Home Verslas Darbininkai turi veikti greitai, kad sudarytų „Rolls-Royce“ branduolinio reaktoriaus sandorius

Darbininkai turi veikti greitai, kad sudarytų „Rolls-Royce“ branduolinio reaktoriaus sandorius

14
0„Rolls-Royce“ rizikuoja prarasti milijardus užsienio sutarčių, jei leiboristai vilkins gyvybiškai svarbius strateginius sprendimus dėl branduolinių reaktorių, o tai tampa pirmuoju esminiu jos verslo politikos išbandymu.

Kiti projektai taip pat gali kelti pavojų ir sukelti pavojų tūkstančiams darbo vietų, jei nauji ministrai lėtai imsis veiksmų, kad išspręstų perpildytas jų problemas.

Šis inžinerijos milžinas laikomas pirmaujančiu iš šešių grupių lenktynėse dėl pirmųjų Didžiosios Britanijos mini atominių elektrinių, žinomų kaip maži moduliniai reaktoriai (SMR), statyba. Valstybės finansavimas buvo labai svarbus kuriant jos dizainą.

Vienas iš įmonės tikslų – sukurti didelę SMR eksporto rinką. Ji žiūri į sutartis, kurių vertė yra milijardai svarų. „The Mail on Sunday“ supranta, kad Vidurio Europos šalys, įskaitant Čekiją, yra tarp tų, kurios veda derybas su „Rolls“. Tačiau šios derybos sustos – ir galbūt baigsis – jei leiboristai iki metų pabaigos nesuteiks JK oficialios paramos projektui.

SMR pakeičia anglimi kūrenamas elektrines arba tiekia elektros energiją mažoms pramonės vietoms ir gali būti pastatytos pigiau ir greičiau nei viso dydžio modeliai.

Pažangiausias pranašumas: „Rolls-Royce“: laikomas pirmaujančiu iš šešių grupių lenktynėse dėl pirmųjų Didžiosios Britanijos mini atominių elektrinių, žinomų kaip maži moduliniai reaktoriai, statyba (nuotraukoje)

Konservatoriai planavo nuspręsti, kurios dvi įmonės laimės lenktynes ​​dėl mažų modulinių reaktorių (SMR) kūrimo per projektavimo konkursą. Tačiau baiminamasi, kad leiboristai gali pradėti visų paveldėtų energetikos projektų peržiūrą. Tai gali sukelti mėnesių vėlavimą.

Sprendimų, kuriuos reikia priimti energetikos srityje, skaičius ir sudėtingumas kelia vienus didžiausių iššūkių naujajai vyriausybei. „Didžiausia problema yra ta, kad jie ruošiasi priimti sprendimą dėl (naujos atominės elektrinės) Sizewell C, anglies dioksido surinkimo ir saugojimo projektai viršija biudžetą ir vandenilio planus, todėl vyksta daug dalykų“, – sakė šaltinis.

„Jei bus kokių nors vėlavimų, užsienio vyriausybės pasirinks kitus (SMR) dizainus, tai taip paprasta. Kitą savaitę baigsis galutinis terminas grupėms, kurios vis dar ieško SMR kontaktų, kad pateiktų išsamius planus pernai įsteigtai valstybinei institucijai Great British Nuclear (GBN).

GBN atrinks keturis projektus ir pateiks juos energetikos valstybės sekretoriui, kuris nuspręs dėl dviejų laimėtojų.

Rolls yra geriausiai žinomas kaip lėktuvų variklių gamyboje, tačiau jis taip pat yra svarbus gynybos energijos tiekėjas, be savo darbo branduolinėje srityje. Ji praleido daugelį metų pritaikydama savo branduoliniuose povandeniniuose laivuose naudojamą technologiją naudoti SMR. „Rolls“ atstovas spaudai sakė, kad jis „pasižadėjo sėkmingo Didžiosios Britanijos branduolinės technologijos atrankos proceso rezultato“.

„Iki metų pabaigos priimtas sprendimas iš karto atvers investicijas tiekimo grandinėje, darbo vietų kūrimą ir didžiules galimybes eksportuoti šį unikalų produktą į viso pasaulio šalis, kurios siekia sustiprinti savo energetinį saugumą ilgalaikiu, mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančiu sprendimu. ‘

Atstovas spaudai sakė: „Leiboristai remia naują Britanijai skirtą branduolinę energiją, o mes eisime į priekį su branduoline energija, kurios reikia mūsų šaliai, įskaitant SMR“.