Home Verslas „Buvau įžeistas ir pažemintas, kai palaikiau Odumeję; Dabar tie patys žmonės...

„Buvau įžeistas ir pažemintas, kai palaikiau Odumeję; Dabar tie patys žmonės bėga aukštyn ir žemyn, kad pamatytų jį“ – išgirsta Rita Edochie

10
0


Nolivudo aktorė Rita Edochie išreiškė ironiją, kuria Nigerijos gyventojai ją kritikavo už pranašo Odumeje palaikymą.

Nuėjusi į savo „Instagram“ puslapį, ji pažymėjo, kaip buvo įžeista ir pažeminta, nes kažką pamatė pranaše Odumeje ir smarkiai jį reklamavo. Dabar tie patys ją įžeidžiantys žmonės bėga aukštyn ir žemyn, kad pamatytų jį.

Ji leido suprasti, kad vienas iš dalykų, ko ji negali padaryti, yra prisijungti prie pasaulio ir kritikuoti šviečiančią šviesą, nes vėlesniais laikais jis gali tapti ramsčiu, į kurį remiasi visi, įskaitant tuos, kurie jį teisia. Girdamasi ji pareiškė, kad ji ne veltui yra Ijele, ir ji mato šviesą žmoguje, kurį pasaulis laiko tamsiu.

„2015 m. susitikau su pačiu liūtu Odumeje. Kažką jame pamačiau ir paaukštinau. Buvau įžeistas ir pažemintas, bet man tai neprieštaravo. Šiandien jūs visi lakstote aukštyn ir žemyn, kad pamatytumėte jį. Tai yra gerai.

KO AŠ NEGALIU PRISIJUNGTI PRIE VISŲ PASAULIŲ, KRITIKUOTI SKINDANČIĄ ŠVIESĄ
NES VĖLESNIAIS LAIKAIS JIS TAMPA RAMSTU, UŽ KURIO REMIASI VISI, TAIP PAT ir JUOS TEISĖJUSIEJI.

AŠ IJELE DĖL PRIEŽASČIO, IR MATAU ŠVIESĄ ŽMOGAUS, kurį PASAULIS LAIKO TAMSIU.

LABAS VAKARAS PIELIKUOTĖS RITOS EDOCHIE MYLĖTOJOS
PATIKĖKITE, JUMS VISI DĖŽAUGISI SAVAITGALIU?“.

Sausio mėnesį aktorė Nkechi Blessing papasakojo apie savo pirmąjį susitikimą su Odumeje. Kino žvaigždė atskleidė, kad su juo susipažino skrydžio metu ir netgi gavo iš jo patepimą.

Dar kalbėdama apie jį viename interviu ji pareiškė, kad tai, kad dvasininkas nemoka laisvai kalbėti angliškai, dar nereiškia, kad jis yra netikras Dievo žmogus. Prisimindama savo susitikimą su juo, ji pareiškė, kad jis buvo tikras Dievo vyras.

2022 m. lapkritį Yul Edochie atskleidė, kad Odumeje pažadėjo suteikti jam aukščiausią galią. Yul juokais perspėjo nigeriečius, kad būtų pasiruošę jam 2023 m., nes jis rinks valdžią iš prieštaringai vertinamo dvasininko Odumeje. Jis taip pat pareiškė, kad netrukus uždarys Nigeriją su savo galiomis.