Home Verslas Sąžiningumas valdant aukščiausią prioritetą, nediskutuotinas vadovaujant Ododo – LG „Kogi“ generalinis auditorius

Sąžiningumas valdant aukščiausią prioritetą, nediskutuotinas vadovaujant Ododo – LG „Kogi“ generalinis auditorius

9
0


Dr. Adabenege kalbėjo vakar Abudžoje, gavęs viešosios politikos administravimo garbės daktaro laipsnį iš Prowess universiteto, Delavero, Jungtinėse Amerikos Valstijose, taip pat išskirtinį stipendiją iš Chartered Institute of Information and Strategy Management CIISM.

Jis pasakė; „Mūsų, kaip auditorių, darbas yra naudoti savo rašiklius, kad būtų skatinamas skaidrumas ir atskaitomybė tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose. Mes ne tik tiriame, bet ir taisome. Ir toliau raginsiu kiekvieną iš mūsų padaryti tai, ką galime, kur tik atsidursime, kad pagerintume kitų gyvenimą“.

CIISM registratorius dr. Adelanke Oyintoke sakė, kad dr. Adabenege viešosiose tarnybose pademonstravo meistriškumo vertybes ir kad jo puikūs pasiekimai buhalterio profesijoje neliko nepastebėti.

Jis sakė, kad apdovanotasis, liaudyje žinomas kaip „Fancy“, yra apskaitos ir finansinio tikslumo ekspertas, anksčiau dirbęs dabartinio valstybės gubernatoriaus asmeniniu asistentu.

Chartered Institute of Information and Strategy Management CIISM yra įtrauktas kaip Informacijos ir strategijos valdymo institutas, gavus Federalinės švietimo ministerijos patvirtinimą.

Kai kurie garbingi asmenys renginyje buvo Kogi valstijos gubernatoriaus SSA vyresnysis specialusis padėjėjas komercijos klausimais. Joseph Best Omeiza; Nepriklausomos kampanijos tarybos už Ododo judėjimą pirmininkas Alhaji Adams Onota; švietimo konsultantas ir Abudžos universiteto dėstytojas, Dr. Audi Jamiu Ovivi; Alhaji Idris Rabiu ir daugelis kitų.