Home Verslas Nauji vasaros filmo duomenys patvirtina tai, ką kiekvienas MCU gerbėjas žino apie...

Nauji vasaros filmo duomenys patvirtina tai, ką kiekvienas MCU gerbėjas žino apie „Avengers: Endgame“.

13
0


Santrauka

  • „Keršytojai: Endgame“ yra visų laikų mėgstamiausias kino žiūrovų MCU vasaros blokbasteris, o nuo „Juros periodo parko“ (1993) apskritai atsilieka nuo vasaros filmų.
  • Filmo aukštas reitingas gali būti siejamas su 10 ir daugiau metų istorijos kulminacija, neįtikėtinu pelnu ir didžiule komercine sėkme.
  • Būsimi MCU projektai, tokie kaip „Deadpool & Wolverine“ ir „Avengers: Secret Wars“, taip pat gali tapti visų laikų populiariais vasaros blokbasteriais.

Nauja vasaros filmų statistika dar labiau patvirtina tai, ką daugelis MCU gerbėjai jau žino, kad tai tiesa Avengers: Endgame. 2019 m. išleistas ketvirtasis Keršytojai filmas yra daugiau nei 10 metų tarpusavyje susijusių istorijų, kurios buvo pasakojamos per Marvel Studios epinę begalybės sagą, kulminacija. Apima daugiau nei 22 filmus iš Geležinis žmogus į Pabaiganaujas duomenų rinkinys įrodo pagrindinę tiesą apie šį galutinį paskutinį skyrių, ypač lyginant su vasaros blokbasteriais apskritai.

2019 metais Avengers: EndgameGalingiausi Žemės herojai nenori gyventi su Thanoso pergale prieš tai Keršytojai: Begalybės karas. Siekdami susigrąžinti tuos, kuriuos prarado, Avengers sugeba išsikovoti savo Begalybės akmenis keliaudami laiku, o tai baigia didelę galutinę konfrontaciją su Pamišusiu Titanu, kuriame buvo didžioji dauguma MCU personažų, kurie buvo pristatyti ir vystomi nuo 2008 m. . Link tokios baigties, štai ką atskleidžia naujas įspūdingas vasaros populiariausių duomenų rinkinys Pabaiga ir apskritai didesnis MCU.

Susijęs

Kaip žiūrėti „Marvel“ filmus eilės tvarka (pagal išleidimo datą ir MCU laiko juostos įvykių eilės tvarka)

Norite pasivyti prieš kitą leidimą ar tiesiog iš naujo apsilankyti visatoje ir atsigaivinti? Štai užsakymas žiūrėti visą MCU laiko juostą.

„Avengers: Endgame“ yra filmų žiūrovų mėgstamiausias MCU vasaros blokas

Tik įvertinta pagal Juros periodo parką (1993)

Bilietų į kiną pardavėjas „Fandango“ neseniai atliko naują apklausą, kurioje dalyvavo daugiau nei 2000 filmų gerbėjų, klausdamas apie jų visų laikų mėgstamiausius vasaros blokbusus, kurie buvo išleisti per daugelį metų. Natūralu, kad nemaža dalis 10 geriausių buvo MCU filmai Keršytojai filmai. Visi keturi iš Keršytojai filmų premjera įvyko balandžio pabaigoje/gegužės pradžioje atitinkamais išleidimo metais – tai priemonė vasarą pradėti epiniu superherojų krosoveriu. Tai pasakė, Avengers: Endgame yra daug aukščiau nei kiti du MCU filmai šiame geriausių 10 sąraše.

Reitingavimas

Filmas

Metai

1

jūros periodo parkas

(1993)

2

Avengers: Endgame

(2019 m.)

3

Pamestos arkos plėšikai

(1981 m.)

4

Žvaigždžių karai: nauja viltis

(1977 m.)

5

Žvaigždžių karai: Imperija atsimuša

(1980 m.)

6

Tamsos riteris

(2008 m.)

7

Žvaigždžių karai: Jedi sugrįžimas

(1983)

8

Keršytojai: Begalybės karas

(2018 m.)

9

Keršytojai

(2012 m.)

10

Nepriklausomybės diena

(1996)

Užėmė antrą vietą žemiau 1993 m jūros periodo parkas iš režisieriaus Steveno Spielbergo už aukščiausią vietą, Avengers: Endgame Panašu, kad tai visų laikų mėgstamiausias kino žiūrovų MCU vasaros filmas. Tarpas taip pat yra gana platus Pabaiga ir kiti mėgstamiausi vasaros blokbasteriai iš MCU. Nors Pabaiga sėdi 2 vietoje, prieš tai Keršytojai: Begalybės karas (2018 m.) sėdi 8 vietoje ir pats pirmasis Keršytojai 2012 m. išleistas filmas užima 9 vietą.

Atsakymas yra gana akivaizdus

„Avengers Endgame“ kapitonas Amerika Chrisas Evansas

Avengers: Endgame’s aukštas reitingas kaip mėgstamiausias vasaros MCU blokbasteris neturėtų labai nustebinti. Galų gale, tai neabejotinai vienas mėgstamiausių ir populiariausių MCU filmų apskritai. Populiarus tarp blokbasterių, pasakojimo ir atsipirkimo lygis Pabaiga buvo precedento neturintis ir greičiausiai niekada daugiau nepasieks dėl savo novatoriško pagrindo, kuriam sukurti kartu su auditorija prireikė daugiau nei 10 metų.

Man nerūpiVasaros reitingas taip pat turi prasmę, kai atsižvelgiama į jos finansinę sėkmę. Tikras didžiulis blokas ir didžiulė komercinė sėkmė, Galutinis žaidimas visų laikų kasos pajamos siekia vos 2,8 milijardo doleriųtapo antru daugiausiai uždirbusiu visų laikų filmu tarptautiniu mastu. Tuo tikslu tokie skaičiai atsiranda tik dėl itin plataus masinio patrauklumo, didelio žiūrovų susijaudinimo ir pasitenkinimo bei daugybės pakartotinių peržiūrų.

Tai Mažiausias įvykio stiliaus filmas „Keršytojai“.

Nepaisant to, kad apskritai tai labai linksmas MCU filmas, Avengers: Age of Ultron nėra šiame naujame vasaros sąraše, o kiti trys Keršytojai filmai yra. Greičiausiai tai gali būti siejama su antruoju Keršytojai Filmas, lyginant su kitu, nesijaučia kaip įvykių filmas Keršytojai krosoveriai. Užuot sutelkęs dėmesį tik į pagrindinę grėsmę, kuri buvo Ultron, antrasis pagrindinis MCU krosoveris turėjo daug daugiau pasakojimo būdų, nes jis padėjo nustatyti, kas bus toliau.

Tai pasakė, Ultrono amžius buvimas kaip pagrindinis tilto filmas būsimiems MCU projektams niekada neturėtų būti nuvertinamas. Tai, kaip ji nustato abu Kapitonas Amerika: Pilietinis karas ir kitus du Keršytojai ypač filmai yra labai gerai atliktas, todėl kryžminis filmas retrospektyvus atrodo dar linksmesnis. Tačiau suprantama kodėl Ultrono amžius būtų daug žemesnė, palyginti su savo kolega Keršytojai filmaiypač atsižvelgiant į papildomą šios apklausos objektyvą apie visų laikų mėgstamiausius blokbusus, kurių parinktys apima ne tik MCU.

Deadpool & Wolverine? Keršytojai 5 ir 6?

Deadpool ir Wolverine atrodo nustebinti MCU 5 fazėje

Laukiu dabar, kai MCU yra Multiverse Saga viduryje, įdomu pagalvoti apie tai, kurie būsimi „Marvel Studios“ projektai gali tapti pagrindiniais vasaros populiariais filmais kuris taip pat vieną dieną galėtų patekti į panašų visų laikų sąrašą ir taptų toks pat populiarus (ar net artimas). Avengers: Endgame. Natūralu, kad liepos mėn Deadpool & Wolverine tikrai turi šansą tapti visų laikų geriausiu, ypač turint omenyje ikoniškiausią duetą – Ryaną Reynoldsą ir Hughą Jackmaną, atliekantį garsiausius ir populiariausius filmų vaidmenis.

Be to, galima numanyti, kad būsimas Keršytojai 5 ir Keršytojai: slapti karai taip pat gali gauti aukštą reitingą, kai jie bus išleisti per ateinančius porą metų. Tai pasakė, Slaptieji karai greičiausiai yra daug didesnė tikimybė nei Keršytojai 5jei tik todėl, kad tikimasi, kad tai pasieks kulminaciją ir epiškai užbaigs Multiverse Saga su keliais simboliais, panašiai kaip Avengers: Endgame pati padarė „Infinity Saga“. Bet kokiu atveju bus įdomu pamatyti, ar toks vasaros reitingų sąrašas pasikeis MCU naudai, atsižvelgiant į tai, kaip ateinantys keleri metai klostysis „Marvel Studios“.

Šaltinis: Fandango/Twiiter