Home Verslas Sokoto vyriausybė grasina rimtais veiksmais prieš pareigūnus, kurie perdavė darbuotojams Sallah dovanas

Sokoto vyriausybė grasina rimtais veiksmais prieš pareigūnus, kurie perdavė darbuotojams Sallah dovanas

14
0


Sokoto valstijos gubernatorius Ahmedas Aliyu pagrasino rimtai pažvelgti į vietos valdžios ir vietos valdžios švietimo valdžios pareigūnus, kurie nukreipė N30 000 Sallah dovanų, įteiktų valstijos darbuotojams.

Naijos naujienos praneša, kad gubernatorius tai pranešė penktadienį, kreipdamasis į minią gero linkinčių ir rėmėjų Vyriausybės rūmuose Sokote po sėkmingų Hajj pratybų.h

Jis išreiškė pasipiktinimą dėl kai kurių finansų pareigūnų, ypač vietos valdžios lygmeniu, niekšiško požiūrio, kurie atsisakė savo darbuotojams skirti 30 000 ₦, kuriuos valstijos vyriausybė patvirtino kaip Sallah dovanas.

Jis pasakė, “Įdomu, kaip kas nors atsisakytų mūsų darbuotojų gauti stipendijas, kurias mes jiems skyrėme, kad Sallah šventiniu laikotarpiu jie būtų finansiškai stabilūs.

„Tie, kurie tas lėšas nukreipė, privalo jas nedelsiant grąžinti, antraip imsimės prieš juos rimtų baudžiamųjų priemonių.

„Užtikrinsime, kad kaltieji pjaus tai, ką pasėjo, kad atgrasytų kitus“, – perspėjo jis.

Be to, gubernatorius įpareigojo visus agentūrų, kuriose buvo vykdomos tokios korupcijos tendencijos, vadovus, kad jie paspartintų visų nukentėjusių darbuotojų surinkimą ir užtikrintų, kad jiems būtų grąžinti pinigai.

Jis taip pat patikino savo administracijos pasiryžimą užtikrinti atskaitomybę, skaidrumą ir apdairų viešųjų lėšų valdymą visų labui.

Jis pridėjo, “Ši administracija siekia užtikrinti visišką toleranciją korupcijai ir visoms korupcinėms tendencijoms.

„Taigi, jei kas nors mano, kad gali grobti viešąsias lėšas ir išsisukti, jis turi sirgti.

„Ši administracija yra tikras žmonių valdžios atspindys, žmonėms ir iš tikrųjų žmonių.

„Taigi, mūsų laukia didžiulė užduotis, kurią turime atlikti stropiai, negalvodami, kieno jautis nugraužtas“.