Home Verslas Papildymas suteikia teisėtumo „76ers“ siekimui čempionate

Papildymas suteikia teisėtumo „76ers“ siekimui čempionate

18
0


Buvęs „Heat“ sparnas buvo vertingas žaidėjas Majamio rinktinėje, siekiant 2023 m. NBA finalo, o jo papildymas suteikia Filadelfijos ketvirtosios lygos titulo siekimo teisėtumą.

Nuo 2017-18 metų „Sixers“. yra viena iš keturių komandų kurio pergalių procentas viršija .600 ir vienintelis be čempionato. Nepaisant pastarojo meto reguliariojo sezono sėkmės, jie neturi ką parodyti.

Filadelfija jau padarė didžiausią laisvosios agentūros populiarumą, susitardama dėl sutarties su puolėju Paulu George’u.

Devynis kartus „Visų žvaigždžių“ žaidėjas baigia savo geriausią metimų sezoną per 14 metų trukusią NBA karjerą ir pasiekė karjeros rekordus pagal įvarčių procentą (47,1 %), tritaškį (41,3 %) ir baudų metimų procentą ( 90,7 proc., o vidutiniškai pelnydavo 22,6 taško, atkovodavo 5,2 kamuolio. 3,5 rezultatyvaus perdavimo ir 1,5 kamuolio per rungtynes.

Jis neabejotinai yra geriausias Joelio Embiido puolėjas ir kartu su gynėju Tyrese’u Maxey suteikia „76ers“ vieną stipriausių trijų žaidėjų lygoje.

Žinoma, komandoms reikia gilumo, kad galėtų realiai mesti iššūkius dėl titulo, o Martino įsigijimas suteikia Filadelfijai rotacinį sparną su starto galimybėmis ir sėkmės atkrintamosiose varžybose.

Per paskutinius du sezonus Martinas vidutiniškai pelnydavo po 12,5 taško ir atkovodavo 5,1 kamuolio per 31,1 minutės, žaisdamas 28 varžybose su devyniais startais. Jis pataikė 51,8 % įvarčių, įskaitant 42,6 % iš už lanko.

Pagal ESPN neoficiali 76ers gylio diagrama2023–2024 m. jis žaisdamas maždaug 66 % savo minučių dvikovoje, pagal krepšinio etaloninius žaidimo duomenis.

Filadelfija taip pat sutiko sudaryti sutartis su atsarginiu gynėju Ericu Gordonu ir centru Andre Drummondu, kad dar labiau sustiprintų savo atsarginių suolą. Jis vėl pasirašė sutartį su Kelly Oubre Jr., kuris 2023–2024 m. pirmą sezoną „Sixers“ komandoje pradėjo 52 rungtynes ​​ir vidutiniškai pelnydavo po 15,4 taško, atkovodavo 5 kamuolius ir perimdavo po 1,1 kamuolio.

Nors Filadelfijos tarpsezonis prasideda puikiai, biuro darbas gali būti neatliktas.

„Sixers“ 2024 m. NBA naujokų biržoje 16-uoju numeriu pasirinko gynėją Jaredą McCainą, tačiau jie vis tiek gali norėti surasti veteraną, kuris padėtų Maxey.

Tačiau kol kas komandos aktyvumas jau pakėlė būsimo sezono lubas. Pranešama, kad Martino papildymas nėra didžiausias Philadelphia pasirašytas kontraktas iš laisvosios agentūros, tačiau tai gali būti lygiai taip pat lemta jos postūmiui čempionate.