Home Vietinis 2024 m. „Amazon Prime Day“ transliacijos pasiūlymas: gaukite 50% nuolaidą „Discovery+“ dviem...

2024 m. „Amazon Prime Day“ transliacijos pasiūlymas: gaukite 50% nuolaidą „Discovery+“ dviem mėnesiams

15
0


„Amazon Prime Day“ jau beveik arti, tačiau tai netrukdo mažmenininkams, įskaitant „Amazon“, gauti ankstyvi pasiūlymai prasidėjo. Karščiausias vasaros taupymo renginys liepos 16 ir 17 d. bus 10-asis „Amazon Prime Day“ renginys, kuriame bus tūkstančiai sandorių, apimančių kiekvieną kategoriją, įskaitant transliacija. Taip, „Prime Day“ yra geriausias metų laikas gauti dar daugiau „Prime Video“ bibliotekos galimybių.

Dabar iki trečiadienio, liepos 17 d., galite gauti 50% nuolaidą „Discovery+“ be skelbimų kai užsiregistruosite per „Amazon Prime“ vaizdo įrašas. Tai 9 USD nuolaida dviem mėnesiams transliuojant „Discovery Channel“, „Food Network“, „Animal Planet“, HGTV, OWN ir TLC kartu su visiškai naujais išskirtiniais originalais.

Šis retas „Amazon Prime Day“ srautinio perdavimo pasiūlymas galimas tik Pirmieji nariai. Galite užsiregistruoti a nemokamas 30 dienų bandomasis laikotarpis kaip naujas narys, o tai puikus laikas apsipirkti Prime Day ir pasinaudoti visais išpardavimais ruošiantis pagrindiniam renginiui.

„Discovery+“ prenumerata suteikia tiesioginę, neribotą prieigą prie daugiau nei 70 000 daugiau nei 2 500 dabartinių ir klasikinių laidų serijų. „Discovery+“ skelbiasi esanti negrožinės literatūros, realaus gyvenimo pramogų lyderė, nes yra jos namai Chip ir Joanna Gaines‘ grįžti į televizorių su naujas Magnolia tinklas ir kur auditorija gali rasti panašių programų 2024 m. Ryklių savaitėį 90 dienų sužadėtinė franšizė ir dar daugiau.

Jums nereikia laukti „Prime Day“, kad rastumėte neįtikėtinų „Amazon“ pasiūlymų. Gaukite „Discovery+“ pasiūlymą be skelbimų dabar ir praplėskite savo vasaros transliacijos horizontus.

Sužinokite daugiau „Amazon“.

Galvoti apie tapti „Amazon Prime“ nariu? Mes turime visus tavo 2024 m. pagrindinė diena klausimus atsakėsu informacija apie pagrindinės datos, ankstyvieji Amazon Prime Day pasiūlymai galite apsipirkti dabar ir ką žinoti kad gautumėte geriausias kainas namai, fitneso įranga, tech ir dar daugiau Amazon.

SUSIJĘS TURINYS: