Home Vietinis Angela Rayner Dauning Stryte susitinka su Keiru Starmeriu, kai naujoji ministro pirmininko...

Angela Rayner Dauning Stryte susitinka su Keiru Starmeriu, kai naujoji ministro pirmininko pavaduotoja ruošiasi paskirstyti laiką tarp Londono ir savo naujosios ministrų biuro Mančesteryje, o leiboristai dabar „siekia nugalėti JK reformą, nugalėję torius“.

14
0


Angela Rayner grįžo į Dauningo gatvė Šiandien naujoji Didžiosios Britanijos ministro pirmininko pavaduotoja tęsė savo darbą perėmusi pagrindinį Whitehall departamentą.

44 metų vyras buvo pastebėtas šį rytą išeinantis iš Nr. 10 po susitikimo su seru Keiras Starmeris už garsiųjų juodų durų trečią kartą per tris dienas.

Sekant Darbobendras rinkimai pergalę, M. Rayner buvo paskirta ir ministro pirmininko pavaduotoja, ir valstybės sekretore lygių kėlimo, būsto ir bendruomenių klausimais.

Po partijos visuotinių rinkimų pažado pastatyti 1,5 mln. naujų namų, ji ketina imtis vadovaujančio vaidmens leiboristų pažadėtoje namų statybos atakoje.

Tikimasi, kad ponia Rayner netrukus pristatys naują ministrų biurą savo departamentui Mančesteryje ir paskirstys laiką tarp ten ir Londonas.

Taip atsitiko, kai leiboristų bosai susiduria su grėsme, kurią kelia reforma JK, kuri laimėjo penkis mandatus per visuotinius rinkimus ir taip pat užėmė antrą vietą tarp daugybės kitų.

Paaiškėjo, kaip seras Keiras planuoja pavaizduoti Nigelas Farage’aspartija kaip „chaoso koalicijos“ dalis kartu su nugalėtaisiais Torijai.

Angela Rayner šiandien grįžo į Dauning gatvę, kai naujoji Didžiosios Britanijos ministro pirmininko pavaduotoja tęsė savo darbą, perėmusi pagrindinį Whitehall departamentą.

44 metų vyras šį rytą buvo pastebėtas išlipęs iš 10 vietos po to, kai trečią kartą per tris dienas susitiko su seru Keiru Starmeriu už garsiųjų juodų durų.

44 metų vyras šį rytą buvo pastebėtas išlipęs iš 10 vietos po to, kai trečią kartą per tris dienas susitiko su seru Keiru Starmeriu už garsiųjų juodų durų.

Teigiama, kad leiboristų bosai susiduria su grėsme, kurią kelia Nigelo Farage'o reforma JK, kuri laimėjo penkias vietas visuotiniuose rinkimuose ir užėmė antrą vietą tarp daugybės kitų.

Teigiama, kad leiboristų bosai susiduria su grėsme, kurią kelia Nigelo Farage’o reforma JK, kuri laimėjo penkias vietas visuotiniuose rinkimuose ir užėmė antrą vietą tarp daugybės kitų.

Ketvirtadienį vykusiuose rinkimuose Reforma užėmė antrąją vietą 103 apygardose, kurių didžiąją daugumą laimėjo leiboristai.  Farage'as šiandien perspėjo serą Keirą: „Mes atvykstame pas jus“.

Ketvirtadienį vykusiuose rinkimuose Reforma užėmė antrąją vietą 103 apygardose, kurių didžiąją daugumą laimėjo leiboristai. Farage’as šiandien perspėjo serą Keirą: „Mes atvykstame pas jus“.

Pagal Sunday TimesSeras Keiras ragins rinkėjus atmesti reformą, perbraukdamas į torių Rishi Sunak, Liz Truss ir Boris Johnson vyriausybes ir sakydamas: „Mums nereikia reformų vyriausybės, nes mes jau turėjome Reform-Lite“.

Vienas šaltinis laikraščiui sakė, kad leiboristai puls M. Farage’o partiją kaip „tęstinumo chaosą“.

„Negalime vėl paleisti šių žmonių į šalį“, – sakė jie. „Mes nenorime daugiau jų eksperimentų, kurie privertė Didžiąją Britaniją parklupdyti – dėmesio siekiantys ir antraštes patraukiantys supaprastinti sprendimai“.

Tačiau, kai buvo pasiūlyta, kad leiboristai dabar nukreiptų ugnį į reformą, nugalėję Sunako torių vyriausybę, Farage’as šiandien perspėjo serą Keirą: „Mes ateiname pas jus“.

Reforma laimėjo ne tik penkias vietas per ketvirtadienio rinkimus, bet ir užėmė antrąją vietą dar 103 rinkimų apygardose – didžiąją jų daugumą laimėjo leiboristai.

Praėjusią naktį lordas Mandelsonas, vienas iš Naujojo darbo architektų, pripažino iššūkį, su kuriuo susiduria seras Keiras.

Buvęs ministrų kabineto ministras Prancūzijoje, antrojo šalies parlamento rinkimų turo išvakarėse, pasakė kalbą ekspertų grupei Cercle des Économistes.

Marine Le Pen griežtųjų dešiniųjų Nacionalinio mitingo partija tikisi istorinės pergalės Prancūzijos varžybose.

Kalbėdamas Ekse lordas Mandelsonas sakė: „Neturėkite iliuzijų, Britanija nėra apsaugota nuo politinių jėgų, kurias matome Prancūzijoje – tai visos Europos reiškinys.

„Dešinėje JK taip pat auga populistinis nacionalistinis judėjimas, ir tai, kaip mes visi į tai reaguosime, formuos politiką kartai“.