Home Verslas Naujoji Zelandija atpalaiduoja darbo vizų kriterijus tarptautinių studentų sutuoktiniams

Naujoji Zelandija atpalaiduoja darbo vizų kriterijus tarptautinių studentų sutuoktiniams

12
0


Naujoji Zelandija peržiūrėjo savo imigracijos politiką, leisdama tarptautinių studentų partneriams, įstojusiems į konkrečias aukštojo mokslo programas, gauti darbo vizas.

Šiais pakeitimais siekiama, kad Naujoji Zelandija taptų patrauklesne vieta tiek studentams, tiek jų šeimoms palengvinant tinkamumo dirbti kriterijus.

Pagal peržiūrėtas gaires studentų, įstojusių į konkrečias aukštojo mokslo programas, ypač tas, kurios atitinka Naujosios Zelandijos Žaliojo sąrašo profesijas, sutuoktiniai dabar turi teisę gauti darbo vizas.

Tai taikoma studentų, studijuojančių 7 arba 8 lygių kvalifikacijas, įskaitant baigimo pažymėjimus, baigimo diplomus, bakalauro laipsnius, magistrantūros pažymėjimus, magistrantūros diplomus ir bakalauro pagyrimo laipsnius, partneriams.

Žaliajame sąraše nurodytos profesijos, kurių paklausa visoje Naujojoje Zelandijoje. Studentų, įtrauktų į šias išvardytas kvalifikacijas, partneriai dabar gali turėti pagreitintą kelią į rezidenciją, galbūt užsitikrindami tiesioginę gyvenamąją vietą arba po dvejų metų darbo savo kvalifikuotus vaidmenis. Šis atnaujinimas atspindi Naujosios Zelandijos įsipareigojimą pritraukti kvalifikuotų talentų ir remti tarptautinių studentų šeimas.

Ką mes žinome

Studentai, turintys galiojančias vizas, gali patenkinti įvairius prašymus išduoti vizą savo partneriams ir išlaikomiems vaikams. Studentų partneriai dabar gali kreiptis dėl „Studento darbo vizos partnerio“, jei studentas yra įtrauktas į tinkamą 7 arba 8 lygio kvalifikaciją pagal Žaliąjį sąrašą.

Ši darbo viza suteikia atviras sąlygas, tai reiškia, kad jai nereikia išankstinio darbo pasiūlymo Naujojoje Zelandijoje, todėl vizos turėtojams suteikiama daugiau lankstumo ieškant darbo.

Atnaujintas Žaliasis sąrašas apima platų bakalauro laipsnių ir bakalauro pagyrimų kvalifikacijų asortimentą, pagal kuriuos registruojama profesionalai, o ne tik atitinka Naujosios Zelandijos kvalifikacijų institucijos (NZQA) standartus. Šiuo patikslinimu pripažįstama konkrečių kvalifikacijų, tiesiogiai susijusių su tam tikroms profesijoms reikalingomis profesinėmis registracijomis, svarba.

Partneriai, turintys naujai prieinamas darbo vizas, taip pat gali paremti savo išlaikomus mokyklinio amžiaus vaikus, todėl jie gali kreiptis dėl išlaikomo vaiko studento vizos. Pagal šią nuostatą šie vaikai laikomi vietiniais studentais, todėl jie atleidžiami nuo tarptautinio mokesčio už mokslą už mokyklos lankymą Naujojoje Zelandijoje.

Ką turėtumėte žinoti

Nairametrics anksčiau pranešė, kad Naujoji Zelandija sugriežtino darbo vizų taisykles, daugiausia dėmesio skirdama tam tikroms akredituotų darbdavio darbo vizų (AEWV) turėtojų kategorijoms.

Remiantis pranešimu Naujosios Zelandijos imigracijos tinklalapyje, naujosiose taisyklėse teigiama, kad asmenys, dirbantys AEWV pagal Australijos ir Naujosios Zelandijos standartinį profesijų klasifikatorių (ANZSCO) klasifikuojamus 4 ir 5 lygius, ir neturintys galimybės gyventi šalyje, negali. ilgesnio rėmėjo darbo, lankytojų ar studentų vizų prašymai savo partneriams ir išlaikomiems vaikams.

Neseniai taip pat buvo atliktas didelis politikos pakeitimas, leidžiantis gamtos mokslų, technologijų ir matematikos (STEM) mokyklų mokytojams gauti teisę gyventi tiesiai į gyvenamąją vietą pagal žaliąjį paklausių profesijų sąrašą.