Home Verslas Laiškiniai svogūnai Saratoga Springse, visi šeimos nariai | Daily Gazette Maistas...

Laiškiniai svogūnai Saratoga Springse, visi šeimos nariai | Daily Gazette Maistas ir gėrimai

20
0


Dabar įsikūrę Lake Avenue, Jimas ir Carrie Morrisas pirmą kartą atidarė restoraną Brodvėjuje 1986 m. Po daugelio metų Michele Morris, buvęs Scallions serveris, kuris, nors ir dalijosi pavarde, nebuvo susijęs su savininkais, jį nupirko ir jam vadovavo. beveik du dešimtmečius. Ji perdavė jį Scallions serveriui Liz Swoyer ir jos vyrui Ericui.

„Taigi, mums sakoma, kad kai nusprendžiame parduoti, turime tai gauti iš vidaus“, – juokavo Liz.

Visą gyvenimą gyvenusi saratogiete, ji su Ericu susipažino lankydama Džonsono ir Velso universitetą Rodo saloje. Ten ji studijavo restoranų vadybą, o jis dalyvavo koledžo kulinarijos programoje.

Baigę studijas jie persikėlė į Spa miestą, o Ericas dirbo Gideon Putnam, Chipotle Mexican Grill ir Wheatfields Group, o Liz dirbo Scallions. Perėmę valdžią, jie išlaikė žavingą liaudies meno estetiką ir atnaujino privatų valgomąjį. Jie taip pat išlaikė kiekvienam tinkantį meniu, kuriame siūlomos jūros gėrybės ir kepsniai bei sotūs veganiški ir be glitimo patiekalai.

Prieš pat vasaros lenktynių sezoną „The Daily Gazette“ pasivijo „Swoyers“ dėl „Scallions“ palikimo tęsimo.

Klausimas: Kas jus abu atvedė į šią industriją?

Liz: Sakyčiau, mano aistra prasidėjo tikrai, pirmasis mano darbas buvo restoranas. Kaip ir ta greita aplinka, kurioje visada kažkas vyko, buvo ką veikti.

Erikas: Kai man buvo 6 metai, išlipdavau iš mokyklinio autobuso, bėgdavau namo ir stovėdavau ant taburetės, o makaronų aparatą sukdavau su močiute gamindama šviežius makaronus. Taigi nuo mažens tą vertinimą turėjau.

„Schenectady’s City Hall Grill“ atrado savo griovelį: išeina valgyti

Kulinarijos mokykloje visada norėjau dirbti kam nors kitam. Tada, ilgus metus dirbdamas pramonėje, supratau, kad man tai sekasi. Taigi atėjo taškas, kai atrodė, kad man patiktų tai daryti sau. Aš dirbau daug puikių žmonių. Timas Holmsas, paskutinis mano viršininkas, buvo neįtikėtinas, verslininkas ir restorano savininkas.

Aš daug išmokau iš jo ir atėjau iki taško, kai atrodė, kad galiu tai padaryti. „Scallions“ galimybė buvo niekuo dėta, iki galo, nusistovėjęs ir sėkmingas verslas. Vienintelis dalykas, kurį turėjome padaryti, yra tęsti verslą. Buvome pasiruošę sėkmei.

K: Ką pakeitėte nusipirkę?

Liz: Į meniu įtraukėme ir savo subtilius akcentus. Tikrai yra firminių „Scallions“ desertų, užkandžių, firminių gaminių, su kuriais mes tiesiog nenorime maišytis.

Išeina pavalgyti. . . Brasserie Benelux, Saratoga Springs

Kalbant apie restoraną, mes išleidžiame pinigus jo išlaikymui. Vien šios lentelės, tai yra lazdos, kurios yra menininko prekės ženklas, todėl jos visos yra raižytos ir dažytos rankomis. Taigi kartą per metus aš čia šlifuoju ir poliruoju, kad prižiūrėčiau, nes jiems dabar 20 metų. Jie tikrai suteikia mūsų restoranui tokią malonią asmenybę, todėl mes tikrai stengiamės jais rūpintis.

Erikas: Vienas iš didžiausių dalykų, kurie mane labai jaudino, kai ieškojome restorano pirkimo, buvo pietų verslas „Scallions“ buvo duona ir sviestas. Daugelio vietinių klausiate: „Kai galvojate apie Scallions, apie ką galvojate?“ Sakys pietų vietą.

Taigi, virėjo požiūriu, man buvo tikrai įdomu, nes dauguma restoranų vakarienė būna sėkminga ir jie turi labai sunkiai dirbti, kad sukurtų pietų verslą. Taigi man tai buvo: „Tai puiku. Pietumis jau pasirūpinta“.

Išeina pavalgyti. . . Amsterdamo „Russo’s Grill“ viską matė

Manau, kad daugiausia pokyčių atsirado dėl vakarienės. Nesakau, kad vakarienė anksčiau nebuvo gera, bet čia iš tikrųjų išryškėjo mano asmenybė. Pietūs, mes tikrai nesikeitėme jau penkerius su puse metų. Mes padarėme subtilių salotų pakeitimų čia arba panini ten. Tačiau vakarienė yra ta vieta, kur mes iš tikrųjų sutelkiame dėmesį. Ir tai įdomu, nes esame vienas iš nedaugelio restoranų, kurie vis dar siūlo vakarienei salotas su užkandžiu. Daugelis restoranų to atsisakė. Nusprendėme tai pasilikti, nes tai malonus prisilietimas.

K: Kokie yra populiariausi Scallions patiekalai?

Liz: Tikrai sakyčiau, kad falafelis. Tai užkandis, kurį perėmę restoraną gaminome be glitimo ir jis taip pat yra veganiškas. Taigi mes įtraukėme tai į pietų gaminį, įvyniojimą, salotas. Padarėme jį kaip užkandį. Taigi žmonėms tai labai patiko.

Yra keletas pietų patiekalų, souvlaki salotos, vištienos ir ryžių įvyniojimas ir morkų pyragas. Tai labai naudinga kreminio sūrio glaistui.

Tada vasarą verdame atšaldytą persikų sriubą. Žmonės visada dėl to ateidavo į Scallions.

Erikas: Turime svečių, kurie ateis ir nusipirks litrų talpos, o kartais jie pasirodys 11:30 ir mus išnaikins.

K: Kokie buvo iššūkiai prižiūrint ir eksploatuojant „Scallions“?

Erikas: Manau, kad viena didžiausių kovų, ir tai ne tik Scallions, bet ir visa restoranų pramonė, yra personalas. Tai viena pramonės šakų, kurioje visada yra besisukančios durys. Jūs turite žmonių, kurie ateis ir išeis, nesvarbu, ar tai dėl kitos darbo galimybės, ar dėl mokyklos. Mums čia labai pasisekė. Turime tikrai gerą grupę.

Tada yra gana akivaizdus atsakymas, kuris būtų prekių kaina. Visi tai pastebi. Einate į parduotuvę ir matote. Tai yra pusiausvyros veiksmas, nes norima atitinkamai įkainoti daiktus, bet taip pat yra protinga suma, kurią kas nors būtų pasirengęs sumokėti. Jei jį pagrįstume tik tam tikru kiekvieno patiekalo procentu, būtų sunku, tiesa? Tačiau tai veikia, kai subalansuojate visą meniu, kad kai kurie produktai jums kainuotų šiek tiek daugiau, tačiau yra ir kitų dalykų, kurie gali kainuoti šiek tiek mažiau.

K: Kaip apibūdintumėte atmosferą čia?

Erikas: Daug kur bus sakoma: „Tai kaip didelė, laiminga šeima“, ir mums, manau, viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl mums patinka daryti tai, ką darome, yra pramogauti. Mums patinka rengti susirinkimus savo namuose. Ir ką tu darai? Pabūkite virtuvėje, prie maisto, kalbėkite ir juokkitės. Mes stengiamės savo verslą vykdyti taip pat.

„Schenectady’s City Hall Grill“ atrado savo griovelį: išeina valgyti

Norime, kad mūsų svečiai jaustųsi taip, lyg būtų namuose ar su šeima. Galite teikti puikų aptarnavimą ir puikų maistą, tačiau tai, kad jie jaučiasi kaip šeimos dalis, priverčia juos sugrįžti. Tai mums svarbu.

Mes tai darome ne tik norėdami užsidirbti pragyvenimui. Mes tai darome, nes tikrai esame aistringi tam, ką darome. Mes mėgstame maistą, mėgstame pramogauti, mylime žmones. Man niekada gyvenime nereikėjo dirbti, nes kiekvieną dieną man tiesiog smagu.

K: Kaip manote, kuo Scallions išsiskiria?

Liz: Norėčiau manyti, kad mes šiek tiek išsiskiriame savo siūloma paslauga. Labai stengiuosi pritraukti žmones, kurie yra malonūs, bendraujantys, o čia aptarnaujame mūsų komanda, todėl čia pietaujant ant vieno stalo gali matytis keturi ar penki skirtingi žmonės. Iš esmės niekas nepraeis pro tą stalą, jei jį reikės prižiūrėti.

Erikas: Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės linkę sugrįžti ir tapti nuolatiniais, yra nuoseklumas. Manau, kad nuoseklumas yra restoranų sritis, kuri gali padaryti ar sulaužyti vietą. Stengiamės būti tokie patys kiekvieną dieną, nepaisant to, kas yra svečias ar kiek žmonių.

Būna dienų, kai numetame kamuolį. Mes prisiimame jo nuosavybę. Manau, kad atskaitomybė yra dar vienas puikus dalykas, kurį turime. Kai padarome klaidą, galime pasakyti: „Ei, žiūrėk, mes padarėme klaidų“. Stengsimės tai padaryti teisingai“, ir mums yra galimybė mokytis. Stengiamės niekada nedaryti tos pačios klaidos du kartus. Tačiau tai yra vienas dalykas, kurio mes tikrai siekiame, tai gero aptarnavimo ir gero maisto nuoseklumas.

Scallions yra adresu 44 Lake Ave., Saratoga Springs. Rezervuoti galima telefonu 518-584-0192. Valandų valandas ir pažvelgti į meniu, apsilankykite scallionsrestaurant.com.

„Schenectady’s City Hall Grill“ atrado savo griovelį: išeina valgyti

Išeina pavalgyti. . . Brasserie Benelux, Saratoga Springs

Išeina pavalgyti. . . Amsterdamo „Russo’s Grill“ viską matė

„Schenectady’s City Hall Grill“ atrado savo griovelį: išeina valgyti

Išeina pavalgyti. . . Brasserie Benelux, Saratoga Springs

Išeina pavalgyti. . . Amsterdamo „Russo’s Grill“ viską matė