Home Vietinis „Baltojo lotoso“ žvaigždė Alexandra Daddario nėščia, laukiasi pirmagimio su vyru Andrew forma

„Baltojo lotoso“ žvaigždė Alexandra Daddario nėščia, laukiasi pirmagimio su vyru Andrew forma

11
0


Aleksandra Daddario gimdo!

Baltasis lotosas 38 metų žvaigždė pasidalino naujienomis ir papasakojo apie savo kelią į motinystę straipsnyje, kurį paskelbė Vogue trečiadienį. Ji laukiasi pirmagimio su vyru, filmų prodiuseriu Andrew’u Formu surišo mazgą Naujajame Orleane 2022 m. birželio mėn susižadėti 2021 metais.

Daddario pastaruosius šešis mėnesius sėkmingai tylėjo apie nėštumą daugeliui pasaulio šalių, dėvėdamas aptemptus drabužius ir vengdamas žmonių, tačiau ji negalėjo nuslėpti nuo savęs stipraus rytinio pykinimo. Mayfair raganos mesti.

„Buvau filmavimo aikštelėje, vėmiau ir iškart po to su savo kolegomis rengiau scenas“, – Daddario pasakoja, kaip jos aktoriai greitai suprato, kad ji laukiasi. „Iki penktos savaitės man atrodė: niekaip negalėsiu to nuslėpti.

Tačiau tai nebuvo vienintelis dalykas, kuris atskleidė jos paslaptį. Daddario įgulai pasakė, kad negali valgyti delikatesų, o tai kėlė antakius, todėl ji susijaudino.

„Man atrodė, kad jei savo darbe pasakysiu, kad esu nėščia, turėsiu daug laisvo laiko, kad ramiai vemčiau“, – tęsia ji. Ar pavyko? – Ne, – atsako ji juokdamasi. „(Tačiau) turiu nuostabių bendražygių, turinčių vaikų, ir visi suprato, kaip bendrauti su pykinančia, vemiančia mergina.

Daddario yra dviejų Formos vaikų, sūnų Juliano ir Rowan, pamotė iš ankstesnės santuokos su Džordana Brewster. Buvusi pora buvo susituokusi 2007–2021 m.

Nors Daddario labai džiaugiasi pastojimu, ji, deja, atskleidžia, kad „iš tikrųjų tai buvo gana sunku apdoroti“, kai sužinojo, nes tai ne pirmas kartas. „Jūs turite daug sudėtingų jausmų“.

„Jaučiuosi taip, lyg dabar, kai esu nėščia, viskas sėkmingai ir viskas sveika, neturėčiau skųstis“, – šypsosi Daddario.

„Na, aš buvau nėščia“, – tęsia ji, prieš nutylindama. “Aš turėjau nuostolių”.

„Tai ilgas ir sudėtingas, todėl nenoriu būti per daug konkretus“, – švelniai sako ji. „Tokias netektis ir traumas labai sunku paaiškinti, nebent tu jas išgyvenai. Aš tikrai bendrauju su visomis moterimis, kurios išgyveno tokius dalykus taip, kaip anksčiau iki galo nesupratau. Tai labai, labai skausmingas.”

Tačiau dabar Daddario leidžia sau jaustis susijaudinusiam. Ji pasitinka motinystės stiliumi ir nebeslepia savo kūdikio guzelio po apsuptais drabužiais.

„Pagaliau priimu“, – sako ji. – Galiu parodyti.

SUSIJĘS TURINYS: