Home Verslas Nigerio gubernatorius buvo užpultas už tai, kad įsakė apsaugininkus duoti klebonui

Nigerio gubernatorius buvo užpultas už tai, kad įsakė apsaugininkus duoti klebonui

19
0


Nigerio valstijos gubernatorius Mohammedas Bago buvo smarkiai užpultas, vykdydamas savo saugumo padėjėjams pateiktą įsakymą vienam iš islamo dvasininkų per susirinkimą.

Anot Puncho, Bago vaizdo įraše įsakė savo padėjėjui „antuoti“ dvasininkui.

Gubernatorius įsakė, „Plaukšt jam, labai gerai. Sakiau jam antausį. Eik ir suimk jį. Gerai elkis su juo“.

Po to jis ištarė idiomišką hausų posakį, kuris buvo interpretuojamas kaip “Aš turiu galią”.

Atsiklaupusį dvasininką iš susibūrimo ištempė vienas iš saugumo darbuotojų, įtariamas Valstybės paslaugų departamento pareigūnu.

Kai kurie susirinkę žmonės juokėsi ir kikeno, kai gubernatorius davė įsakymą.

Dvasininko įvykdytas nusikaltimas nebuvo žinomas, tačiau šaltiniai, kalbėję su platforma apie plėtrą, teigė, kad jis norėjo sukalbėti baigiamąją maldą renginyje, kuriam priešinosi gubernatorius.

Kai kurie nigeriečiai, reaguodami į gubernatoriaus veiksmus, apibūdino tai kaip piktnaudžiavimą valdžia.

Populiarus slidžių kūrėjas Debo Adedayo, liaudyje žinomas kaip ponas Makaronis, rašė: „Gubernatorius, prisiekęs tarnauti žmonėms, įsako saugumo agentui užpulti tą patį pilietį, kuriam jis prisiekė tarnauti. Taip pat žiūrėkite apsaugos agentą, lanksčią raumenis ant kelių jau ant kelių. Toliau stumkite žmones, kol jie pasieks sieną.

„Pažiūrėkite, kaip mano žmonės juokiasi ir kikena, kol jų brolis, panašus į juos bendražmogis, buvo užpultas to paties asmens, kuris prisiekė jiems tarnauti ir ginti“.

Taip pat X vartotojas, identifikuotas kaip @greatjoe01, tviteryje paskelbė, „Nuoširdžiai suprantu, kai žmonės ginčijasi prieš valstybinę policiją, bijodami tokio gubernatorių piktnaudžiavimo valdžia. Bet ko tiksliai dabar gubernatoriai nedaro su federaline policija?

„Štai DSS agentui įsakyta vykdyti neteisėtus veiksmus. Ko mes bijome?”

Žmogaus teisių advokatas Deji Ajare, kalbėjęs su Punchu, pasmerkė gubernatoriaus veiksmus ir apibūdino tai kaip dvasininko teisės pažeidimą.

Tačiau gubernatoriaus vyriausiasis spaudos sekretorius Bologi Ibrahimas, reaguodamas į įvykius, teigė nežinojęs apie virusinį vaizdo įrašą.

Jis pasakė, „Nežinau apie vaizdo įrašą. Ar tai darbas socialiniuose tinkluose? Aš jo ieškosiu, leiskite man patikrinti.