšavo, stebėdamas paskutinį abiejų šalių susitikimą 2019 m. Tautų lygos pusfinalyje, kuris baigėsi 3 rezultatu. -1 po pratęsimo olandams.

Tai antrasis Ronaldo Koemano burtas kaip Nyderlandų bosas (Nuotrauka: Getty)

Žvaigždė: Cody Gakpo

Prieš turnyrą kapitonas ir aukštas vidurio gynėjas Virgilijus van Dijkas buvo nesunkiai laikomas geriausiu olandų turtu, bet 2024 m. Europos čempionate tai buvo kitokia „Liverpool“ žvaigždė: Cody Steel.

Greitasis į priekį ne visada atrodė patogiai Anfieldetačiau atgijo tarptautinėje arenoje, įmušęs tris įvarčius, nulemdamas jį Auksinio bato trasoje.

„Gakpo’s iki šiol turėjo gerą turnyrą, gyvas, žaidė su dideliu pasitikėjimu“, – sakė olandas ir buvęs Manchester United vadovo padėjėjas Rene Meulensteen pasakojo Nemokami statymai.

„Jis yra šiek tiek panašus į tai, su kuo mes turėjome Arjenas Robbenas prieš tiek metų, įeidamas kaire koja ir įdėdamas ją į viršutinį kampą. Cody yra lygiai toks pat, išvažiuojant iš dešinės.

Cody Gakpo vadovauja lenktynėms dėl „Euro 2024 Golden Boot“ (Nuotrauka: Getty)

Kaip jie išsirikiuos

Koemanas per Europą žaidė su savo puse, bet atrodo, kad pagaliau apsistojo ties XI, o svarbiausia – galinga gynyba su Van DijkasStefan de Vrij, Nathan Ake ir Denzel Dumfries.

Gakpo pradės kairiajame krašte, tačiau yra ir kitų atakuojančių grėsmių, kurių reikia saugotis, nes Meulensteenas atskleidžia: „Xavi Simonsas gali ką nors padaryti, jis yra geras žaidėjas, bet nebuvo geriausias, o tada jūs turite įspūdingų žaidėjų. .

„Nežinau, ką Koemanas veiks dešinėje, ar (Donyell) Malen, (Jeremie) Frimpong ar (Steven) Bergwijn. Tikiuosi, kad jis vaidins Maleną, nes manau, kad jis kažką turi, keičia tempą, gali ateiti į vidų, lauką.

„Bergwijnas buvo šiek tiek abejotinas, žmonės galvojo, kodėl tu jį vaidini, bet tai buvo daugiau, kad Dumfriesas būtų paleistas dešinėje pusėje. Jei jis gali bėgti į priekį, jis gali sukelti problemų Dumfriesui.

Virgil van Dijk yra „Liverpool“ ir Nyderlandų kapitonas (Nuotrauka: Getty)

„Van Dijkas su galva yra stiprus. Tai yra žaidėjai, kurie, sakyčiau, gali sukelti rimtų problemų Anglijai.

„Manau, kad jie bandys dominuoti kamuolį, bandys sugriebti kamuolį ir jį judinti. Kai gauni kamuolį, bet neturi tikslo bandyti atverti varžovą, tu tiesiog vartai varyk kamuolį ir atiduodi jį.

„Galite žiūrėti į valdybos statistiką, bet jei nieko neišėjo, niekur nepasieksite. Taigi labai tikiuosi, kad Nyderlandai tuo valdymu pasinaudos konstruktyviai, kad įsitikintume, jog mes jį gerai, greitai ir per eilutes perkelsime, užduodami klausimus Anglijai.

„Kiekviena komanda, kuri daugiau ėjo priekyje ir ėmė spausti Angliją, lengvai ir greitai atiduodavo kamuolį, suteikdama varžovams visas galimybes susikurti progas. Štai ką aš noriu, kad Olandija padarytų“.

Nyderlandai turi galingą gynybą ir talentingą puolėjų liniją (Nuotrauka: Metro.co.uk)

Trūkumai

Žmogus prieš žmogų Anglija tikriausiai yra stipresnė už olandus, bet iki šiol stokoja jų santarvės ir veiksmingos taktinės sąrangos.

Vis dėlto, „Trys liūtai“ ketvirtfinalyje buvo pagerėjimo ženklų, o Nyderlandai vargu ar sėdės giliai, jie gali turėti daugiau laisvės pagaliau panaudoti savo įspūdingą puolimo talentą.

Ir nors Oranje yra stiprūs puolime, jiems kartais trūko klinikinio prisilietimo prie Euro, o jei Southgate’as gali sukurti planą sustabdyti Gakpo, tai gali suteikti jiems pranašumą.

„Vienintelė problema yra ta, kad Turkijos komanda su (Gakpo) susidorojo labai gerai, padvigubindama jį, todėl kiekvieną kartą, kai jis įeidavo į vidų, tą vietą sustabdydavo kitas žaidėjas, todėl jis niekada neturėjo progos iššauti“, – pažymėjo Meulensteenas.

„Reikia kontratakuoti tai atlikdamas persidengiančius bėgimus, todėl jis turi galimybę sužaisti prieš ką nors su atbuliniu perdavimu. Cody prieš Kyle’as Walkeris bus sunku“.

Jei norite daugiau tokių istorijų, patikrinkite mūsų sporto puslapį.

Sekite „Metro Sport“, kad sužinotumėte paskutines naujienas
Facebook, Twitter ir Instagramas
.

DAUGIAU: Paaiškėjo Anglijos starto XI rinktinė 2024 m. Europos čempionato pusfinalyje ir Nyderlandai

DAUGIAU: Kaip Anglija iš baisios 2024 m. „Euro 2024“ tapo džiaugsminga, vadovaujant mūsų geriausiam visų laikų treneriui

DAUGIAU: Ispanijos treneris Luisas de la Fuente smerkia sirgalius, kurie nušvilpė Marcą Cucurella per 2024 m. Europos čempionato pusfinalį, nugalėjusį Prancūziją