Home Verslas Diri yra vienas iš valdytojų, dėl kurių Tinubu viskas sudėtinga – Sylvos...

Diri yra vienas iš valdytojų, dėl kurių Tinubu viskas sudėtinga – Sylvos padėjėjas

15
0


Buvusio Bayelsa valstijos gubernatoriaus Timipre Sylva specialusis padėjėjas žiniasklaidos ir viešųjų reikalų klausimais Julius Bokoru teigė, kad gubernatorius Douye Diri atsisakė valstijos valdymo ir dažnai keliauja.

Jis atkreipė dėmesį į daugybines Diri keliones vietinėse ir užsienio šalyse.

Savaitgalį Yenagoa mieste Bokoru pasidalijo savo rūpesčiais.

Jis tvirtino, kad Diri nuolat ieškojo bet kokios galimybės ištrūkti iš Bayelsa, ir pridūrė, kad jo pomėgis keliauti išgręžė didelę skylę valstijos kišenėje.

Jis sakė, kad Bayelsa gubernatorius yra vienas iš tų, kurie sabotuoja federalinės vyriausybės pastangas kovoti su ekonominiais sunkumais.

Bokuru teigė, kad Diri yra velniškai nusiteikęs apsunkinti prezidento Bola Tinubu reikalus, nes planuoja tapti Atiku Abubakaro kandidatu 2027 m.

Jis apgailestavo, kad gubernatorius nesugebėjo pripažinti, kad valstybės žmonės susidūrė su sunkumais ir jiems reikia apgalvotos vyriausybės politikos ir programų, kad pagerintų jų padėtį.

Pagal jį, “Nors rimti valdytojai mąsto iš lauko, diegdami programas, kad sumažintų dideles pragyvenimo išlaidas, ir vis dar imasi senų projektų, Diri keliauja po pasaulį.

„Bajelsos gubernatorius ieškojo visų galimybių ištrūkti iš valstijos. Jis tapo linksmu gubernatoriumi; jis smuiko, kol dega Roma.

„Mes iššūkį Diriui išaiškinti realias humanitarines intervencijas, kurių ėmėsi jo vyriausybė, kad padėtų federalinei vyriausybei susidoroti su ekonominiais sunkumais valstybėje.

„Net kai federalinė vyriausybė siunčia palengvinimo priemones į valstijas, Baielsos žmonės, vadovaujami Diri, net nežino, kas atsitiko jų daliai. Suprantame, kad didžioji jų dalis nukreipiama pramogauti laidojimo svečiams.

„Diri, be jokios abejonės, yra vienas iš gubernatorių, apsunkinančių prezidento Bolos Ahmedo Tinubu reikalus. Jis yra velniškai nusiteikęs ir užsibrėžęs neigiamus pasakojimus prieš prezidentą, nes suprantame, kad yra sąmokslas padaryti jį Alhaji Atiku Abubakaro kandidatu kituose prezidento rinkimuose.

Bokoru sakė, kad Diri tapo nuolatiniu Abudžos gyventoju, nes siekė susitikti su įvairiais žmonėmis, siekdamas manipuliuoti teisingumu byloje tarp jo ir Timipre Sylva, kuri šiuo metu yra apeliaciniame teisme.

Jis gana dažnai matomas Abudžoje pinigų prikrautose vilkstinėse, naudojant Bayelsa mokesčių mokėtojų pinigus, bandant paskatinti teismų veikėjus, atsižvelgiant į vykstančią teismo bylą.

„Mūsų teismai negali ir nebus perkami. Paprastiems Bayelsans reikia tų pinigų keliams, elektrai, švietimui, maistui, transportui ir pragyvenimui. Jei tos lėšos būtų buvusios tinkamai panaudotos, šis pašėlęs judėjimas būtų buvęs nereikalingas. jis pridėjo.