Home Verslas „Pistons“ pasirašė naujoko kontraktą 5-uoju pasirinkimu

„Pistons“ pasirašė naujoko kontraktą 5-uoju pasirinkimu

16
0


„Pistons“ pasirašė bendrą 5-ąjį numerį Ronas Hollandas pagal jo naujoko masto sutartį Oficialus NBA operacijų žurnalas.

Olandas 2023–2024 m. G lygos „Ignite“ turnyre turėjo pakilimų ir nuosmukių sezoną, užpildydamas statistikos lapelius su 19,5 taško, 6,7 atkovoto kamuolio, 3,1 rezultatyvaus perdavimo ir 2,4 perimto kamuolio per rungtynes ​​per 29 išvykas, tačiau jam sunkiai sekėsi pataikymas iš išorės ( .237 3PT %) ir apyvartos (3,2 per rungtynes) paskutinę vietą užėmusiai komandai.

Praėjusį rudenį laikytas potencialiu pretendentu į bendrą 1-ąjį pasirinkimą, Olandas pastebėjo, kad jo akcijos šiek tiek krito ir buvo laikomas kandidatu iškristi iš 10 geriausių naujokų biržos vakarą. Tačiau „Pistons“, kurie buvo dažniau siejami su jo „Ignite“ komandos draugu Matas Buzelis likus kelioms savaitėms iki naujokų biržos, Olandija tapo pirmuoju Trajano Lengdono eros pasirinkimu.

Jei, kaip ir tikėtasi, jis gaus maksimalų naujoko kontraktą 5-uoju numeriu, Olandas uždirbs maždaug 8,25 mln. USD naujokas ir apie 37,46 mln. USD per ketverius metus, darant prielaidą, kad galiausiai pasinaudos jo trečiųjų ir ketvirtųjų metų komandos pasirinkimais.

„Pistons“ taip pat oficialiai pasirašė nedraftuotą naujoką Danisas Jenkinsas pagal NBA operacijų žurnalą sudaroma abipusė sutartis. Jenkinso susitarimas su Detroitu buvo pranešė praėjusį trečiadienįnetrukus po antrojo projekto turo pabaigos.