Home Verslas CJN trečiadienį prisiekia 12 naujų FCT Aukščiausiojo teismo teisėjų (visas sąrašas)

CJN trečiadienį prisiekia 12 naujų FCT Aukščiausiojo teismo teisėjų (visas sąrašas)

16
0


Nigerijos vyriausiasis teisėjas (CJN), teisėjas Olukayode Ariwoola, trečiadienį, 2024 m. liepos 10 d., prisieks dvylikai naujai paskirtų Federalinės sostinės teritorijos Aukščiausiojo teismo teisėjų.

Aukščiausiojo Teismo spaudos ir informacijos direktoriaus Festus Akande pranešime teigiama, kad priesaikos ceremonija bus surengta Nigerijos Aukščiausiojo Teismo pagrindinėje salėje iki 10 val.

Tarp 12 teisėjų, kurie turi prisiekti, yra CJN marti Ariwoola Oluwakemi Victoria.

Naujieji teisėjai bus prisaikdinti: teisėjas Buetnaanas Mandy Bassi iš Plateau valstijos, teisėjas Ademuyiwa Olakunle Oyeyipo iš Kwara valstijos, teisėjas Bamodu Odunayo Olutomi iš Lagoso valstijos, teisėjas Iheabunike Anumaenwe Godwin iš Imo valstijos, teisėjas Odo Enugune valstijos teisėjas Obinice Hauwa Lawal Gummi iš Zamfaros valstijos.

Kiti yra teisėja Sarah Benjamin Inesu Avoh iš Bayelsa valstijos, teisėja Maryam Iye Yusuf iš Kogi valstijos, teisėja Ariwoola Oluwakemi Victoria iš Oyo valstijos, teisėja Lesley Nkesi Belema Wike iš Rivers valstijos, teisėjas Ibrahimas Tanko Muniratas iš Bauchi valstijos ir teisėjas Abdulrahmanas Usmanas. valstybė.

2024 m. gegužės 17 d. Nacionalinė teismų taryba rekomendavo iš viso 86 teismų pareigūnus paskirti federaliniuose ir valstijų teismuose visoje šalyje.

Rekomendacijas pateikė tarybos Interviu komitetas dėl visų Nigerijos aukštesniųjų įrašų teismų teisėjų skyrimo per 105-ąjį NŽC plenarinį posėdį, įvykusį 2024 m. gegužės 15–16 d.