Home Vietinis 68 metų britų poilsiautojas mirė nuo „įtariamo širdies smūgio“ po to, kai...

68 metų britų poilsiautojas mirė nuo „įtariamo širdies smūgio“ po to, kai sutriko Bulgarijos ligoninės apsauga, nes „ligotas“ senelis smogė medikams „už tai, kad jo negydė“, pranešė gedinti jo šeima.

19
0


Britų poilsiautojas mirė nuo įtariamo širdies smūgio, sutrikus Bulgarijos ligoninės saugumo užtikrinimui, pranešė jo sielvartaujanti šeima.

68 metų Rogeris Grose’as buvo nuvežtas į ligoninę Plovdivo mieste po to, kai pasijuto blogai, kai dvi savaites atostogavo Bulgarijoje.

Dviejų vaikų tėvą apžiūrėjo medikai, kurie jam viską paaiškino, tačiau vėliau jis grįžo į tą pačią ligoninę, kai simptomai tęsėsi, sakė jo dukra Deborah.

Ji tvirtina, kad ligoninės personalas atsisakė susitikti su jos tėvu, nepaisant jo protestų dėl blogos savijautos, kol jis nesusipyko su apsaugos darbuotojais.

Deborah sakė: „Remiantis tuo, kas mums buvo pasakyta, jis pats išsikvietė greitąją pagalbą, nes svaigo galva ir skaudėjo galvą. Jie patikrino jo gyvybines funkcijas ir pasakė, kad viskas gerai.

68 metų Rogeris Grose’as (nuotraukoje) buvo nuvežtas į ligoninę Plovdivo mieste po to, kai pasijuto blogai dviejų savaičių atostogų Bulgarijoje.

Dviejų vaikų tėvą apžiūrėjo medikai, kurie jam viską paaiškino, tačiau vėliau jis grįžo į tą pačią ligoninę, kai simptomai tęsėsi, sakė jo dukra Deborah (nuotraukoje: Plovdivas Bulgarijoje).

Dviejų vaikų tėvą apžiūrėjo medikai, kurie jam viską paaiškino, tačiau vėliau jis grįžo į tą pačią ligoninę, kai simptomai tęsėsi, sakė jo dukra Deborah (nuotraukoje: Plovdivas Bulgarijoje).

„Tada mums buvo pasakyta, kad jis gali pasilikti kelias valandas arba jį išleisti. Nesu tikras, kiek tai truko, bet mums buvo pasakyta, kad jis grįžo į ligoninę sakydamas, kad tą pačią dieną vis dar nesijautė gerai, o iš to, kas man buvo pasakyta, kilo ginčas su apsauga, nes jie atsisakė. kad pamatyčiau jį antrą kartą“.

Ji sakė, kad pirminiai tyrimai parodė, kad jis mirė nuo širdies nepakankamumo, tačiau šeimai gali tekti laukti savaites ar mėnesius, kad gautų visus pomirtinio tyrimo rezultatus.

Deborah iš Caerphilly (Pietų Velsas) sakė, kad šeima pradėjo nerimauti, kad jie negavo iš jos tėvo, kai jis negrąžino jų žinučių.

Ji sakė: „Birželio 12 d. parašiau jam žinutę, sakydama „Su gimtadieniu“, o jis neatsakė – net nematė žinutės.

„Pagalvojau, kad galbūt dingo jo belaidis internetas – jis nemėgo įjungti mobiliųjų duomenų, nes tai kainavo. Taigi maniau, kad tiesiog palauksiu, kol jis grįš į Ispaniją birželio 19 d.

„Atėjo birželio 19 d., o jis neatidarė žinutės. Aš parašiau žinutę jo draugei ir ji jo nematė, todėl penktadienį, birželio 21 d., maniau, kad pranešiu jam.

„Paskambinau čia policijai, nes nežinojau, ką daryti, o man skambinant jie pasibeldė į mano duris ir tada man pasakė, kad buvo pranešta, kad jis mirė.

Apibūdindama savo tėvą, ji pasakė: „Tėtis buvo savarankiškas personažas ir niekada nesugebėjo prajuokinti žmonių, jis tikrai buvo nepakartojamas“.

Užsienio, Sandraugos ir plėtros biuro atstovas sakė: „Mes remiame Bulgarijoje mirusio brito šeimą ir palaikome ryšį su vietos valdžia“.