Home Sportas „US Soccer“ „užmezga ryšį su Jurgenu Kloppu, kad pakeistų atleistą Greggą Berhalterį“,...

„US Soccer“ „užmezga ryšį su Jurgenu Kloppu, kad pakeistų atleistą Greggą Berhalterį“, tikėdamasis sugrąžinti buvusį „Liverpool“ bosą į vadovybę

9
0


Pranešama, kad JAV futbolo vadovai derėjosi su Jurgenas Kloppas dėl galimybės jam vadovauti USMNT.

JAV ieško naujo trenerio Greggas Berhalteris buvo atleistas trečiadienįpo tautą nuviliančio pasirodymo Amerikos taurė namų žemėje.

Kloppas šiuo metu nedirba po išvykimo Liverpulis šių metų pradžioje, vokiečiui ketinus padaryti pertrauką nuo valdymo.

Tačiau, anot „The Independent“.JAV futbolas Kloppą iškėlė savo svarbiausiu taikiniu, siekdamas 2026 m. pasaulio čempionato namuose.

57 metų žaidėjas tvirtino, kad po beveik dešimties metų Liverpulyje jam „išsenka energija“. Jis ilsėjosi Ispanijoje, nusipirkęs 4,3 mln. USD vertės vilą Maljorkoje. Tačiau Kloppas neseniai atmetė galimybę išeiti į pensiją.

Pranešama, kad JAV futbolo vadovai derėjosi su Jurgenu Kloppu dėl USMNT vadovo darbo.

Trečiadienį iš JAV vyrų rinktinės vyriausiojo trenerio pareigų buvo atleistas Greggas Berhalteris

Trečiadienį iš JAV vyrų rinktinės vyriausiojo trenerio pareigų buvo atleistas Greggas Berhalteris

„Negali būti, kad aš apskritai nustosiu dirbti“, – sakė Kloppas. „Bet aš nematau savęs, kad šiuo metu dirbčiau tokiu tempu kaip anksčiau“.

Vokietis, vienas iš labiausiai apdovanotų trenerių, laimėjo Premier lyga ir Čempionų lyga per įžymius devynerius vadovavimo Anfieldui metus.

USMNT pasitraukus iš Copa America grupių etapo, DailyMail.com apžvalgininkas Timas Howardas pasižadėjo skristi į Ispaniją įtikinti Kloppo atvesti JAV į namų pasaulio čempionatą 2026 m.

Vokietis iki šiol tiesiogiai neatsakė į raginimus perimti valdžią, tačiau liepos 4 d. jis paerzino gerbėjus žinute socialiniuose tinkluose.

„Tai puiki diena pagalvoti apie mano keliones su Liverpuliu į Valstijas… puikiai praleidome laiką, o JAV sirgaliai yra elektra! Laimingos liepos 4-osios“, – rašė Kloppas kartu su keletu ištraukų iš priešsezoninių turų.

Berhalterio ateitis kilo abejonių po to, kai „Copa America“ turnyre USMNT įveikė Panama ir Urugvajus, pasmerkdami Christianą Pulisicą ir Co pasitraukti iš grupės etapo.

USMNT pasitraukė iš „Copa America“ grupėse po pralaimėjimų Panamai ir Urugvajui

USMNT pasitraukė iš „Copa America“ grupėse po pralaimėjimų Panamai ir Urugvajui

Trečiadienio vakarą JAV futbolo federacija paskelbė apie jo pasitraukimą „įsigaliosianti nedelsiant“.

„Noriu padėkoti Greggui už jo sunkų darbą ir atsidavimą JAV futbolui ir mūsų vyrų nacionalinei komandai“, – sakė JAV futbolo prezidentė Cindy Parlow Cone.

„Dabar mes sutelkiame dėmesį į darbą su mūsų sporto direktoriumi Mattu Crockeriu ir panaudodami jo patirtį aukščiausiame sporto lygyje, siekdami užtikrinti, kad rastume tinkamą žmogų, kuris vestų USMNT į naują sėkmės aikštėje erą.“

„Mail Sport“ atsiųstame pareiškime Berhalteris prisiėmė atsakomybę už nuviliančią „Copa America“ kampaniją: „Noriu padėkoti JAV futbolo federacijai už tai, kad man patikėjo vadovauti šiai komandai pastaruosius penkerius metus – atstovauti mūsų šaliai yra didžiulė garbė ir aš didžiuojamės savo tapatybe, kurią sukūrėme aikštėje ir už jos ribų.

„Buvo labai džiugu stebėti, kaip ši komanda bėgant metams tobulėjo, ir aš esu dėkingas už viso gyvenimo ryšius, užmegztus su mūsų žaidėjais, treneriais ir personalo nariais.

„Copa America“ rezultatas yra labai nuviliantis ir aš prisiimu visą atsakomybę už mūsų pasirodymą. Mūsų požiūris ir procesas visada buvo sutelktas į 2026 m. pasaulio čempionatą ir esu įsitikinęs, kad ši grupė bus viena iš puikių istorijų 2026 m.