Home Verslas „Jų darbas yra laimėti visomis būtinomis priemonėmis, bet tu pats atlaikys naštą...

„Jų darbas yra laimėti visomis būtinomis priemonėmis, bet tu pats atlaikys naštą pabaigoje“ – „Do2dtun“ atskleidžia sunkią tiesą apie teisininkus

13
0


Žiniasklaidos asmenybė Do2dtun pasidalijo giliomis žiniomis apie advokatus, netiesiogiai reaguodamas į Davido ir Sophia Momodu kovą dėl globos.

Pereidamas į savo „Instagram“ puslapį, jis pažymėjo, kad advokato darbas yra laimėti visomis būtinomis priemonėmis, tačiau galiausiai našta teks klientui, nes tai yra jo našta, o ne jo.

Jis teigė, kad laimi advokatus ne dėl to, kad jiems rūpi, o dėl to, kad tai padidina jų praktikos vertę, nes jie gauna atlyginimą, grįžta namo ir gali netaikyti tų pačių patarimų, kuriuos jums duoda realiame gyvenime.

Apibūdindamas juos kaip visų Kanayo Kanayo, jis pareiškė, kad tai yra „būtino blogio“ apibrėžimas. Jis pastebėjo, kad kai kurie žmonės nemėgsta advokatų, kol jiems jų nereikia. Nepaisant viso to, Do2dtun šaukė juos, ypač kompetentingus teisininkus.

„Advokato darbas yra laimėti visomis būtinomis priemonėmis, bet galų gale tu pakelsi naštą. Tai tavo našta, o ne jų. Laimėjimas nėra, nes jiems rūpi. Tai tik prideda vertės jų praktikai. Jie gauna atlyginimą, grįžta namo ir gali netaikyti tų pačių patarimų, kuriuos jums duoda realiame gyvenime.

Jie yra Kanayo iš visų Kanajų. Jie yra tikrasis „būtino blogio“ apibrėžimas.

Pastaruoju metu žiūriu „SUIT“ ir matau, kokie jie gali būti beprotiški. Na dem go tave paruošti, bet na dem go vis tiek tave išgelbėk.

Kai kurie žmonės nemėgsta teisininkų, tai yra iki
jiems jų reikia.

Kreipkitės į visus kompetentingus teisininkus. Gero neužtenka. Turiu omenyje kompetentingus teisininkus“.

Do2dtunas taip pat yra įsivėlęs į aršią globos kovą su savo buvusia žmona, kuri po beveik 9 santuokos metus padavė skyrybų prašymą dėl priverstinio aborto, smurto šeimoje ir emocinės prievartos.

Jis tempė savo buvusią žmoną ir jos šeimą už tai, kad neleido jam susipažinti su dukterimis, pateikdamas vaizdo įrašus ir įrodymus, patvirtinančius jo teiginius. Jo buvusi žmona galiausiai paskelbė pareiškimą, kuriame pažadėjo suteikti jam prieigą prie vaikų. Deja, jos žodžiai buvo melas, nes Do2dtunas atskleidė, kad jo dukros kelis mėnesius buvo skraidintos į užsienį be jo žinios.