Home Verslas „Vienas net atėjo į mano DM sakydamas, kad Toyin nebūtų patenkintas“ –...

„Vienas net atėjo į mano DM sakydamas, kad Toyin nebūtų patenkintas“ – Bimpe Akintunde smerkia ją įžeidžiančius žmones dėl jos komentaro pono Macaroni puslapyje

9
0


Nolivudo aktorė Bimpe Akintunde reagavo į vilčių, kurių sulaukė dėl savo komentaro sėkmių kūrėjo Macaroni puslapyje apie tebesitęsiančią dramą su Toyinu Abrahamu.

Toyin trečiadienį buvo karšta, nes sulaikė vieną iš savo trolių ir kurį laiką paliko jį policijos areštinėje. Vienas iš trolių prisijungė prie interneto, kad apkaltino aktorę sulaikius jo motiną, o aktorė paneigė.

Po to nigeriečiai masiškai pranešė apie ją srautinio perdavimo platformai „Netflix“, kad jos filmai būtų panaikinti.

Svėrimas į tai, slidininkų ponas Makaronis
pareiškė, kad Toyinas neturėjo suimti „Twitter“ vartotojo; vietoj to ji turėjo panaudoti tinkamą kanalą kovai su juo, o tai būtų paduoti jį į teismą.

Bimpe Akintunde, nežinodamas, kas vyksta, perėmė naujausią M. Macaroni įrašą ir paliko komentarą. Ji parašė „Maca“ su keliais karūnos ir meilės jaustukais, kurie nepatiko kai kuriems internautams, kai jie ją tempė.

Reaguodama į tai, Bimpė teigė, kad tam tikros reakcijos būna, kai į tai įtraukiamas vaikas, vyras ar šeima. Ji paragino visuomenę išmokti nustatyti ribas ir švelniai elgtis su kitais. Be to, ragindama juos išmokti rūpintis savo verslu, ji suabejojo, kodėl internautai visada turi įsitraukti į visus klausimus.

Bimpe leido suprasti, kad ji nežino, kas vyksta, ir turėjo pradėti skambinti žmonėms, kad išsiaiškintų, kas vyksta. Ji tvirtino, kad vienas trolis netgi kreipėsi į jos DM, sakydamas, kad Toyin nebūtų patenkintas jos komentaru. Dejavodama dėl gautų įžeidimų, ji meldėsi už Toyiną Abraomą.

„Yra tam tikrų reakcijų, kai dalyvauja mūsų vaikas/šeimos vyras. Išmokime nustatyti ribas. Ir nusiramink patys. Na, kraujas mūsų venoms. IRE o.

Štai čia ir prasideda problema: taip, ji prasideda nuo jūsų, žmonės, taip jūs, interneto žmonės!!!!
Ar galite tiesiog išmokti rūpintis savo verslu? Pavyzdžiui, aš nesuprantu jokių smulkmenų; Jūs ppl ieškosite, ką pasirinkti!!! Jūs einate iš puslapio į puslapį!!!!!!! Nuo komentarų skilties iki komentarų skilties, puolančių žmones ir stojančių į pusę. Shey Alaafia le wa sha ????? Aš net nežinau, kas vyksta; Turėjau pradėti skambinti žmonėms, kad išsiaiškinčiau, kas vyksta; vienas netgi atėjo į mano DM sakydamas, kad mano komentaras gali netikti Toyin; Jūsų informacijai Be ginklo mados prieš Oluwatoyin Abosede Aya Ajeyemi klestės Insha Allah, Sakyk ne patyčioms, mes esame žmonės, kaip ir jūs, žmonės, tik įsivaizduokite įžeidimus, nes aš pakomentavau Makaronų puslapį, jūs galite padaryti geriau, o, taika“.