Home Verslas „Yankees“ žaidėjas Benas Rice’as įrašė franšizės istoriją prieš „Red Sox“.

„Yankees“ žaidėjas Benas Rice’as įrašė franšizės istoriją prieš „Red Sox“.

19
0


„Yankees“ šeštadienį išsiveržė iš nuosmukio prieš „Red Sox“ ir buvo pirmasis naujokas Benas Rice’as atliko pagrindinį vaidmenį.

Atsidūręs pirmaujančioje pozicijoje, Rice’as pateko į franšizės istoriją vos 17-osiose didžiosios lygos rungtynėse su trimis namų eigomis pergalę rezultatu 14:4 ir tapo pirmuoju „Yankees“ naujoku, per rungtynes ​​pataikusiu tris „Home Run“.

Rice’as žaisdamas šešias aikštes pataikė į priekį, o po jo susprogdino tris smūgius, suteikdamas „Yankees“ penktosios pažaidos pranašumą 10:4.

Jis įsirašė savo vardą į „Yankees“ franšizės istoriją septintajame kėlinyje su dar vienu trijų paleidimų bomba, Niujorko pranašumu 10.

„Yankees“ (55:36) šeštadienį pradėjo svyruoti: nuo birželio 13 d. pralaimėjo keturias rungtynes ​​iš eilės ir 5:15. prasčiausias lygos rekordas.

„Taip, aš turiu galvoje… tai nuoširdžiai žemina“, – po rungtynių aikštėje sakė Rice’as. „Žinant, kiek legendų iki manęs vilkėjo šį megztinį“, – tęsė jis.

Paklaustas, ar jis siekė trečio bėgimo namuose, kai septintoje pamainoje pakilo į lėkštę, jis atskleidė: “Ne, niekada. Niekada nedarau… Visada tiesiog eikite į viršų ir stipriai smūgiuokite kamuolį.”

Rice’as baigė žaidimą 3 iš 5 ir nuvažiavo septynis važiavimus.

Šeštadienį jis pradėjo vienu bėgimu namuose ir penkiais bėgimais per pirmuosius 55 rungtynes ​​(46 atk. kam.).

Rice’as sezoną pradėjo dvigubo AA lygoje su Somerseto „Patriots“. Ten jis pataikė .261 su 12 namų bėgimų. Birželio 5 d. jis buvo paaukštintas į trigubą AAA Scranton / Wilkes-Barre ir pasiekė 0,333 su trimis namų bėgimais ir 0,440 procentais per 11 žaidimų su RailRiders.

Po istorinio trečiojo šeštadienio bėgimo namuose Rice’as nusipelnė uždangos euforijos apimtų „Yankees“ gerbėjų akivaizdoje.

“Tai akimirka, kurios niekada nepamiršiu. Tai buvo ypatinga”, – vėliau pasidalijo Rice. “Tai nėra kažkas, ką jūs dažnai darote.”