Home Verslas Izraelio DMW iškviečia Sophią Momodu, kad ji pasidalijo savo pokalbiu su Davido,...

Izraelio DMW iškviečia Sophią Momodu, kad ji pasidalijo savo pokalbiu su Davido, ir kaltina ją aukso ieškotoja

15
0


Jei ką nors Izraelio DMW darys, tai išlaikyti ir gerbti jo „Oga“ Davido vardą, nesvarbu, kokios aplinkybės.

Neseniai paskelbtame įraše, kuriuo Izraelis DMW pasidalijo savo „Instagram“ istorijoje, jis paskambino Sophiai Momodu dėl tebesitęsiančios vaiko globos sagos, kurią ji turi su Davido.

Izraelio DMW pranešimas perskaitytas;

„Bet kuri moteris, tyčia mieganti su labai turtingu jaunuoliu, už kurį yra daug vyresnė, iki
Nėščia ir gimdymas, tai af*ck*ng Gold Digger tokia panele, neturi jokios gėdos
iš viso. Viso pirmininko pokalbio pasidalinimas su visuomene?

Izraelio DMW atspalvio Sophia Momodu atžvilgiu esmė buvo pagrįsta dviem dalykais, ir pirmasis buvo faktas, kad ji susilaukė vaiko su Davido.

Antra, Izraelio DMW atrodė siaubingai sunerimęs dėl to, kad Sophia Momodu teismo dokumentuose buvo jos pokalbiai su Davido.

Izraelio DMW atrodė įžeistas, kad Sophia Momodu pasidalijo pokalbiu su „visu pirmininku“. Jo pareiškimo kontekstas yra toks, kad buvo nepagarbu dalytis pokalbiu, nes jis labai gerbė Davido.

Sophia Momodu kova dėl vaiko globos su Davido buvo vienas netvarkingas reikalas ir atrodo, kad jos arsenale buvo daug amunicijos.

Ji atmetė Davido pasiūlymą dėl bendros dukters globos, nes jai nepatiko jo gyvenimo sąlygos ir ji net užsiminė apie jo velionį sūnų.

Davido užsidegė dėl tokio pareiškimo, nurodydamas, kad ji visada ieško progos paminėti jo velionį sūnų.

Velionis Ifeanyi nebuvo vienintelė amunicija Sophia Momodu arsenale, nes ji taip pat atskleidė, kad Davido nepatenkino dėl Imadės Adeleke finansinių poreikių.

Dokumentai, kuriuose buvo išsami informacija apie Sophia Momodu namo nuomos išlaidas, taip pat buvo paskelbti viešai, ir ji susidūrė su internautų atsakomybe, priekaištaujančiu jai dėl per didelių išlaidų.