Home Verslas Kodėl aš sekiau Ebonyi gubernatorių į APC – verslo magnatą

Kodėl aš sekiau Ebonyi gubernatorių į APC – verslo magnatą

13
0


Verslo magnatas, vyriausiasis Paulas Chidiebere’as Ega, savaitgalį sakė, kad prisijungė prie Visų progresyviųjų kongreso (APC) dėl Ebonyi valstijos gubernatoriaus Franciso Ogbonnos Nwifuru pasirodymo.

Su savo šalininkais prie APC prisijungęs Ega atskleidė, kad yra verslininkas, niekada anksčiau nebuvęs jokioje politinėje partijoje.

Jis sakė, kad Nwifuru veikla, ypač kuriant jaunimą, paskatino jo susidomėjimą prisijungti prie politikos.

Vyriausiasis Ega buvo oficialiai priimtas į APC grupę per partijos Ishielu vietos valdžios rinkimų kampaniją, kuri šeštadienį vyko Ezillo mieste.

Kampanijos mitingui vadovavo valstybės partijos pirmininkas, vadovas Stanley Okoro-Emegha.

„Šiandien prisijungiau prie APC dėl to, ką daro valstijos gubernatorius Rt Hon Bldr Francis Ogbonna Nwifuru. Aš jį vadinu „gyva viltimi“, nes jis suteikė Ebonyi valstijos jaunimui vilties.

„Jis padarė jaunimą ne tik rytojaus, bet ir šiandienos lyderiais. Štai kodėl esu pasirengęs dirbti, kad Ishielu LGA būtų visiškai skirta APC, o APC – visiškai Ishielu žmonėms“, – sakė jis.

Chidi Ega fondo įkūrėjas ir generalinis direktorius Ega sakė svarstantis, ar prisijungti prie APC ar PDP, tačiau pamatęs gerus fondo vadovo darbus nusprendė jį paremti.

„Aš esu verslo žmogus. Anksčiau nebuvau jokioje partijoje, bet dvejojau, ar stoti į APC, ar į PDP, bet pamačiusi, ką daro mūsų gubernatorius, nusprendžiau prisijungti prie APC, kad paremčiau jo gerus darbus“, – teigė jis.

Jis taip pat patikino Ishielu žmones, kad susijungs su jais, kad atstatytų ir pakeltų LGA į pavydėtinas aukštumas.

„Mano Išielu žmonėms noriu jus užtikrinti, kad susikibsime rankomis, kad atstatytume Išielu ir pakeltume jį į kitą lygį.

„Kad ir kas anksčiau nutiko Išielu mieste, dabar jau nebėra. Su gubernatoriaus ir APC vadovybės pagalba mes ketiname atstatyti Ishielu“, – apibendrino jis.

Anksčiau savo kalboje APC valstijos pirmininkas, vadovas Okoro-Emegha, plojo viršininkui Egai už drąsų žingsnį prisijungus prie APC su savo šalininkais ir pareiškė, kad geri gubernatoriaus Nwifuru darbai pavertė Ebonyi į vienos partijos valstybę.

Okoro-Emegha taip pat užtikrino, kad APC dekampejams bus vienodos sąlygos, nes, anot jo, vakarėlis buvo pakankamai didelis, kad tilptų visi.