Home Vietinis Baltųjų rūmų darbuotojas, glaudžiai bendradarbiaujantis su Bidenu, atskleidžia nerimą keliantį prezidento sugebėjimų...

Baltųjų rūmų darbuotojas, glaudžiai bendradarbiaujantis su Bidenu, atskleidžia nerimą keliantį prezidento sugebėjimų nuosmukį ir sako, kad jis turėtų pasitraukti nuo 2024 m.

27
0


A baltas namas darbuotojas, glaudžiai bendradarbiavęs su prezidentu Joe Bidenas metų metus atskleidė, kaip atrodo, kad vyriausiojo vado protinis aštrumas sumažėjo.

Vyresnysis Baltųjų rūmų pareigūnas, dirbęs su Bidenu jo prezidentavimo, viceprezidento ir 2020 m. pasakojo „New York Times“. jis nebetiki, kad 81 metų vyras turi tai, ko reikia, kad nugalėtų Trumpą.

Tas pareigūnas, kuris atsisakė būti įvardytas, kad galėtų kalbėti atvirai, sakė, kad prezidentas pastaraisiais mėnesiais rodo vis daugiau savo amžiaus ženklų – kalba lėčiau, sustoję ir tyliau.

Bidenas taip pat atrodė labiau pavargęs privačiai, sakė darbuotojas ir padarė išvadą, kad jis neturėtų toliau siekti perrinkimo.

Kiti Bideno artimieji pastebėjo, kad jis atrodo, kad atsilieka sakinio viduryje ir sustingsta viešumoje.

Vyresnysis Baltųjų rūmų darbuotojas, daug metų dirbęs su prezidentu Joe Bidenu, atskleidė, kaip prezidento protas smunka privačiai.

Baltųjų rūmų darbuotojas padarė išvadą, kad prezidentas neturėtų siekti perrinkimo

Baltųjų rūmų darbuotojas padarė išvadą, kad prezidentas neturėtų siekti perrinkimo

Praėjusį mėnesį prezidentas, matyt, sustingo birželio 1-osios Baltųjų rūmų šventėje.

Jis buvo matytas tuščiu žvilgsniu žiūrėjo į priekį, kai šalia jo šoko viceprezidentė Kamala Harris. Renginyje sakydamas kalbą jis taip pat, regis, iškraipė savo žodžius.

Mažiau nei po savaitės Bidenas vėl staiga sustojo prie lėšų rinkimo Los Andžele, tuščiu žvilgsniu žiūrėdamas į minią kelias sekundes.

Tačiau Baltųjų rūmų atstovas atmetė pranešimus apie sustingusią reakciją į DailyMail.com kaip „klastą“ ir „melą“, paaiškindamas, kad jo reakcija buvo tiesiog „kelioms sekundėms priimti plojančią minią“.

Pastarosiomis dienomis aukotojai liko priblokšti, kai Bidenas per lėšų rinkimą Hamptonuose apibūdino prancūzų kapines Normandijoje kaip „itališkas“. „Washington Post“ sakė viešai neatskleista informacija.

Kai Bidenas tada pasirodė privačioje Naujojo Džersio gubernatoriaus viloje, šaltiniai sakė, kad jis kalbėjo taip švelniai, kad 50 žmonių minia turėjo sulenkti kaklus, kad išgirstų jį kalbant per telesuferį.

Tada ketvirtadienį, atrodo, Bidenas susimaišė su savo viceprezidentu Kamala Harrisas interviu Filadelfijos WURD

„Beje, aš didžiuojuosi, kad, kaip sakiau, esu pirmoji viceprezidentė, pirmoji juodaodė moteris… tarnavusi su juodaodžiu prezidentu“, – sumišęs pasakė jis.

„Didžiuojuosi, kad gali būti pirmoji juodaodė moteris Aukščiausiasis Teismas. Mes galime padaryti tiek daug, nes, žiūrėk… mes esame Jungtinės Amerikos Valstijos.

Atrodė, kad jis pabrėžė, kad Kamala Harris buvo paskirta pirmąja JAV juodaode viceprezidente.

Tačiau pats Bidenas anksčiau buvo viceprezidentas, greičiausiai tai ir turėjo omenyje sakydamas „tarnauti su juodaodžiu prezidentu“.

Bidenas nuklydo per parašiutininkų demonstraciją kasmetiniame G7 susitikime, o scenai vadovavo Italijos ministras pirmininkas.

Bidenas nuklydo per parašiutininkų demonstraciją kasmetiniame G7 susitikime, o scenai vadovavo Italijos ministras pirmininkas.

Net kitų šalių politikai, matyt, pastebėjo Amerikos prezidento psichikos problemas.

Praėjusį mėnesį Bidenas nuklydo per parašiutininkų demonstraciją metinis G7 susitikimas ir scenai vadovavo Italijos ministras pirmininkas.

Tada jis praleido didelę vakarienę, nes Italijos žiniasklaida pranešė, kad Bidenas buvo “pavargęs” po visos dienos įvykių.

Trys Prancūzijos pareigūnai, padėję organizuoti Bideno vizitą Prancūzijoje, sakė, kad jų JAV kolegų reakcija į siūlomus valstybinio vizito Paryžiuje ir D dienos minėjimus Normandijoje privertė juos manyti, kad prezidento sveikata turi būti trapi.

Jiems buvo pasakyta, kad prezidentui reikia šiek tiek laiko pailsėti, ir jie manė, kad Bideno aplinka jį labai saugo.

Bideno padėjėjai daugelį metų bandė apriboti prezidento Bideno suklupimus eteryje

Bideno padėjėjai daugelį metų bandė apriboti prezidento Bideno suklupimus eteryje

Po daugybės kritimų pagalbininkai sutrumpino laiptų dydį iki Air Force One

Po daugybės kritimų pagalbininkai sutrumpino laiptų dydį iki Air Force One

Daugelį metų Baltųjų rūmų padėjėjai bandė sumažinti prezidento suklupimus eteryje – su Slaptosios tarnybos agentu sutrumpino laiptus, leidžiančius patekti į „Air Force One“. stovėdamas laiptų apačioje kaip papildoma atsargumo priemonė.

Pagalbininkai taip pat į jo tvarkaraščius įtraukė atkūrimo laikotarpius – ilgus savaitgalius arba ilgesnį buvimą gimtojoje Delavero valstijoje arba prezidento rekolekcijas Camp David.

Bideno viešas bendravimas, ypač su žurnalistais, netgi buvo labai sumažintas, kai jam vadovavo viena geriausių patarėjų Anita Dunn.

Tuo pat metu Bideno patarėjai tvirtino, kad prezidentas yra geriausios formos, tiek fiziškai, tiek protiškai, ir galės efektyviai eiti dar vieną kadenciją iki 2028 m., kai jam sukaks 86 metai.

Medicinos ekspertai teigia, kad prezidentas gali sirgti Parkinsono liga

Medicinos ekspertai teigia, kad prezidentas gali sirgti Parkinsono liga

Tačiau medicinos ekspertai teigė, kad nuolatinis Bideno sušalimas gali būti Parkinsono ligos požymis, kuris taip pat gali sukelti mąstymo ir pažinimo problemų, taip pat depresija ir nerimas.

Kiekvienais metais JAV ši liga diagnozuojama daugiau nei 90 000 žmonių, dauguma jų yra vyresni nei 60 metų vyrai.

Nors simptomai, tokie kaip drebulys, yra gerai žinomi, Parkinsono liga taip pat gali sukelti sustingimą ir problemų, susijusių su galūnių ir veido judėjimu, taip pat neaiški kalba.

Taip pat žinoma, kad jis sukelia pažinimo sutrikimus – turi įtakos atminčiai, koncentracijai ir net nuotaikai.

Laikui bėgant ligos simptomai pablogėja ir nėra gydymo. Pati liga nėra mirtina, tačiau pacientai gali mirti nuo jos komplikacijų, pvz plaučių uždegimasširdies liga, griuvimai, užspringimas ar šlapimo takų infekcijos.

Tačiau nei Bidenas, nei kiti jo komandos nariai niekada nepasiūlė ir nepatvirtino, kad jis turi tokią būklę.

Tuo tarpu susirūpinimas dėl jo amžiaus ir psichikos aštrumo dar kartą išaugo po to, kai praėjusią savaitę jis surengė siaubingą pasirodymą CNN debatuose.

Nuo to laiko demokratai paragino prezidentą pasitraukti iš lenktynių, o Virdžinijos senatorius Markas Warneris ragino stumti demokratus aukštesniuosiuose rūmuose nušalinti Bideną kaip kandidatą į prezidentus ir padėti jaunesniam kandidatui.

Atstovų rūmų mažumos lyderis Hakeemas Jeffriesas taip pat renka aukščiausius demokratus, kad aptartų šį klausimą per „Zoom“ posėdį sekmadienį. „Politico“ praneša.