Home Sportas „Sky F1“ vedėjas Britanijos GP susitiko su Darbo ministru

„Sky F1“ vedėjas Britanijos GP susitiko su Darbo ministru

20
0


Martiną Brundle’ą perėmė naujas vyriausybės ministras (Nuotrauka: „Sky Sports“)

„Sky Sports F1“ atstovas Martinas Brundle’as prieš Didžiosios Britanijos Grand Prix patyrė dar vieną nepatogų važiavimą tinkleliu – šį kartą su nauju darbo ministru.

Brundle priešvaržybiniai takai yra F1 legendos dalis, o buvęs vairuotojas, tapęs žinovu, apklausė įžymybes ir vairuotojus paskutinėmis minutėmis prieš prasidedant lenktynėms.

Bėgant metams jis pateko į antraštes po nepatogių susitikimų su įžymybėmis, kurios nesidomi pokalbiais, ypač praėjusių metų Didžiosios Britanijos Grand Prix su Cara Delevingne.

Tačiau tinklelyje prieš sekmadienio lenktynes ​​Silverstone tai buvo žinomas žmogus, norėjęs pasikalbėti su Brundle, dėl kurio gerbėjai krūptelėjo.

Brundle’as, pradėjęs vaikščiojimą tinkle, kamerai sakydamas: „Pabandykime šiandien nepakliūti į bėdą“, maloniai pabendravo su tokiais kaip Jeremy ClarksonasChrisas Hoy, Merė EarpsMo Farah, Rowanas Atkinsonas, Stuartas Broadas ir Samas Ryderis.

Bet kai jis atliko savo ratus, jį sulaikė a vyriausybė padėjėjas, kuris reikalavo apklausti naująjį mokslo valstybės sekretorių Peterį Kyle’ą.

Kyle’as prisistatė Brundle’ui ir atskleidė, kad įteiks nugalėtojo trofėjų ir pasidalijo entuziazmu Formule-1, sakydamas, kad pastaruosius kelerius metus žiūrėjo iš klubo kampo kaip gerbėjas.

Nors buvo malonu matyti tinklelio „įžymybės“ entuziazmą, Brundle’as nekantravo, kad kuo greičiau pasitrauks nuo Leiboristų partijos politiko ir greitai nuskubėjo toliau tęsti takų.

Vėliau jis du kartus bandė apklausti Brianą May, bet du kartus buvo atmestas karalienės legendos, nors Brundle tai priėmė labai maloniai.

„Jis (May) sako, kad nepakankamai žino apie Formulę 1 (kad galėtų duoti interviu), – pasakė Brundle.

‘Aš tai gerbiu. Jis nenori stovėti ir apsimesti, kad tai daro. Tai visiškai gerai.

Tačiau gerbėjai namuose vis dar krūptelėjo nuo Kyle’o susitikimo, o @ffcwhodat socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė: „Martiną Brundle’ą persekiojo bokso takelis kažkokio leiboristų ministro, bandančio patekti į televiziją, Brianas May buvo įdomesnis“.

Alexas Tiffinas rašė: „Peteris Kyle’as per daug norėjo kalbėtis su Martinu Brundle’u. Tiesiog labai keista.

„Tinkamai gniuždykite tą Darbo ministrą dėl kažko ar kito, bandančio prisiversti interviu su Martinu Brundle’u“, – pridūrė @harryxafc.

Jei norite daugiau tokių istorijų, patikrinkite mūsų sporto puslapį.

Sekite „Metro Sport“, kad sužinotumėte paskutines naujienas
Facebook, Twitter ir Instagramas
.

DAUGIAU: Ar F1 Didžiosios Britanijos Grand Prix bus per 4 kanalą? Kaip žiūrėti šiandienos lenktynes ​​per televizorių

DAUGIAU: Kalėjimų ministras Jamesas Timpsonas mano, kad „du trečdaliai kalinių neturėtų būti ten“

DAUGIAU: Žemėlapyje parodyta, kaip Londonas balsavo visuotiniuose rinkimuose ir tapo raudona jūra