Home Sportas Trentas Alexanderis buvo sučiuptas atskleidžiantis, kad Anglijos žvaigždė nenorėjo atlikti baudinio |...

Trentas Alexanderis buvo sučiuptas atskleidžiantis, kad Anglijos žvaigždė nenorėjo atlikti baudinio | Futbolas

12
0


Trentas Alexanderis-Arnoldas atėjo nuo atsarginių žaidėjų suolo ir įmušė pergalingą baudinį Anglijos rinktinei (Nuotrauka: X)

Trentas Alexanderis-Arnoldas buvo sučiuptas praslydęs, kad viena Anglijos žvaigždė nenorėjo atlikti baudinio per „Trijų liūtų“ pergalę prieš Šveicariją.

Garethas Southgate’aspusėje pateko į pusfinalį po nervingo pergalės prieš šveicarą ir kitą trečiadienį Dortmunde susikaus arba Olandija, arba Turkija.

Anglija atrodė pasiruošusi ramiai išeiti, kai atsiliko likus 10 minučių Bukayo Saka išgelbėti žaidimą sensacingai dideliu atstumu streikuoti.

Pratęsimas be įvarčių atėjo ir praėjo 30 minučių, kol rungtynės buvo ištaisytos baudiniams Anglijai laimėjus 5:3.

„Manchester City“ gynėjas Manuelis Akanji buvo vienintelis žaidėjas, kuris praleido – visi penki Anglijos rinktinės žaidėjai įveikė Janą Sommerį iš 12 jardų.

Pakaitinis Alexanderis-Arnoldas atliko lemiamą 11 metrų baudinį po to, kai Cole’as Palmeris, Jude’as Bellinghamas, Bukayo Saka ir Ivanas Toney atliko įvartį.

Tačiau po rungtynių užkluptas pokalbio su šeima, „Liverpool“ krašto gynėjas leido suprasti, kad ne visi norėjo išbandyti savo laimę iš pat pradžių ir pasakė: „Jis nenorėjo to imtis“.

Atsižvelgdamas į tai, kad prieš trejus metus jis praleido finale prieš Italiją, Saka buvo išskirtas iš Southgate’o, kuris niekuo nesižavėjo „Arsenal“ žvaigžde, kuri buvo pasiruošusi vėl žaisti.

„Jis yra svajonė dirbti, jis yra nuostabus berniukas, toks geras profesionalas, taip smagu būti šalia“, – sakė Southgate’as. „Atlieka nuostabų darbą su kamuoliu ir be jo.

„Jie visi turėjo ten patekti ir jie yra jauni žaidėjai, patekę į ekstremalias spaudimo situacijas, bet mes jautėme, kad su žaidėjais, kuriuos turėjome aikštėje, jie geriausiai meta baudas.

Pats Saka pridūrė: „Akivaizdu, kad aš tikiu, kad turime vieni geriausių „Premier“ lygos ir pasaulio žaidėjų, o jei tektų skirti baudas, būtume tikri – šiandien tai parodėme.

„Man tai yra kažkas, ką aš priimu – gali vieną kartą nepasisekti ir turi pasirinkimą, jei ketini vėl atsidurti tokioje padėtyje, aš tikėjau savimi ir kai kamuolys pataikė į tinklą, buvau labai laimingas žmogus.

„Aš nesikoncentruosiu į praeitį, tai padaryta, galiu sutelkti dėmesį tik į dabar. Žinau, kad žiūrėjo daug nervingų žmonių, įskaitant mano šeimą, bet aš buvau ramus.

„Yra dar dvejos rungtynės, galime pakeisti savo gyvenimus ir įrašyti istoriją – žiūrėsime rungtynes ​​ir pamatysime, su kuo susidursime“.

DAUGIAU: Bukayo Saka nusiuntė žinutę buvusiam „Arsenal“ kapitonui Granitui Xhakai, kai jį išmušė iš 2024 m. Europos čempionato.

DAUGIAU: Frankas Lampardas įvardijo Anglijos pogrupį, kuris turi startuoti 2024 m. Europos čempionato pusfinalyje

DAUGIAU: Princas Williamas sveikina Angliją po pergalės Europos čempionate