Home Verslas Kostiumai 9 sezonas buvo pavadintas Harvey ir Mike dėl to, ką mes...

Kostiumai 9 sezonas buvo pavadintas Harvey ir Mike dėl to, ką mes visi nusprendėme nekreipti dėmesio per ilgai

22
0


Santrauka

  • „Suits“ 9 sezonas kritikuoja abejotiną Harvey ir Mike’o elgesį, pripažįstant jų trūkumus.
  • Serialo herojai dažnai laužydavo taisykles ir peržengdavo ribas, siekdami laimėti bylas.
  • 9 kostiumų sezone pagrindinis dėmesys skiriamas įmonės atskaitomybei, o specialusis meistras abejoja jų metodais.

Kostiumai 9 sezonas iššaukė pagrindinius serialo veikėjus, ypač Harvey ir Mike’ą, už jų elgesį per visą laidą, kai mes, žiūrovai, nusprendėme per ilgai nekreipti dėmesio į jų trūkumus. Kostiumai labai skyrėsi nuo įprastų teisinių dramųdaugiau dėmesio skiriant advokatų galios dinamikai susitarimo metu nei teismo salėje ar baudžiamosiose bylose. KostiumaiGeriausi epizodai apjungė personažų vystymąsi su aukšto lygio ieškiniais, kurių daugelį laimėjo tik pagrindiniai veikėjai, nes jie norėjo peržengti kai kurias ribas.

Tai, kad Harvey Specter pasamdė Mike’ą Rossą savo bendradarbiu, buvo aiškus ženklas, kad „Geriausia arčiau mieste“ nežaidė pagal taisykles. Harvey mėgo tai sakyti “gyvenimas toks” bet kad jam patiko operuoti “kaip šitas.” Nors buvo smagu įsišaknyti Harvey ir likusiai pagrindinei daliai Kostiumai veikėjai, negaliu paneigti, kad jie dažnai nebuvo „gerieji vaikinai“. Juokinga, bet Mike’as grįžta Kostiumai 9 sezone po Patricko J. Adamso pasitraukimo iš šou 7 sezone pripažino Harvey ir firmos problemas.

Kostiumai, 9 sezonas, vadinamas Harvey ir Mike’u už tai, kad visada pažeidė taisykles

„Viskas, dėl ko mes patektume į kalėjimą arba būtų atleisti iš darbo, nepaisoma“

Patrickas J. Adamsas tris kartus atliko Mike’o Rosso vaidmenį Kostiumai 9 sezonas, iš kurio pirmasis buvo „Jei batai tinka“. Tai buvo pirmas kartas per kelis mėnesius, kai Mike’as apsilankė Harvey, tačiau pirmasis norėjo daugiau nei tiesiog pasivyti. Pirmą kartą nuo pasirodymo pradžios Mike’as Rossas ir Harvey Specteris buvo priešingose ​​ieškinio pusėse kaip teisininkai. Nors Mike’as norėjo to, kas geriausia jo klientui, jis taip pat suprato, kad tai yra galimybė surengti draugiškas „rungtynes“ su savo buvusiu mentoriumi.

Mike’as ir Harvey sutarė, kad per šį ieškinį jie turi būti tame pačiame puslapyje ir žaisti pagal tas pačias taisykles.

Tačiau kai viskas ėmė eskaluoti, jie nusprendė nustatyti tam tikras taisykles. Mike’as ir Harvey sutarė, kad per šį ieškinį jie turi būti tame pačiame puslapyje ir žaisti pagal tas pačias taisykles. Mike’as pasiūlė, kad viskas, dėl ko jie būtų įkalinti ar atimti, šį kartą nebūtų svarstomapatvirtina, kad tai buvo jų veikimo būdas per didžiąją pasirodymo dalį. Ir Harvey, ir Maikas žinojo, ką sugeba kitas, beveik tarsi Kostiumai mums sakė, kad serialo herojai iš tikrųjų daug kartų klydo.

Harvey ir Mike’as turėjo būti kelis kartus išjungti

Harvey ir jo globotinė peržengė per daug linijų.

Pasirinktinis Yeiderio Chacono vaizdas

Nors nesu teisės ekspertas, buvo daug kartų Kostiumai kad Maikas ir Harvis turėjo būti suimti arba bent jau atleisti. Abu buvo labai protingi teisininkai ir žinojo, kaip naudotis taisyklėmis ir teisės aktais, kad laimėtų bylas, tačiau jie taip pat buvo pasirengę peržengti ribas, kad atliktų darbą. Nuo priverstinio melavimo savo klientams ir viršininkams iki slapto susitarimo su federaliniu agentu, siekiant išlaisvinti ką nors iš kalėjimo, nebuvo nieko, ko Harvis ir Maikas nenorėjo daryti. Vis dėlto jie visada tikėjo, kad elgiasi teisingai.

Kostiumuotosios firmos pavadinimas

Metų laikai

Gordonas Schmidtas Van Dyke’as

Flashbacks

Pearsonas Hardmanas

1-2

Pearsonas

2

Pearsonas Darby

3

Pearson Darby Spectre

3

Pearson Spectre

3

Pearson Spectre Litt

4-7

Šmėkla Mažoji

7

Zane Spectre Litt

7-8

Zane Specter Litt Wheeler Williams

9

Spectre Litt Wheeler Williams

9

Šmėkla Litt Williams

9

Litt Wheeler Williams Bennett

9

Jau nekalbant apie pačią prielaidą KostiumaiMike’as Rossas buvo sukčius. Kai Harvey Spectre norėjo pasamdyti ką nors, kuris neturėjo teisės išsilavinimo pirmoje laidos serijoje, aš žinojau, kad iš to galiu tikėtis bet ko. Kostiumai. Apgaulės samdymas buvo pirmoji iš daugelio ekstremalių priemonių, kurių Harvey Specter ėmėsi per visus devynis sezonus. Kostiumai. Ironiška, bet Jessica Pearson ir Robertas Zane’as, du labiausiai patyrę advokatai laidoje, buvo tie, kurie buvo atleisti už tai, ką padarė Harvey.

Mike’as Rossas buvo areštuotas 5 sezono pabaigoje ir pripažintas kaltu dėl susitarimo išgelbėti Harvey ir firmą. Po kelių mėnesių jis išėjo dėl susitarimo su Seanu Cahillu.

„Suits“ 9 sezonas buvo skirtas Harvey ir įmonės atskaitomybei

Faye Richardson suvaldė Harvey firmą.

Mike’o ir Harvey pokalbis 5 epizode nebuvo vienintelė meta nuoroda Kostiumai 9 sezonas įtrauktas. Tiesą sakant, dauguma KostiumaiPaskutinis sezonas buvo susijęs su įmonės atskaitomybe. Iki 9 sezono pradžios KostiumaiĮmonė jau patyrė keletą pavadinimo keitimų, ne vieną viešą skandalą ir du vadovaujančius partnerius. Nuo Mike’o Rosso skandalo iki Jessicos ir Roberto pašalinimo nenustebau, kad Niujorko valstijos advokatūra paskyrė specialųjį meistrą, kuris prižiūrės įmonę. Faye Richardson buvo ten, kad apklaustų Harvey ir įmonę apie tai, kaip jie elgiasi.

Susijęs

„Suits“ 9 sezono geriausios akimirkos pabrėžia griežtą tiesą apie „Hit“ serijos pabaigą

Paskutiniuose 10 „Suits“ epizodų yra keletas ryškių išskirtinių akimirkų ir, kad ir kaip puikūs jie būtų, jie pabrėžia griežtą tiesą apie serialo eigą.

Man buvo sunku nesutikti su Faye Kostiumai 9 sezonas. Nors aš myliu Kostiumai simbolių ir giliai siekė, kad jie laimėtų, Faye turėjo tikslą. Harvey ir jo partneriai peržengė per daug linijų ir buvo pasirengę padaryti viską, ko reikia, kad laimėtų bylą ar padėtų draugui. KostiumaiSerialo finalas buvo kova dėl firmos likimo, kurios pabaigoje Harvey suprato, kad laikas keistis. Džiaugiuosi tuo Kostiumai pripažino, kokie ydingi buvo pagrindiniai jo veikėjai, ir pavertė jį puikia siužetu.

Tinka TV laidos plakatui
Kostiumai

Suitsas seka Mike’ą Rossą (Patrick J. Adams), kuris, nors ir niekada nelankė teisės mokyklos, gali panaudoti savo fotografinę atmintį, kad taptų teisininku. Teisinė drama vyko nuo 2011 iki 2019 m. iš viso devynis sezonus, joje taip pat vaidino Gabriel Macht, Meghan Markle, Sarah Rafferty ir Rickas Hoffmanas.

Aktoriai
Patrick J. Adams, Sarah Rafferty, Gabriel Macht, Meghan Markle, Rickas Hoffmanas, Gina Torres, Amanda Schull, Dule Hill, Katherine Heigl

Išleidimo data
2011 m. birželio 23 d
Metų laikai
9
Tinklas
JAV
Kūrėjas (-ai)
Aronas Koršas