Home Sportas Travisas Kelce’as ir Taylor Swift susikibo už rankų, kai kartu nueina nuo...

Travisas Kelce’as ir Taylor Swift susikibo už rankų, kai kartu nueina nuo scenos po paskutinio dainininko Eras Tour pasirodymo Amsterdame, kuriame dalyvavo Patrickas ir Brittany Mahomes.

11
0


Taylor Swift ir Travisas Kelce’as dar kartą nudžiugino dainininkės olandų gerbėjų armiją, kai jie išėjo iš scenos susikibę rankomis po trečiosios ir paskutinės jos Eras Tour pasirodymų Amsterdame nakties.

The Kanzasas „City Chiefs“ žvaigždė penktadienio vakarą vėl susitiko su savo mergina Olandijos sostinėje, taip pat dalyvavo neseniai vykusiuose pasirodymuose Londone ir Dubline per savo vasaros kelionę po Europą.

Kelce ketvirtadienį praleido žaisdamas golfą su komandos draugu Patrikas Mahomesas Londone prieš išskrendant į Nyderlandus palaikyti Swift.

Jo dalyvavimas penktadienio vakarą buvo patvirtintas, kai Swift atliko „Karma“ ir dainavo „Karma is the guy on the Chiefs“ – tai ji paprastai daro tik tada, kai ten yra Kelce.

Prie šeštadienio pasirodymo savo svetingumo apartamentuose prisijungė Mahomesas ir jo žmona Brittany, tačiau įsitikino, kad yra pasiruošęs scenos šone palydėti savo merginą užkulisiuose.

Travisą Kelce’ą ir Taylorą Swift sutiko didžiuliai šūksniai, kai jie paliko sceną Amsterdame

Swift ką tik baigė trečią ir paskutinę savo įspūdingo Eras Tour vakarą Amsterdame

Po Amsterdamo Taylor persikelia į Ciurichą ir Milaną, prieš išvykdamas į Vokietiją

Swift ką tik baigė trečią ir paskutinę savo įspūdingo Eras Tour vakarą Amsterdame

Sparnuose laukiantys gerbėjai tikėjosi, kad pora eina priešais juos, o kai pagaliau pasirodė, pašėlo.

Kelce jaudino savo meilužę, mostelėjo rankomis, kad signalizuotų jai daugiau minios.

Laikydamasi už rankų, kai jie vaikščiojo kartu, Swift ir toliau mėgavosi adoracija, atsisveikindama savo gerbėjams olandams, ruošdamasi nuvežti savo pasirodymą į kitą miestą.

Tuo tarpu Mahomesą ir jo žmoną pastebėjo svetingoje vietoje sėdintys erelio žvilgsniai Swifties, kurie dalijosi vaizdo įrašais, kuriuose pora dainuoja ir siūbuoja pagal daugybę Swift hitų, o už jų buvo matyti Kelce, skleidžianti dainų tekstus.

Vienu metu vidurinės mokyklos mylimosios dalijosi miela, meilės akimirka, kai Bretanė padėjo galvą ant savo vyro pečių.

Brittany taip pat pasidalijo bumerangu, kuriame šviečia pati ir draugas, kai jie ruošėsi vykti į koncertą, prieš paskelbdama klipą, kuriame Swift atlieka savo hitą „22“, o Patrickas, atrodo, dainuoja kartu fone.

Nepaisant jo buvimo Amsterdame, praėjusį mėnesį Swift’s Wembley šou scenoje nepasikartojo Kelce’o pokštai.

Jis išsiuntė Londono gerbėjus siautulingiems trims išparduotų Swift „Eras Tour“ pasirodymų naktį pasirodė scenoje kaip atsarginės šokių grupės dalis.

Kelce nuskrido į Amsterdamą stebėti Swift pasirodymo penktadienį ir pasimėgavo olandų malonumais

Gerbėjai pašėlo, kai pamatė, kad Kelce išeina iš už scenos ir palydėjo Swift atgal į persirengimo kambarį

Kelce nuskrido į Amsterdamą stebėti Swift pasirodymo penktadienį ir pasimėgavo olandų malonumais

Prie Kelce savo apartamentuose prisijungė Chiefs komandos draugas Patrickas Mahomesas ir jo žmona Bretanė

Prie Kelce savo apartamentuose prisijungė Chiefs komandos draugas Patrickas Mahomesas ir jo žmona Bretanė

Kai 90 000 žmonių rėkė, jis net nubloškė Swift nuo kojų ir pernešė per sceną.

Kelce pirmą kartą kalbėjo apie virusinę akimirką trečiadienį „New Heights“ podcast’e ir netgi užsiminė, kad tai gali būti ne paskutinis jo pasirodymas ture.

„Didelis šauksmas Tay, kad leido man atsitrenkti į jos sceną!“, – sakė jis. „Kas žino, gali būti, kad tai ne paskutinis kartas, kai matote, kaip aš laužau kraustymąsi.

„Jūs, vaikinai, tiesiog turėsite pirkti tuos bilietus į Eras Tour, kad pamatytumėte, ar aš stebuklingai nepasirodysiu iš po scenos, ar dar kažkas.

Atsakydamas į tai, jo brolis Jasonas atšovė: „Šiek tiek erzinimo, ar ne? Ką jis darys toliau? Su kokiomis beprotiškomis gudrybėmis Teiloras leis jam išsisukti šį kartą?

Travisas atsakė: „Taip, aš ją perspėjau. Aš sakydavau: „Žiūrėk, kai jaučiuosi patogiai, nustoju sekti scenarijų ir pradedu sportuoti laisvai“. Tai Traviso reikalas, tu nesuprasi.

Gerbėjai iš karto spėliojo, kada gali įvykti kitas pasirodymas, ir daugelis mano, kad tai turėtų įvykti per artimiausias tris savaites, kol Travisas grįš į Kanzas Sitį ir pradės treniruočių stovyklą prieš NFL sezoną.

Per tą podcast’o įrašą Swift gerbėjai buvo įsitikinę, kad dainininkė buvo kambaryje Kelce.

Travisas Kelce'as pribloškė Vemblio minią, pasirodydamas scenoje su mergina Taylor Swift

Travisas Kelce’as pribloškė Vemblio minią, pasirodydamas scenoje su mergina Taylor Swift

Vienu metu jis net nešė savo merginą per sceną prieš 90 000 dievinančių gerbėjų

Vienu metu jis net nešė savo merginą per sceną prieš 90 000 dievinančių gerbėjų

Atrodė, kad „Chiefs“ įtempta dalis filmavimo metu žiūrėjo į kameros šoną ir šypsojosi. Erelio akių gerbėjai pastebėjo nedidelį Traviso išsišiepimą ir teigė, kad Grammy nugalėtojas žiūrėjo, kaip jis filmavo laidą.

‘Ką tu žiūri į travą?’ vienas gerbėjas parašė ant X kartu su mielos akimirkos klipu.

„Tai labai juokinga, kaip tiesiogine prasme taip akivaizdu, kad jis žiūri į ją, o jo žvilgsnis ir šypsena“, – vaizdo įraše atsakė kitas.

Trečiasis rašė: „Gerai, paprastai, kai žmonės sako, kad jis žiūri į ją podcast’e, man atrodo aišku, kad ne, bet šį kartą… taip.

Mylimoji pora šiuo metu mėgaujasi pertraukomis tarp Swift gastrolių, tačiau artėjant naujajam NFL sezonui laikas bėga kartu.

Po Amsterdamo Taylor persikelia į Ciurichą ir Milaną, o liepos viduryje išvyko į Vokietiją.

Kelce and the Chiefs treniruočių stovykla prasidės liepos 20 d., tačiau liepos 10–14 dienomis jis turi grįžti į JAV, kur vyks įžymybių golfo turnyras „American Century Championship“.

Pasibaigus turnyrui Lake Tahoe, Kelce’as turės šešias dienas, kol grįš į darbą, o tai reiškia, kad jis galėtų grįžti į Europą, kur liepos 17, 18 ir 19 dienomis vyks Vokietijos Gelzenkircheno parodos.