Home Verslas Vienas neįvertintas Shonen anime „Crunchyroll“ yra „Naruto“ pakaitalas, kurio jūs nežinojote, kad...

Vienas neįvertintas Shonen anime „Crunchyroll“ yra „Naruto“ pakaitalas, kurio jūs nežinojote, kad jums reikia

19
0


Santrauka

  • „Blue Exorcist“ yra panašus į Naruto, kuriame yra pagrindinis veikėjas, kurio viduje yra demonas ir kuris sunkiai prisitaiko.
  • Pagrindinis veikėjas Rinas Okumura kovoja, kad apsaugotų žmoniją ir paneigtų prielaidas apie jo demonišką paveldą.
  • Ir Naruto, ir Rin įkūnija viltį ir ryžtą, stengiasi įveikti savo likimus ir apsaugoti savo bendruomenes.

Naruto yra laikomas vienu iš populiariausių ir mylimiausių visų laikų shonen anime, ir dėl geros priežasties. Naruto Uzumaki istorija žavi, o serialo siužetas ir temos buvo vartai daugeliui Vakarų pasaulio žmonių patekti į anime. Naruto sunkiai tilptų savo kaime, o jį supantys kaimo gyventojai išstumia jį dėl priežasčių, nepriklausančių nuo jo valios. Tai išgyvena kitas shonen herojus santykinai neįvertintame shonen anime.

Jeigu Naruto gerbėjai nori pažiūrėti ką nors panašaus į populiariausią „Shinobi“ franšizę arba rasti ką nors gaivaus, kuris padėtų jiems suteikti tokį patį džiaugsmą Narutotada jie turėtų duoti Mėlynasis egzorcistas galimybė. Mėlynasis egzorcistas seka istorija apie Rin Okumura, kuris atrodo kaip paprastas, varginantis paauglys, kol vieną dieną jį užklumpa demonai.

Rin, pagrindinis herojus Mėlynasis egzorcistasatranda, kad jis yra šėtono sūnus ir kad jis turi šėtoniškų galių. Aplinkiniai žmonės dėl akivaizdžių priežasčių bijo Šėtono ir nenori bendrauti su žmogumi, kuris yra tiesioginis piktavališkos būtybės vaikas.

Mėlynojo egzorcisto istorija

Originali istorija sukurta Kazue Kato

Mėlynasis egzorcistas buvo serialas Shueisha’s Savaitinis Shonen Jump prieš persikeliant į Šuolio aikštė 2009 m., o per televiziją pradėtas transliuoti 2011 m. Šiuo metu yra trys sezonai, o vienas filmas – ketvirtasis sezonas, kuris turėtų pasirodyti 2024 m. spalį. Mėlynasis egzorcistas susideda iš dviejų atskirų matmenų, kurie yra pritvirtinti. Asija yra žinoma kaip materialus pasaulis, kuriame gyvena žmonės, o Gehenna – kaip demonų pasaulis. Demonai gali patekti į Asiją, užvaldę gyvą būtybę ir nepastebėti nuklysti į kitą pusę, matomas tik tiems žmonėms, kurie anksčiau turėjo kontaktą su demonais.

Egzorcistai buvo mokomi pašalinti demonus, kurie buvo laikomi grėsme žmonijos pragyvenimui Asijoje. Istorija sukasi apie Riną ir jo brolį dvynį Yukio, kurie, kaip žinoma, yra Šėtono sūnūs. Pora prarado savo žmogaus motiną, kai jie buvo kūdikiai, ir juos užaugino Shiro Fujimoto, kuris yra egzorcistas. Šėtonas nori panaudoti savo sūnus kaip indus, kad galėtų pereiti į Asiją ir užvaldyti pasaulį. Sekdamas savo globėjo pėdomis, Rinas atsiduoda tam, kad taptų egzorcistu, kad apsaugotų pasaulį nuo demonų, nes atmeta savo tėvo idealus.

Rino ir Naruto paralelės

Abu pagrindiniai veikėjai turi tuos pačius idealus

Rin ir Naruto yra labai panašūs personažai, ir logiška, kad kurdamas Rin kaip personažą Kato įkvėpimo sėmėsi iš Naruto. Abu jie niekada neaugo su savo tikraisiais tėvais ir jų nepažinojo. Kaip ir Naruto, Rinas savyje turi stiprią galią, kuri verčia aplinkinius bijoti jo ir to, kuo jis galėtų tapti. Jie abu nori įveikti jiems skirtą likimą ir įrodyti, kad jų prielaidos yra klaidingos.

Rin ir Naruto yra veikėjai, kurie išskiria viltingą energiją ir ryžtą išgyventi blogiausiose situacijose.

Jie abu nori sustiprėti, kad pasiektų sau išsikeltus tikslus. Naruto atveju jis nori tapti Hokage, kad užsitarnautų jį išstūmusio kaimo pagarbą ir galėtų juos apsaugoti. Rinas nori įrodyti, kad jis nėra panašus į savo tėvą ir siekia pašalinti demonus, kurie kankina žmonių pasaulį. Jis nori apsaugoti žmones nuo pavojų, kuriuos gali sukelti demonai; Rinas ir Narutas yra veikėjai, kurie išskiria viltingą energiją ir ryžtą išgyventi blogiausiose situacijose. Mėlynasis egzorcistas galima žiūrėti „Hulu“ ir „Crunchyroll“.