Home Sportas Pranešama, kad Taylor Swift ir Travisas Kelce’as savo romantikai per dieną išleidžia...

Pranešama, kad Taylor Swift ir Travisas Kelce’as savo romantikai per dieną išleidžia 100 000 USD

12
0


Taylor Swift ir Travisas Kelce’as net negalvokite apie didelius pinigus, nes jie įrodo, kad meilė neturi kainos, nepaisant to, kad kartais kartu išleidžiama 100 000 USD per dieną.

Pagal Gyvenimas ir stiliusSuperžvaigždžių pora nebijo vienas kitą pamaloninti prabangiuose pasimatymuose ir romantiškais gestais bei dovanomis, nes netrukus jų santykiai artėja prie vienerių metų pabaigos.

34 metų Travisas ir Tayloras susitikinėti pradėjo 2023 metų vasarą, nors tiksli jų santykių pradžios data lieka neaiški.

„Tayloras ir Travisas tapo tarptautiniais pilotais, o jų ekstravagantiškos išlaidos iškrito iš sąrašo“, – žurnalui sakė šaltinis.

„Daugelis asmens sargybinių, privatūs lėktuvai, prabangūs viešbučio kambariai ir romantiški gestai, dėl kurių jie abu žinomi, tikriausiai daro juos per daug išlaidaujančia pora pasaulyje. Tai gana ekstremalu.’

Taylor Swift ir Travisas Kelce’as neleidžia, kad pinigai taptų problema, nes netrukus pasieks 1 metų ribą

Liepos mėnesį Travisas išvyko į Londoną, Dubliną ir Amsterdamą, kad prisijungtų prie savo merginos popžvaigždės

Liepos mėnesį Travisas išvyko į Londoną, Dubliną ir Amsterdamą, kad prisijungtų prie savo merginos popžvaigždės

Pirmąją šios vasaros pusę Travisas ir Tayloras buvo kartu Europoje, kai „Chiefs“ žvaigždė prisijungė prie savo popžvaigždės merginos keliose „Eras“ turo stotelėse, tokiose kaip Londonas, Dublinas ir Amsterdamas, kur pora susitiko su abiem Patrick. ir Brittany Mahomes per liepos ketvirtą savaitgalį.

Taylor taip pat pademonstravo atsidavimą savo vaikinui, praėjusį sezoną dalyvaudama 13 „Chiefs“ rungtynių. Ji netgi savo privačiu lėktuvu keliavo iš Tokijo į Las Vegasą vasario mėnesį, kad sutiktų savo gražuolę „Super Bowl“.

„Travis negaili išlaidų, kad užtikrintų, jog keliauja klasėje, kai skrenda į (Tayloro) koncertus visame pasaulyje“, – tęsė išskirtinis „Life & Style“ šaltinis.

„Nuo tada, kai susipažino, jiedu išleido daugiau nei milijoną dolerių privačiam lėktuvui. Ji netgi pripildo lėktuvą jo mėgstamų dalykų, tokių kaip Joe’s Kansas City Barbeque, jūros gėrybės Alfredo ir Coca Cola. Ji nori, kad jis būtų laimingas ir patenkintas“.

Pora taip pat pasamdė „daugiau nei 20 asmens sargybinių, kuriems per dieną mokama daugiau nei tūkstantis dolerių“, o Travisas nebijo „apdovanoti Taylor dalykais, kuriuos myli“.

Praėjusį sezoną Swift susidraugavo su savo vaikinu „Chiefs“ žaidimuose ir iš viso dalyvavo 13-oje

Praėjusį sezoną Swift susidraugavo su savo vaikinu „Chiefs“ žaidimuose ir iš viso dalyvavo 13-oje

Po turo Azijoje dainininkė savo privačiu lėktuvu iš Tokijo keliavo į Las Vegasą

Po turo Azijoje dainininkė savo privačiu lėktuvu iš Tokijo keliavo į Las Vegasą

„Jis išleis tūkstančius per dieną pripildydamas jos persirengimo kambarį mėgstamomis gėlėmis, orchidėjomis ir hortenzijomis“, – sakė išskirtinis „Life & Style“ šaltinis.

Nepaisant to, kad vienas kitam reguliariai aptaško grynuosius, žurnalo šaltinis sako, kad „Taylor ir Travis net negalvoja apie pinigus, kuriuos išleidžia.

„Jiems patinka jaustis patogiai ir išreikšti savo meilę vienas kitam, todėl jie tai daro“, – pridūrė viešai neatskleista informacija.

Tuo tarpu Travisas neseniai atskleidė akį traukiantį Taylor komplekto kaina Super Bowl Šių metų pradžioje „Netflix“ dokumentiniame filme sakydamas San Francisco 49ers įtemptam dalyviui George’ui Kittle’ui, kad kambariai kainuoja „už velniškai tris milijonus dolerių“.