Home Verslas Kyle’as Larsonas aptaria kovą su Shane’u van Gisbergenu

Kyle’as Larsonas aptaria kovą su Shane’u van Gisbergenu

17
0


Kyle’as Larsonas šeštadienį Čikagoje vykusiose NASCAR Xfinity Series lenktynėse galėjo iškovoti pergalę, tačiau tai nereiškia, kad 2021 m. NASCAR taurės serijos čempionas neturėjo gero laiko.

Nors Larsonas finišavo trečias, jis įsitraukė į neįtikėtiną kovą su lenktynių nugalėtoju Shane’u van Gisbergenu 1 etape, o van Gisbergenas galiausiai aplenkė Larsoną ir pelnė etapo pergalę.

Šeštadienio vakarą Larsonas buvo paklaustas, ko jis išmoko iš šeštadienio lenktynių, konkrečiai apie kovą su van Gisbergenu dėl lenktynių lyderio.

„Stabdymo zonose jaučiuosi tikrai gerai“, – sakė Larsonas. „Man atrodė, kad jis (van Gisbergenas) manęs ten nemušė.

Tada Larsonas išsamiai papasakojo, ką van Gisbergenas daro kitaip nei jo kolegos vairuotojai – ir kaip dėl to SVG atrodo nepralenkiamas kelių trasose.

“Kurti kampus ir formas, pertvarkyti kampus, įgyti sverto ir padėties… Jaučiuosi labiau pasitikintis rytoj darydamas judesius. Jis tiesiog tikrai geras”, – tęsė Larsonas. “Jis niekada neliečia nieko, kas juos aplenkia. Tai retai matosi. Smagu lenktyniauti su tokiu vaikinu ir matyti tai per priekinį stiklą.”

Larsonas ir van Gisbergenas taip pat kovojo vienas su kitu dėl pergalės anksčiau „Xfinity“ serijos sezone COTA, kur Larsonas tapo nugalėtoju. Larsonui ir van Gisbergenui sekmadienio Grant Park 165 startuojant pirmiems ir penktiems, sekmadienio lenktynės gali būti dar viena proga lenktynių gerbėjams pamatyti, kaip du geriausi pasaulio vairuotojai kovoja dėl pergalės.

„Grant Park 165“ pradės žalią sekmadienį netrukus po 16.30 val. ET ir bus transliuojamas per NBC, MRN ir „SiriusXM NASCAR Radio“.

Visos citatos gautos iš pirmų rankų, jei nenurodyta kitaip.