Home Vietinis Barbara Eden apmąsto savo ikoninį kostiumą „Aš svajoju apie Jeannie“ ir draugystę...

Barbara Eden apmąsto savo ikoninį kostiumą „Aš svajoju apie Jeannie“ ir draugystę su Elviu Presley (išskirtinis)

8
0


Barbara Eden apmąsto savo dešimtmečius trukusią karjerą Holivude, įskaitant pagrindinius vaidmenis Aš svajoju apie Jeannie ir Liepsnojanti žvaigždė — pastaroji jai užmezgė draugystę su velioniu Elvis Presley.

Kalbėdama su Kevinu Frazieriu savo interviu „TV GREATS“, 92 metų aktorė, 1965–1970 m. seriale vaizdavusi mielą džiną (vardu Jeannie), atviravo apie ilgalaikį serialo poveikį.

NBC šou, kuriame taip pat vaidino Larry Hagmanas, sekė JAV astronautą (Hagmaną), kuris randa butelį ir viduje aptinka džiną (Edeną). Pora galiausiai įsimyli penkių sezonų komedijoje, kuri įsitvirtino televizijos istorijoje.

Eden pasakojo ET, kad iki šios dienos, praėjus daugiau nei 50 metų po pasirodymo pabaigos, žmonės vis dar kreipiasi į ją ir dalijasi savo meile serialui. Jie taip pat prašo jos mirktelėti ir linktelėti, kai bendrauja akis į akį.

Barbara Eden kaip Jeannie filme „I Dream of Jeannie“NBCU nuotraukų bankas per „Getty Images“.

„O, visą laiką“, – juokdamasis pasakė Edenas. Ji pridūrė, kad prodiuserių pasirinktam originaliam judesiui prireikė šiek tiek mažiau energijos, tačiau ji manė, kad personažui reikia ryškesnio judesio. „Tai turėjo būti tik mirksėjimas, o aš pridėjau rankas“, – dalijosi ji.

Mirktelėjimas buvo tik pusė to, kas padarė Jeannie (ir Eden) ikona. Aktorės Jeannie kostiumas – dviejų dalių su aukštu liemeniu, banguojančiomis kelnėmis ir aptemptu viršutiniu drabužiu – tapo kultūros akmuo, per daugelį metų parodijuojamas ir atkuriamas daugybę kartų.

Nors kostiumas galėjo sukelti ginčų ir net a gandas, kad tinklas cenzūravo jos bambą – tuo metu Edenas sakė, kad pagal šiandieninius standartus, kas vyksta televizijoje ir filmuose, tai nieko. Ji sakė, kad niekada dėl to nesijaudino.

“Ne, ne su šiuo. Ne, visiškai ne”, – sakė Edenas ir pridūrė: “Aš turėjau pėdkelnes, kelnaites ir pilną liemenėlę.” Ji citavo žurnalistą iš Holivudo reporteris kuri sukėlė ginčą po apsilankymo filmavimo aikštelėje ir ieškojusios jos bambos.

Barbara Eden filme „Aš svajoju apie Jeannie“NBCU nuotraukų bankas per „Getty Images“.

“Tai tapo dalyku. Sakiau žmonėms, sakiau: “Kiti žmonės žinomi dėl labai žavių savo kūno dalių – aš turiu bambą”, – juokavo Edenas. „(Tai) nėra seksualiausias dalykas pasaulyje, bet tada filmų standartai ir praktika staiga suprato, kad turiu bambą, kurios niekada anksčiau nerodžiau“, – sakė ji.

Edenas pridūrė: „Tai buvo kvaila“.

Aktorė taip pat palietė savo santykius su ja Liepsnojanti žvaigždė aktorę Presley, su kuria ji turėjo tokią puikią chemiją, kad sukėlė romanų gandus. Tiesą sakant, tuometinis Eden vyras Michaelas Ansara domėjosi „Mėlynųjų zomšinių batų“ šaukliu.

„Teisingai“, – sakė ji apie Presley meilę Ansarai, kuri vaidino vadą Kang. „Star Trek“: originali serija. Kalbant apie savo santykius su Presley, ji pasakė ET, „Mes buvome tik geri draugai“. Edenas buvo vedęs Ansarą 1958–1974 m.

Presley ir Edeno 1960 m. filme pasakojama apie Teksaso rančerį, kurio motina buvo indėnė, kai jo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai jo motinos gentis užpuola kaimynines bendruomenes, todėl jo personažas jaučiasi blaškomas tarp dviejų pasaulių. Edenas vaidino Presley meilės pomėgį.

Barbara Eden ir Elvis Presley pozuoja savo filmui „Liepsnojanti žvaigždė“Sunset Boulevard / Corbis per Getty Images
Barbara Eden ir Elvis Presley savo filmo „Liepsnojanti žvaigždė“ reklaminėje nuotraukoje20th Century-Fox / Getty Images

Dainininkas mirė 1977 m. rugpjūtį, būdamas 42 metų. Eden sako, kad ji visada prisimins jį kaip Elvį, kurį pirmą kartą sutiko, kai jis išėjo iš armijos. – Jis buvo labai laimingas.

Norėdami gauti daugiau interviu „TV GREATS“ ir nušvietimą, peržiūrėkite toliau pateiktas nuorodas.

SUSIJĘS TURINYS: