Home Verslas „Sony“ naujojo siaubo filmo prielaida keistai kopijuoja 25 metų senumo „Disney“ filmą

„Sony“ naujojo siaubo filmo prielaida keistai kopijuoja 25 metų senumo „Disney“ filmą

14
0


Santrauka

  • Mokslinės fantastikos siaubo filmas „Afraid“, kuriame vaidina Johnas Cho, tyrinėja klastingą dirbtinio intelekto prigimtį, kai išmanusis namų įrenginys atsisuka prieš savo šeimą.
  • Filmo prielaida atspindi Disnėjaus 1999 m. DCOM išmanųjį namą, kuriame dirbtinis intelektas tampa valdingas ir kontroliuojantis.
  • „Afraid“ prisijungia prie kitų 2024 m. siaubo filmų, pagerbdamas 90-ųjų vaikų filmus ir TV laidas, tęsdamas tendenciją peržiūrėti praeities siaubo temas.

„Sony Pictures Releasing“ naujojo siaubo filmo prielaida yra keistai panaši į 25 metų senumo „Disney Channel Original Movie“ (DCOM). Režisavo ir parašė Maištautojas bendraautorius Chrisas Weitzas, Išsigandęs – sumaniai stilizuotas kaip AFRAID – yra mokslinės fantastikos siaubo filmas, kuriame vaidina Johnas Cho (Ieškoma). „Sony“ platinamas filmas yra „Columbia Pictures“ ir siaubo herojaus „Blumhouse Productions“ bendras darbas, kuris išleido vienus didžiausių pastarojo dešimtmečio žanro hitų, įskaitant Klastingas, M3GANir Jordano Peele’o „Oskarą“. Išeik. Išsigandęs 2024 m. rugpjūčio 30 d. prisijungs prie šio siaubo panteono.

Panašiai kaip mokslinės fantastikos siaubo filme M3GANkurios centre – laukinė AI lėlė, kuri ugdo savimonę ir priešiškumą, Išsigandęs klausinėja klastingos pažangių technologijų ir dirbtinio intelekto prigimties. Filme Cho’s Curtis ir jo šeima yra naujausių AI siaubo filmų aukos. Pasirinkta išbandyti naują išmaniųjų namų įrenginį, varomą dirbtinio intelekto, pavadintą AIA, Curtiso šeima iš skaitmeninio asistento susižavėjimo tampa jo terorizuojama. AIA ne tik išmoksta šeimos rutinos ir elgesio, bet ugdo savo savimonę ir vis labiau (ir netinkamai) įsitraukia į jų gyvenimą.

„Afraid“ prielaida yra keistai panaši į „Disney“ išmanųjį namą

DCOM vaidina Katy Segal kaip niekšišką AI surogatinę motiną

Dešimtojo dešimtmečio vaikams vienas baisiausių mokslinės fantastikos filmų su dirbtiniu intelektu, kuris suvokia save, gali būti tiesiog „Disney“ Protingas namas – TV filmas, kurio prielaida yra keistai panaši į Išsigandęs. LeVaro Burtono režisuotame filme „Smart House“ matomas 13-metis kompiuterių mėgėjas Benas Cooperis (Ryanas Merrimanas), per daug susirūpinęs rūpintis savo seserimi Angie (Katie Volding) ir tėvu Nicku (Kevinas Kilneris) po staigios mirties. jo motina. Kai Benas dalyvauja konkurse laimėti protingą namą, Coopers persikelia į namus, kuriems vadovauja virtualus asistentas, vadinamas PAT (Katey Sagal).

PAT imituoja vis labiau valdingą ir kontroliuojančią „mamos“ asmenybę ir galiausiai užrakina Coopers savo namuose.

PAT, trumpinys „Personal Applied Technology“, nėra vienintelis naujas veikėjas, kurį sutinka Coopers. Beno nusivylimui jie taip pat susitinka su protingo namo kūrėja Sara Barnes (Jessica Steen), kuri gana staigiai pradeda susitikinėti su Niku. Norėdami įrodyti, kad šeimai nereikia pakaitinės mamos, Benas perprogramuoja PAT, kad suprastų motinystės sampratą. PAT ne tik įgauna šeštojo dešimtmečio namų šeimininkės formą, bet ir imituoja vis labiau valdingą ir kontroliuojančią „motinos“ asmenybę ir galiausiai užrakina Kuperius savo namuose. Protingas namas yra puikus dirbtinio intelekto filmo, kuris tampa AI siaubo istorija, pavyzdys.

Susijęs

10 dalykų, dėl kurių filmai visada klysta apie AI

Filmuose dirbtinis intelektas naudojamas ilgą laiką, tačiau technologijoms tobulėjant realiame gyvenime, filmai pradeda atrodyti pasenę ir neteisingi.

„Bijau“ – tai ne vienintelis naujausias siaubo filmas, skirtas nukopijuoti 1990-ųjų laidą vaikams

Naktinis plaukimas pagerbė Ar bijai tamsos?

Padaras iš pasakos apie mirusio žmogaus plūdurą iš „Ar tu bijai tamsos“.Roninas suglumęs žiūri į Izzy prie baseino krašto naktiniame maudymeVaikai baseine filme „Pasakojimas apie mirusio žmogaus plūduriavimą“ iš „Ar tu bijai tamsos“Izzy Waller baseine su siaubinga figūra už nugaros seriale „Naktinis plaukimas“.

Įdomu, Išsigandęs yra toli gražu ne vienintelis 2024 m. siaubo filmas, kuris atiduoda duoklę kultiniams klasikiniams 90-ųjų filmams vaikams ir TV laidoms. Blumhouse siaubo šnipštas Naktinis plaukimas buvo klaikiai panašus į Nickelodeon hitų siaubo antologijos epizodą Ar tu bijai tamsos? Tiesą sakant, erelio akių žiūrovai atkreipė dėmesį į panašumų tarp Naktinis plaukimasbaseino monstras ir tituluota būtybė filme „Pasakojimas apie mirusio žmogaus plūdurą“. Tuo tarpu A24 Aš pamačiau televizorių švytintį buvo įkvėptas tokių televizijos serialų kaip Buffy vampyrų žudikas. Akivaizdu, kad 1990-ųjų siaubo tendencijos grįžta, kaip Išsigandęs dar labiau įrodo.

IŠSIGANDĘS planuojama išleisti kino teatruose 2024 m. rugpjūčio 30 d.