Home Sportas Pamatykite stadioną, kuris garantuoja kriketą bet kokiu oru, nes gerbėjai jaudinasi dėl...

Pamatykite stadioną, kuris garantuoja kriketą bet kokiu oru, nes gerbėjai jaudinasi dėl pirmųjų bandymų rungtynių uždarose patalpose

12
0


  • Buvo atskleisti nauji Tasmanijos stadiono dizainai
  • Naujajai AFL komandai bus pastatytas 23 000 vietų stadionas
  • Dizaineriai žada, kad kriketą galima žaisti bet kokiu oru

Stadionas, pastatytas kaip dalis susitarimo dėl Tasmanijos komandos įtraukimo AFL bus pirmasis pasaulyje bet kokiomis oro sąlygomis veikiantis kriketo stadionas.

Sekmadienį buvo paskelbti Macquarie Point stadiono koncepcijos projektai.

23 000 vietų stadionas su stogu, planuojamas Hobarto krantinėje, yra sąlyga Tasmanijaįstojimas į AFL, numatytas 2028 m.

Sporto ir renginių ministras Nic Street sakė, kad vyriausybė stengėsi sukurti „svetingą, funkcionalų ir unikalų Tasmanijos“ daugiafunkcį stadioną.

„Nors šio stadiono kūrimas yra svarbus žingsnis įgyvendinant mūsų svajonę, kad mūsų pačių AFL ir AFLW komandos baigtųsi mūsų aikštėje, šis objektas pasiūlys daug daugiau“, – sekmadienį žurnalistams sakė jis.

Dizainas turi austo stiliaus fasadą, paremtą apskrito namo konstrukcija, kuri anksčiau buvo Hobarto geležinkelio kiemo Macquarie Point dalyje.

„Taip pat buvo atsižvelgta į platesnės teritorijos jūrinį paveldą ir kultūriškai informuojamas vadovaujant aborigenų bendruomenės nariams“, – sakė G. Street.

„Permatomas stogas, paremtas vidiniu plieniniu ir mediniu karkasu, suteikia galimybę demonstruoti Tasmanijos medieną.

Buvo atskleisti naujojo Tasmanijos stadiono projektai

23 000 vietų stadionas bus pastatytas naujajai Tasmanijos AFL komandai

23 000 vietų stadionas bus pastatytas naujajai Tasmanijos AFL komandai

„Cox Architecture“ generalinis direktorius Alistairas Richardsonas sakė, kad jis džiaugiasi, kad į Tasmaniją bus pristatytas unikalus bet kokiomis oro sąlygomis veikiantis stadionas.

Natūraliai vėdinamas stogas pailgins žolės auginimo sezoną – tuo ypač džiaugiasi svirplių brolija, nes jis gali pratęsti kriketo sezoną.

„Didžiausias kriketo susirūpinimas buvo stogo aukštis… jie minėjo susirūpinimą dėl Marvel stadiono (Melburne), kur kamuolys galėjo atsitrenkti į stogą“, – sakė ponas Richardsonas.

Jo teigimu, dėl stogo aukščio vargu ar jis nukentės ir nereikės pertraukų nuo lietaus.

Žaliųjų parlamentaras Cassy O’Connor teigė, kad stadiono statyba Macquarie Pointe vis dar yra netinkamas šios vietos projektas.

Jame bus speciali stogo konstrukcija, leidžianti žaisti kriketą bet kokiu oru

Jame bus speciali stogo konstrukcija, leidžianti žaisti kriketą bet kokiu oru

Koncepciniai projektai neparodė, kaip jis atrodytų iš Kenotafo, Dervento upės ar Konstitucijos doko, sakė ji.

AFL generalinis direktorius Andrew Dillonas teigė, kad projektai buvo dar vienas žingsnis į priekį kuriant Tassie Devils futbolo klubą.

Tasmanijos liberalų vyriausybė, pasirašiusi AFL ir stadiono susitarimą, įsipareigojo apriboti valstijos išlaidas iki 375 mln.

Stadiono savybės:

  • 1500 žmonių renginių salė su vaizdu į Kunanyi / Velingtono kalną
  • Dizainas, pagrįstas modeliuojant kriketo kamuoliukų trajektorijos duomenis, siekiant užtikrinti geriausios kokybės kriketo žaidimus
  • Scenos kišenė šiauriniame tribūnoje koncertams ir renginiams paremti, o tai sumažins poveikį laukui ir sumažins išlaidas
  • Prieinamos dizaino funkcijos, įskaitant vieną ištisinį aikštę, kuri aptarnauja visą stadioną
  • Sėdimojo dubenėlio dizainas priartins minias prie veiksmo
  • Atskirtas namo galas ir maitinimo įstaigos su požeminiu aptarnavimo keliu transporto priemonėms ir stadiono lankytojams bei naudotojams atskirti.