Home Verslas Paaiškintos visos 4 Godzilos atominio kvėpavimo versijos, galios lygiai ir kilmė

Paaiškintos visos 4 Godzilos atominio kvėpavimo versijos, galios lygiai ir kilmė

11
0


Santrauka

  • Standartinė Godzilos mėlynojo atominio kvėpavimo ataka yra koncentruotas radioaktyviosios jėgos spindulys, galintis sunaikinti pastatus ir sužaloti kitus monstrus.
  • Heisei Godzilla pristatė paaukštintą atominio kvėpavimo formą, švytintį raudonai ir vadinamą „spiraliniu šilumos spinduliu“, kuris sustiprėjo veikiant išoriniams energijos šaltiniams.
  • Shin Godzilos atominis kvėpavimas buvo ryškiai purpurinis ir labai destruktyvus, pradedant juodais dūmais, kurie virsta oranžine ugnimi, o vėliau į tikslų, siaurą spindulį, galintį smarkiai sunaikinti.

Godzillanaikinantis atominis kvėpavimas yra garsiausias jo bruožas, kurio spalva ir galios lygis pasikeitė per didelę monstrų karaliaus istoriją. Nors Godzilos atominis kvėpavimas dažniausiai yra mėlynas, jis kelis kartus pakeitė atspalvius, kai Godzila įsijungė arba įgavo naują formą. „Godzilla“ ruošiasi debiutuoti visiškai naujai rožinei atominei galiai Godzilla x Kong: Naujoji imperijaatėjo laikas pažvelgti į monstro galingo šilumos spindulio istoriją.

Nors stipriausias Godzilos ataka dažniausiai yra tam tikra atominio kvėpavimo versija, jo spalva ir forma pasikeitė, atsižvelgiant į tai, kokia stipri tuo metu buvo Godzila. Jo forma daug kartų keitėsi, pradedant rūką primenančiu radioaktyviuoju kvėpavimu iš originalaus 1954 m Godzilla į Godzilla Minus Onepanašaus į atominę bombą vienas sprogimas. Nors jo standartinis mėlynas atominis kvėpavimas savaime yra mirtinas, Big G paprastai turi kitą galios lygį, kurį gali pasiekti, o tai dažnai paverčia jo atominį kvėpavimą dar įspūdingesniu ir niokojančiu.

4 Godzilos mėlynas atominis kvėpavimas

Standartinė Godzilos atominė kvėpavimo ataka paprastai būna balkšvai mėlyna.

Standartinė Godzilos mėlynojo atominio kvėpavimo ataka paprastai būna a koncentruotas radioaktyviosios galios pluoštas. Jis gali sunaikinti pastatus, karinius ginklus ir daugumą kitų konstrukcijų vienu sprogimu, taip pat gali sudeginti ir sužeisti kitus monstrus. Kai kurios „Godzilla“ versijos naudoja atominį kvėpavimą liberaliau nei kitos, tačiau paprastai tai yra pagrindinis jo ataka, kai jis kovoja su kitais monstrais, ypač kaip užbaigiamasis manevras kovos pabaigoje.

Atominis Godzilos kvėpavimas buvo pastebėtas pirmą kartą pasirodžius, Toho 1954 m. originale Godzilla. Tame filme jis buvo vadinamas „radioaktyviuoju purškalu“ ir buvo pateiktas kaip bespalviai garai, kurie buvo pakankamai perkaitinti, kad ištirptų rezervuarus, pastatus ir kitas konstrukcijas, taip pat kiltų intensyvūs gaisrai. Godzilla pirmą kartą panaudojo savo atominį kvėpavimą prieš varžovą 1955 m „Godzilla Raids“ vėlkur radioaktyvus purškalas pasirodė pakankamai stiprus, kad nužudytų Anguirus po jų įnirtingos kovos. Atominis Godzilos kvėpavimas pirmiausia įgavo melsvą atspalvį ir spindulio pavidalą King Kongas prieš Godziląir ji išlaikė tokią formą per visus „Showa Era“ (1954–1975), „Heisei Era“ (1984–1995) ir „Tūkstantmečio serijos“ (1999–2004) filmus.

Legendary’s Monsterverse 2014 m. sugrąžino neoninį mėlyną spindulį Godzillanors Godzila iš tikrųjų naudojo jį tik kaip galutinę priemonę, o ne savo pagrindinį ginklą. Kadangi Godzila buvo kelis kartus įjungta per Monsterverse įvykius, jo atominis kvėpavimas tapo galingesnis ir koncentruotas. Dabar jis naudoja atominį mėlyną švytėjimą, kuris sklinda visame kūne, kaip dominavimo demonstravimą, kai jam kyla grėsmė, ir daug dažniau skleidžia atominį kvėpavimą, kai jis bus visiškai įkrautas, kaip matyti Godzilla prieš Kongą.

Mėlynas Godzilos atominis kvėpavimas buvo stipriausias Toho Godzilla Minus Oneir tai darydamas sugrąžina Godzilos atominį kvėpavimą į savo šaknis. Atsižvelgiant į tai, kad pats Godzilla yra vaikščiojanti branduolinio karo siaubo metafora, Godzilla Minus One atkuria tą siaubą Godzilos atominiu kvėpavimu, kuris tiesiogiai imituoja branduolinės bombos detonacijos padarinius. Su grybų debesimi, smarkiu kinetiniu sprogimu ir ilgalaikiu poveikiu jo aukoms, Godzilla Minus OneMėlynojo atominio kvėpavimo versija yra tikrai mirtina.

3 Godzilos raudonasis atominis kvėpavimas

Heisei Godzilla pristatė padidintą raudoną savo atominio kvėpavimo formą.

Standartinis Godzilos mėlynas atominis kvėpavimas išliko Heisei (1984–1995) ir Tūkstantmečio (1999–2004) eros, tačiau buvo pristatyta paaukštinta šio atominio kvėpavimo forma, kuri švytėjo ryškia oranžine arba raudona spalva. Godzilos atominis kvėpavimas įgavo pažangią formą, vadinamą „spiraliniu šilumos spinduliu“. kai Godzila įgavo papildomos galios iš išorinio šaltinio. Pirmą kartą pasirodęs m Godzilla prieš Mechagodzilla IIGodzilla raudoną spiralinį šilumos spindulį panaudojo po to, kai mirštantis Rodanas perdavė savo gyvybės jėgą radioaktyviajam driežui.

Godzilla raudonos/oranžinės spalvos atominis kvėpavimas

Filmas

Metai

Godzilla prieš Mechagodzilla II

1993 m

Godzilla prieš kosmosąGodzilla

1994 m

Godzilla prieš Destoroyah

1995 m

Godzilla 2000: tūkstantmetis

1999 m

Godzilla prieš Megaguirus

2000 m

Godzilla: Final Wars

2004 m

Godzilla grįžo prie spiralinio šilumos spindulio, kad užbaigtų Kosmoso Godzillą Godzilla prieš kosmosąGodzillair panaudojo dar intensyvesnę versiją (degančią spiralinę šilumos spindulį), kad Destoroyah būtų užbaigta kartą ir visiems laikams. Godzilla prieš Destoroyah. Buvo panaudota geriausia Godzilos raudonos/oranžinės atominės kvėpavimo versija Godzilla: Final Wars. Ši Godzilos atominio sprogimo versija, žinoma kaip „Burning G Spark Heat Ray“, buvo pakankamai stipri, kad galėtų nusprogdinti Kaiser Ghidorah iki pat kosmoso krašto ir jį visiškai sunaikinti.

Godzilla 2000: tūkstantmetis ir Godzilla prieš Megaguirus pasižymėjo unikalia Godzilos atominio kvėpavimo variacija. Abiejuose filmuose Godzilos atominės galios buvo ryškiai oranžinės spalvos, kuri atsispindėjo Godzilos nugaros plokštelėse, kai jis kvėpavo atominiu kvėpavimu. Atrodė, kad toks jo atominio kvėpavimo variantas buvo kur kas labiau uždegantis nei įprastas energijos spindulys ir, kai tik buvo naudojamas, sukeldavo ugningą sprogimą.

Susijęs: Ar Godzilla x Kong skolinasi idėją iš 28 metų filmo?

2 Violetinis Godzilos atominis kvėpavimas

Shin Godzillos atominis kvėpavimas buvo ryškiai violetinis ir labai destruktyvus.

2016-ieji Shin Godzilla pristatė unikalią, labiau į siaubą orientuotą Godzilos versiją, o su ta nauja versija atsirado nauja garsiojo Godzilos atominio alsavimo forma. Visas Shino Godzilos kūnas švytėjo, kai panaudojo savo atomines galias, greičiausiai ištraukdamas puslapį iš Monsterverse dizaino vadovo. Tačiau skirtingai nei tradicinis Legendary mėlynas atspalvis, Shin Godzilla švytėjo ryškia, beveik neonine violetine spalva.

Shin Godzilos atominis kvėpavimas buvo visiškai kitoks nei bet kuri kita Godzilos iteracija, matoma sidabriniame ekrane. Atominis Shin Godzilos kvėpavimas prasidėjo kaip tiršti juodi dūmai, kurie virto ryškiai oranžinės ugnies srove (žinoma kaip „terminė liepsna“), kuri per kelias sekundes gali apimti ištisas miesto dalis. Kai šis sprogimas susikoncentravo, jis išsivystė į ryškiai violetinės spinduliuotės šilumos spindulyskuris buvo labai sufokusuotas, siauras ir tikslus spindulys, galintis smarkiai sunaikinti dideliais atstumais. Shin Godzilla netgi sugebėjo iššauti šį šilumos spindulį iš savo nugaros plokštelių ir uodegos, todėl jis vienu metu galėjo atakuoti daugybę skirtingų taikinių.

1 Godzilos rožinis atominis kvėpavimas

Godzilla turės rausvų atominių galių Godzilla x Kong: The New Empire.

„Legendary“ dabartinė „Godzilla“ versija gavo dar vieną atnaujinimą Godzilla x Kong: Naujoji imperija. Sunaikinus Titan Tiamat ir užėmus jo guolį, Godzila pasisavina dalį Tiamato DNR ir sugeria didžiulį kiekį saulės spinduliuotės, kuri kartu suteikia jam rausvą atominę galią. Rožinė jo atominio kvėpavimo versija atrodo daug nepastovesnė nei ankstesnės Monsterverse iteracijos, nes tai daug mažiau koncentruotas spindulys. Tačiau taip pat atrodo, kad jis yra stipresnis už net įkrautą Godzilos atominio sprogimo į tuščiavidurę Žemę versiją. Godzilla prieš Kongą.

Kad Godzilla nugalėtų Skar King ir Shimo, jam reikėjo išlyginti savo pagrindinį ginklą. Jo atominis kvėpavimas, gavęs atnaujinimą, buvo svarbus ne tik kovojant su dviem titanais, bet ir siekiant išsklaidyti ledinę žalą, kurią Shimo padarė atmosferai paskutinėje kovoje. Godzilla X Kong. Atrodė, kad jo rožinis atominis kvėpavimas iki pabaigos buvo visiškai išsklaidytas Godzilla X Kongbet gali būti, kad jis vėl pasirodys dėl kitos pavojaus, su kuriuo susiduria Godzila.

Kuri Godzilos atominio kvėpavimo spalva yra galingiausia

Kalbant apie koncentruotą spindulį prieš vieną priešininką, Burning G Spark Heat Ray iš Godzilla: Final Wars yra plačiai laikomas galingiausia Godzilos atominio kvėpavimo versija. Tačiau kalbant apie bendrą vieno sprogimo naikinamąją galią, Godzilla Minus OneĮ branduolinę bombą panašus atominis kvėpavimas laikomas galingiausiu. Atominis Godzilos kvėpavimas yra būdingas mėgstamiausio kino monstro bruožas, ir atsižvelgiant į GodzillaPastaruoju metu neįtikėtinai padaugėjo kasų, atrodo, kad žiūrovai nematė paskutinio esminio pokyčio dėl jo galingiausios atakos.