Home Verslas Spike’as Lee primena, kad po 28 metų kritiškai mišrioje komedijoje pasirodė Madonnos...

Spike’as Lee primena, kad po 28 metų kritiškai mišrioje komedijoje pasirodė Madonnos atranka

18
0


Santrauka

 • Spike’as Lee ginasi, kad atstumtų Madonną
  Mergina 6
  sakydamas, kad jam nerūpi atsakas ir ji buvo teisingas pasirinkimas.
 • Madonnos aktorės karjera buvo nevienodo pasisekimo, su tokiais hitais kaip
  Beviltiškai ieškau Susan
  ir
  Savo lyga
  bet ir daug šnipštų.
 • Mergina 6
  buvo dar viena komercinė ir kritinė Madonnos nesėkmė, tačiau Lee laikosi savo sprendimo ją iškelti.

Spike’as Lee prisimena neigiamą reakciją, kurią patyrė po to, kai 1996 m. savo kritiškai mišrioje komedijoje suvaidino pop sensaciją Madonną. Mergina 6. Išleistas prieš 28 metus, Mergina 6 sekė istoriją apie jauną aktorę Judy (Theresa Randle), kuri nusivilia savo darbu po to, kai per atranką buvo paprašyta apnuoginti krūtis. Judy užsitikrina naują darbą skambučių centre ir galiausiai atranda sekso telefonu operatorės tikslą. Lee paskyrė Madonną kaip 3-iąją komedijos bosę, vaidindamas gerai prižiūrimą prižiūrėtoją, kuris atbaido pernelyg didelius klientų prašymus.

Dabar naujame interviu su GrifasLee gina savo nepopuliarų sprendimą mesti Madonną Mergina 6. Lee paaiškina paprastą priežastį, kodėl į vaidmenį paskyrė pop dainininkę, laikydamasis savo atrankos pasirinkimo. Pažiūrėkite, ką jis turėjo pasakyti žemiau:

Nedaviau af-k. Ją aš turėjau galvoje, ir ji norėjo tai padaryti, todėl viskas. Ji yra profesionalė.

Paaiškinta Madonnos aktorės karjera

Spike Lee Mergina 6 nebuvo Madonnos debiutas didžiajame ekrane, bet vietoj to dainininkė pamatė savo pirmąjį svarbų vaidmenį Susan Seidelman filme. Beviltiškai ieškau Susan (1985), kur ji suvaidino titulinį Bohemijos drifterės Susan vaidmenį – veikėją, kuriai tuo metu turėjo didelę įtaką asmeninis Madonnos stilius. Komedija-drama pelnė Madonnai kritiškų pagyrimų ir sulaukė komercinės sėkmės – JAV atnešė 27,3 mln. Tačiau jos aktorės karjera pakrypo į blogąją pusę Beviltiškai ieškau Susan.

Devintajame ir devintajame dešimtmetyje Madonna vaidino virtinėje kasos klaidų, pradedant nuo kito savo filmo, 1986 m. Šanchajaus staigmena, kurioje ji vaidino kartu su tuo metu jaunavedžiu vyru Šonu Pennunuotykių komedijos filme. Tai buvo komercinė ir kritinė nesėkmė, kurią sukrėtė kritikai, ir dėl to Madonna pelnė pirmąjį Auksinės avietės apdovanojimą už blogiausią aktorę. Sekantys metai, Kas ta mergina (1987), jos draugo, režisieriaus Jameso Foley’io sraigtinio kamuoliuko komedija, Madonna taip pat pamatė pagrindinį vaidmenį. Po to sekė Brodvėjaus kraujo šunys (1989), laikotarpio komedija. Abiem nepavyko pamatyti tokios pat sėkmės kaip Beviltiškai ieškau Susan.

Susijęs

Kaip Madonna buvo beveik suvaidinta kaip Karen Hill filme „Goodfellas“ (ne, tikrai)

„Goodfellas“ galėjo būti labai kitoks, jei prodiuseriai būtų pasirinkę pirmąjį Karen Hill: Madonnos vaidmenį. Štai kas atsitiko.

Nors Madonna sulaukė teigiamų atsiliepimų apie kitą savo vaidmenį sportinėje komedijoje-dramoje, Savo lyga (1992), kitų metų erotiniai trileriai Įrodymų rinkinys (1993) ir Pavojingas žaidimas (1993) taip pat buvo komercinės ir kritinės nesėkmės, sutvirtinusios jos kasos nesėkmės statusą. nors Mergina 6 Taip pat matė prastus atsiliepimus ir finansinę grąžą, aišku, kad Lee nesivaržė Madonnos filmavimo komedijai. Nors Šiuo metu kuriamas Madonnos biografinis filmastaip pat atrodo aišku, kad po 2001 m., kai išeis iš aikštės, ji nepasirodys kaip aktorė Nušluotas perdaryti.

Šaltinis: Vulture