Home Sportas Urugvajus Las Vegase po žiauraus mūšio, kurio metu buvo padaryta 41 pražanga,...

Urugvajus Las Vegase po žiauraus mūšio, kurio metu buvo padaryta 41 pražanga, baudiniais įveikė Braziliją ir pasiekė „Copa America“ pusfinalį ir surengė akistatą prieš Kolumbiją.

22
0


Tai buvo visiškai bjaurios rungtynės. Tai buvo rungtynės, kuriose įgūdžiai ir įvarčiai užleido vietą įžūliam brutalumui.

Rungtynėse, kuriose Urugvajus ir Brazilija pasidalino 41 pražangą, galėjo nepakakti keturių geltonų ir vienos raudonos kortelės.

Nė viena iš komandų nežaidė pakankamai gerai, kad nusipelnė įvarčio per pagrindinį laiką ir trečią kartą Amerikos taurė ketvirtfinalyje, rungtynės vyko iki baudinių.

Tačiau viena komanda turėjo laimėti, o ta komanda buvo Urugvajus, kuris pirmą kartą nuo 2011 m. pateko į finalo ketvertą.

Pusfinalio rungtynės su Kolumbija Šarlotėje, Šiaurės Karolina dėl galimybės kovoti dėl titulo.

Rungtynėse tarp Urugvajaus ir Brazilijos užvirė stulbinanti 41 pražanga

Jame buvo keturios geltonos kortelės ir ši raudonos kortelės pražanga, dėl kurios Urugvajus sumažėjo iki dešimties vyrų

Jame buvo keturios geltonos kortelės ir ši raudonos kortelės pražanga, dėl kurios Urugvajus sumažėjo iki dešimties vyrų

Pirmajame kėlinyje pagreitis buvo labai palankus Urugvajui, kuris ir toliau rado vietos ir per pirmąsias 30 minučių sukūrė keletą pavojingų momentų.

Urugvajus turėjo anksti eiti ant atsarginių žaidėjų suolo, kai Ronaldas Araujo patyrė rimtą traumą ir jį reikėjo pakeisti. „La Celeste“ laimei, jie turėjo paruoštą pakeitimą Jose Maria Gimenez.

Kėlinio kėlinys buvo lygus, tačiau Brazilija susikūrė daugiau didelių progų, tačiau nė viena iš jų nebuvo sėkminga. Tai tęsėsi ir pirmąsias dešimt antrojo kėlinio minučių – aukštai skriejo metimai, buvo daromos klaidos ir abiejose komandose vyravo nesusikalbėjimas.

Tai nebuvo Jogo Bonito veiksme, o labiau atrodė kaip „Saulėlydžio zonos futbolas“ – kur fiziniai iššūkiai ir bandymai susižaloti buvo pirmenybė, o ne žaidžiant žaidimą.

Daug ažiotažų kilo dėl 17-mečio Endricko įtraukimo į starto sudėtį. Anksčiau šiame turnyre jis tapo jauniausiu žaidėju, žengusiu į aikštę Selecao „Copa America“ turnyre nuo 2011 m. Tačiau praėjus valandai, Madrido „Real“ puolėjas nepadarė įtakos rungtynėms.

Vėl ir vėl daug žadančios akimirkos buvo metamos į šalį. Brazilijos ataka buvo nuslopinta 67-ąją minutę, kai Urugvajaus gynyba įsiveržė į Joao Gomezą, o Lucaso Paquetos smūgis buvo blokuotas. Po to sekančios kontratakos metu Nahitan Nandez skersavo aukštai ir per galą – dar vienas svarbus momentas, vedantis į nieką.

Urugvajaus Sergio Rochetas ketvirtfinalio rungtynėse su Brazilija guli ant žemės

Urugvajaus Sergio Rochetas ketvirtfinalio rungtynėse su Brazilija guli ant žemės

Nahitanas Nandezas ginčijasi su teisėju Dario Herrera po to, kai jis parodė jam raudoną kortelę

Nahitanas Nandezas ginčijasi su teisėju Dario Herrera po to, kai jis parodė jam raudoną kortelę

Rungtynių „Saulėlydžio zonos“ dalies žemiausias buvo, kai Nandezas be reikalo sunkiai įveikė Rodrygo. Ilga VAR apžvalga parodė, kad krašto gynėjas tiesia kojomis pamušė Madrido „Real“ vyro kulkšnį, todėl teisėjas Dario Herrera parodė raudoną kortelę.

Panašu, kad baudiniams artėjant, buvo atlikti keitimai, kurie nebuvo skolingi baudų metėjams. Per keturias minutes Urugvajus užėmė Darwiną Nunezą už Giorgianą De Arrascaetą ir Facundo Pellistri už Guillermo Varelą, o Brazilija pašalino Paquetą už Douglasą Luizą ir Raphinhą už Savio.

Šios rungtynės nebuvo vertas įvarčio atviru žaidimu. Nė viena pusė nežaidė pakankamai gerai, kad užsidirbtų sau. Tik baudinių serija – trečioji šių ketvirtfinalių serija – galėjo nuspręsti, kas pateko į priekį.

Dar prieš tai prasidėjus, abi komandas reikėjo atskirti nuo kovos viena su kita prie centrinio rato – dar vienas šios konkurencijos brutalumo požymis.

Pirmajame rate Urugvajaus žaidėjas Federico Valverde smūgiavo į šoninį tinklą. Brazilas Ederis Militao smūgiavo į vartininko kairę pusę, o Urugvajaus žaidėjas Sergio Rochetas jį atrėmė.

Į antrąjį raundą Rodrigo Betancuras lengvai spyrė pro Alisson nardymo rankas, o Andreasas Pereira pasiuntė Rochet neteisingu keliu.

Trečiąjį raundą De Arrascaeta pradėjo griausmingu smūgiu. 82-ąją minutę Douglasas Luizas, nuo atsarginių žaidėjų suolelio, spyrė kamuolį į vartininko dešinę ir nuo virpsto.

Jose Maria Gimenez po kojomis atmušė smūgį, kurį atrėmė nardantis Alissonas, kuris išmušė kumštį ir iškovojo pergalę. Gabriel Martinelli smūgiavo į namus, kad Selecao liktų gyvas.