Home Vietinis Anglijos gerbėjas, praleidęs Jude’o Bellinghamo stebuklingą įvartį ir Harry Kane’o nugalėtoją paskutinėse...

Anglijos gerbėjas, praleidęs Jude’o Bellinghamo stebuklingą įvartį ir Harry Kane’o nugalėtoją paskutinėse rungtynėse, žada šį kartą likti iki finalinio švilpuko

20
0


Anglijos aistruolis pasiliks iki finalinio švilpuko šios dienos rungtynėse su Šveicarija, „net jei Trims liūtams bus skaudi pabaiga“, prieš tai pasitraukęs. Jude’as Bellinghamasstulbinantis išlyginamasis rezultatas komandos paskutinėje rungtyje.

42 metų treneris vairuotojas Timas Shiresas iš Bristolio buvo vienas iš Anglijos sirgalių, kuris anksti paliko paskutiniąsias 16-os rungtynes ​​su Slovakija ir taip pat praleido. Haris Kane’aslaimėtojas per pratęsimą.

Ponas Shiresas bandė sugrįžti į rungtynes, kai išgirdo „Three Lions“ gerbėjų riaumojimą, kuris pasveikino Bellinghamo dviračio smūgį.

D. Shiresas, kuris į šio vakaro rungtynes ​​Diuseldorfo arenoje atsivežė savo dukrą Chloe, „Mail Online“ sakė: „Daugiau tokios klaidos nedarysiu. Maniau, kad Anglija grįžta namo ir viskas baigta.

42 metų Timas Shiresas, pavaizduotas nuotraukoje, sakė, kad neišvyks anksčiau laiko prieš Šveicariją po to, kai praleido Jude’o Bellinghamo smūgį į viršų prieš Slovakiją.

Jis yra Vokietijoje su savo dukra Chloe stebėti, kaip Trys liūtai bando laimėti Euro

Jis yra Vokietijoje su savo dukra Chloe stebėti, kaip Trys liūtai bando laimėti Euro

„Viena koja perėjau eilę, kai išgirdau minios riaumojimą, apsisukau ir bandžiau veržtis atgal, bet komisarai manęs neleido.

„Nemačiau nei Bellinghamo, nei Kane’o įvarčio. Buvau išsekęs, bet tai nesutrukdė man švęsti.

„Tikiu, kad Anglija gali nueiti iki galo, bet visada turėsiu atsigręžti į praeitį žinodamas, kad praleidau vieną didžiausių akimirkų Anglijos istorijoje.

„Nemanau, kad šiandien pralaimėsime, bet net jei ir pralaimėsime, aš vėl greitai nepasitrauksiu“.

D. Shiresas, ant galvos nešiojantis dvi Šv. Jurgio vėliavos emblemas, sakė, kad dėl savo darbo buvo priverstas palikti Slovakijos rungtynes.

„Vežiau Anglijos sirgalius į čia rungtynes ​​ir buvau įsitikinęs, kad neįmušime įvarčių, todėl maniau, kad anksti nuvažiuosiu, kad anksti nuvykčiau į autobusą.