Home Sportas Pepas Guardiola prisijungia prie sporto legendų, tokių kaip Leah Williamson ir Benas...

Pepas Guardiola prisijungia prie sporto legendų, tokių kaip Leah Williamson ir Benas Stokesas Centro rūmų karališkajame bokse Vimbldone… tačiau Man City vadybininkas yra žaismingai nušvilptas SW19 minios!

14
0


  • Vimbldono boksas sulaukė daugybės sporto žvaigždžių šeštadienio veiksme SW19
  • Centro teismo žiūrovai juokaudami nušvilpė Pepą Guardiolą, kai šis užėmė savo vietas
  • Prie jo prisijungė keletas regbio ir kriketo žvaigždžių bei olimpinių žaidynių ikonų

Pepas Guardiola ir jo žmona buvo tarp ypatingų svečių, stebėjusių šeštadienio rungtynes Cameronas Norrie ir Aleksandras Zverevas Vimbldone, kaip Mančesterio miestas vadybininkas prisijungė prie mėgstamų Benas Stoksas ir Leah Williamson Centro rūmų karališkojoje dėžutėje.

Legendinis futbolo vadybininkas, atvedęs „Manchester City“ į rekordinę ketvirtąją vietą iš eilės Premier lyga titulą praėjusį sezoną, buvo žaismingai nušvilptas SW19 minios, kai jis užėmė vietą Karališkojoje dėžėje.

Su žmona Cristina Serra rungtynėse dalyvavęs ispanas nebuvo vienintelis šeštadienį „All England“ klube dalyvavęs treneris, nes prie jo prisijungė buvęs „Trijų liūtų“ vyriausiasis treneris. Rojus Hodgsonas.

Anglijos bandymų kapitonas Stoksas prisijungė prie kitų kriketo žaidėjų Jos Buttler ir Joe Rootsu Indija legenda Sachin Tendulkar taip pat minioje.

Kalbant apie buvusias regbio žvaigždes, Lawrence’as Dallaglio ir seras Garethas Edwardsas stebėjo Norrie rungtynes ​​su Zverevu Centriniame korte.

Šeštadienį tarp „Royal Box“ svečių buvo Pepas Guardiola ir jo žmona Cristina Serra

„Manchester City“ treneris (centras) buvo žaismingai nušvilptas, kai jis ir Anglijos rinktinės kapitonė Leah Williamson (dešinėje) buvo paskelbti Vimbldono miniai Centro aikštėje.

„Manchester City“ treneris (centras) buvo žaismingai nušvilptas, kai jis ir Anglijos rinktinės kapitonė Leah Williamson (dešinėje) buvo paskelbti Vimbldono miniai Centro aikštėje.

Cameronas Norrie džiaugiasi, kad laimėjo svarbų tašką prieš vokietį

Zverevas pareikalavo pirmosios partijos Centro teisme

Didžiosios Britanijos teniso žvaigždė Cameronas Norrie (kairėje) Centriniame korte susitiko su Aleksandru Zverevu (dešinėje).

Anglijos kriketo žaidėjai Benas Stokesas (dešinėje) ir Joe Rootas (kairėje, mojuoja) taip pat buvo karališkajame langelyje

Anglijos kriketo žaidėjai Benas Stokesas (dešinėje) ir Joe Rootas (kairėje, mojuoja) taip pat buvo karališkajame langelyje

Miesto bosas nufotografuoja veiksmą

Vėliau jis pasuka telefoną, kad padarytų asmenukę

Gvardiola supyksta ir nufotografuoja asmenukę telefonu, mėgaudamasis veiksmu Vimbldone

Prie bokso taip pat prisijungė saujelė žymių olimpiečių, įskaitant Adomas PeatySeras Chrisas Hoy, ponia Jessica Ennis-Hill, seras Jasonas Kenney, ponia Laura Kenny, seras Benas Ainslie, Christopheris Deanas ir Jayne Torvill.

Taip pat pasirodė parolimpinės atletės Kadeena Cox ir Hannah Cockroft.

Guardiola neslėpė savo meilės tenisui eidamas „Etihad“ komandą ir palygino „Manchester City“ konkurenciją su „Liverpool“ ir „Arsenal“ su Novako Džokovičiaus, Rafaelio Nadalio ir Rogerio Federerio trišale kova.

Kalbėdamas apie tris teniso grandus anksčiau šį sezoną, Guardiola sakė: „Yra viena detalė, kuri juos apibūdina – tai, kaip sunkiai jie dirba.

„Žmonės tiki, kad kai esi bet kurios sporto šakos viršūnėje, tai (dėl) talentų ir įgūdžių. Bet kas (juos) apibūdintų tai, kad jie dirba sunkiau nei kiti, ruošiasi geriau nei kiti. Jie yra geriausi.

Buvęs Anglijos futbolo vadovas Roy'us Hodgsonas mojuoja miniai

Seras Chrisas Hoy taip pat buvo „All England Club“ bokse

Buvęs Anglijos treneris Roy’us Hodgsonas (kairėje) ir legendinis olimpietis seras Chrisas Hoy (dešinėje) SW19

Lyderiai vieningi!  Anglijos kriketo kapitonas Stokesas paspaudžia ranką „Man City“ vadovui Guardiolai

Vadovai vieningi! Anglijos kriketo kapitonas Stokesas paspaudžia ranką „Man City“ vadovui Guardiolai

Velso regbio legenda seras Garethas Edwardsas šeštadienį pamojavo Vimbldono miniai SW19

Velso regbio legenda seras Garethas Edwardsas šeštadienį pamojavo Vimbldono miniai SW19

“Jie niekada nėra patenkinti ir kaip jie priima blogas akimirkas ar pralaimėjimus, kaip tai normalu gyvenime, sporte ir kaip laimėti rungtynes, ir kaip jie priima, kad nervinasi ar žaidžia blogai, kaip jie iš karto grįžta.”

Buvęs Didžiosios Britanijos lyderis Timas Henmanas šeštadienį pirmajame korte prisijungė prie Šveicarijos teniso legendos Federerio, likus kelioms valandoms iki abiejų šalių susitikimo. Europos futbolo čempionato Vokietijoje ketvirtfinalyje.