Home Vietinis Anglija baudinių serijoje įveikė Šveicariją ir pateko į Europos čempionato pusfinalį

Anglija baudinių serijoje įveikė Šveicariją ir pateko į Europos čempionato pusfinalį

13
0


Praėjus trejiems metams nuo Europos čempionato finalo pralaimėjimo baudiniais, Anglija serijoje įveikė Šveicariją ir pasiekė 2024 m. Europos čempionato pusfinalį.

Trentas Alexanderis-Arnoldas pelnė įvartį, kai Anglijos rinktinė šlavė visas savo baudas ir laimėjo seriją 5:3 po šeštadienio pratęsimo lygiosiomis 1:1.

Anglija realizavo pirmąsias keturias baudas, o Aleksandras-Arnoldas laimėjo žaidimą penktąja, pataikęs į viršutinį kampą. Dar vienas įvarčius pelnė Bukayo Saka, kuris 2021 metais prametė paskutinį baudos smūgį finalinėje serijoje.

Anglijos rinktinės vartininkas Jordanas Pickfordas anksčiau atrėmė Manuelį Akanji, kuris atliko pirmąjį Šveicarijos baudos smūgį.

Anglija trečiadienį Dortmunde dėl patekimo į finalą žais su Turkija arba Nyderlandais.

Šveicarija, kuri niekada nepateko į pagrindinio turnyro pusfinalį, antrą kartą iš Europos čempionato pasitraukia su baudiniais ketvirtfinalyje po pralaimėjimo Ispanijai prieš trejus metus.

Tai buvo antrasis mačas iš eilės, kai Anglija vėlavo iškovoti pergalę po to, kai 16-osios rungtynėse per pratęsimą 2:1 įveikė Slovakiją.

Ketvirtfinalyje buvo tęsiamas pratęsimas po to, kai Anglijos rinktinės puolėjas Saka 80-ąją minutę įmušė įvartį nuo virpsto ir panaikino Breelio Embolo įvartį penkiomis minutėmis anksčiau Šveicarijos ekipoje.

Šveicaras turėjo didesnes galimybes laimėti per pratęsimą, įskaitant pakaitinį Xherdaną Shaqiri, kuris tiesiai iš kampinio pataikė į vartų rėmą.

Anglijos rinktinės kapitonas ir puolėjas Harry Kane’as per susišaudymą liko be kapitono ir puolėjo Harry Kane’o, kai jis susidūrė su treneriu Garethu Southgate’u, kai bandė kamuolio ir, atrodo, buvo sužeistas. Jį pakeitė Ivanas Toney.