Home Vietinis Bidenas „neigia, kad turėtų pasitraukti iš 2024 m. lenktynių“ – viešai neatskleista...

Bidenas „neigia, kad turėtų pasitraukti iš 2024 m. lenktynių“ – viešai neatskleista informacija dalijasi informacija apie kitą aukotojų gąsdinimą

26
0


Joe Bidenas Teigiama, kad jis „neigia“, kad dėl jo niūrių debatų pasirodymo praėjusią savaitę jis turėjo pasitraukti iš prezidento rinkimų, nes kai kurie jo kampanijos aukotojai vis labiau nerimauja dėl jo protinio aštrumo.

81 metų vyriausiasis vadas turi tvirtino, kad liks lenktynėse jo paties partijos narių raginimams pasitraukti ir perduoti vadeles jaunesniam demokratas.

Tačiau net ir tie, kurie viešai laiduoja už Bideną, privačiai pripažino, kad su juo bilieto viršuje nėra kelio į priekį. kaip rašo „Washington Post“.

Patarėjas donorams dabar apskaičiavo, kad „kiekvienam 10 žmonių, manančių, kad turėtų pasitraukti, vienas mano, kad jis turėtų pasilikti“.

Kiti teigė, kad net Bidenas tam tikru lygiu žino, kad yra pasmerktas.

Demokratų atstovai teigė, kad prezidentas Joe Bidenas „neigia“ savo galimybes susigrąžinti Baltuosius rūmus.

„Manau, kad jis susitelkęs į atsigavimą“, – „Post“ sakė vienas asmuo, liepos 4-ąją kalbėjęs su prezidentu.

„Bet aš asmeniškai manau, kad jis vis dar yra sielvarto neigimo fazėje“.

Penkias dienas po debatų prezidentas pateikė tik 32 minutes bendrų viešų komentarų – visi jie buvo parašyti scenarijuje.

Vieno iš tų pasirodymų, 100 milijonų dolerių vertės East Hampton dvare, aukotojai liko priblokšti, kai Bidenas apibūdino prancūzų kapines Normandijoje kaip „itališkas“, sakė viešai neatskleista informacija.

Tada jis kalbėjo tik šešias minutes prieš išeidamas, neklausdamas.

Kai Bidenas tada pasirodė Naujojo Džersio gubernatoriaus privačioje viloje, šaltiniai sakė, kad jis kalbėjo taip švelniai, kad 50 žmonių minia turėjo sulenkti kaklus, kad išgirstų jį kalbant per telesuferį.

81 metų vyriausiasis vadas sulaukė raginimų pasitraukti iš lenktynių nuo jo niūraus pasirodymo debatuose birželio 27 d.

81 metų vyriausiasis vadas sulaukė raginimų pasitraukti iš lenktynių nuo jo niūrių debatų pasirodymo birželio 27 d.

Pirmadienį tie, kurie yra susipažinę su Demokratų partijos vidaus pokalbiais, sako, kad reikalai pradėjo keistis – jo paties partijos nariai pradėjo raginti jį pasitraukti iš lenktynių.

„Iki pirmadienio visi prarado pasitikėjimą“, – „Post“ sakė nenustatytas Kongreso narys demokratas.

„Pirmadienį pradėjau klausytis donorų, narių ir visų. Buvo tik blogiau.

Kai kurie nepriklausomi demokratų strategai netgi sukūrė planus, kaip įkurti viceprezidentą Kamalą Harris, praneša „The Post“.

Tačiau Bideno kampanijos vadovė Julie Chavez Rodriguez susirašinėjo žinutėmis įstatymų leidėjams ir administracijos pareigūnams, ragindama juos neviešinti savo susirūpinimo dėl prezidento išrinkimo, rašo „Associated Press“.

Kampanija taip pat pažymėjo, kad praėjusią savaitę buvo surinkta daugiausia lėšų nei bet kurio kito kampanijos mėnesio pradžioje.

Vis dėlto Virdžinijos senatorius Markas Warneris vadovauja demokratams aukštesniuosiuose rūmuose, siekdamas nuversti Bideną iš kandidato į prezidentus, o tai reiškia jaunesnio kandidato naudai.

Atstovų rūmų mažumos lyderis Hakeemas Jeffriesas taip pat renka aukščiausius demokratus, kad aptartų šį klausimą per „Zoom“ posėdį sekmadienį. „Politico“ praneša.

Bidenas tvirtino, kad liks 2024 m. prezidento rinkimuose

Bidenas tvirtino, kad liks 2024 m. prezidento rinkimuose

Šeštadienį penki demokratai ragino Bideną pasitraukti iš varžybų – dar 13 narių. Kongresas ir gubernatoriai, išreiškiantys savo susirūpinimą, teigiama „Washington Post“ suvestinėje.

Minesotos atstovė Angie Craig, kuri kovoja, kad išlaikytų savo vietą mūšio lauko valstijoje, vėliau prabilo po jo vienas prieš vieną interviu su ABC News George’u Stephanopoulosu penktadienį.

„Liko tik mažas langelis, kad įsitikintume, jog turime kandidatą, geriausiai pasirengusį pareikšti ieškinį ir laimėti“, – sakė ji „Post“.

„Atsižvelgiant į tai, ką mačiau ir išgirdau iš prezidento per praėjusią savaitę Atlantoje vykusias diskusijas, ir į tai, kad pats prezidentas po tų debatų nesulaukė ryžtingo atsakymo, netikiu, kad prezidentas gali veiksmingai vykdyti kampaniją ir laimėti prieš Donaldą Trumpą.

Kitas demokratų įstatymų leidėjas, anksčiau pritaręs Bidenui, taip pat sakė NBC, kad „netrukus“ nutrauks tylą apie Bideno likimą.

„Tai mane nuliūdino“, – interviu sakė politikas. „Visiškai nesusijęs su realybe ir izoliuotas nuo (tiesos)“.

Manoma, kad pirmoji ponia Jill Biden yra varomoji jėga, verčianti jos vyrą likti lenktynėse, nes kai kurie nepriklausomi demokratų strategai pradėjo remti viceprezidentę Kamalą Harris.

Manoma, kad pirmoji ponia Jill Biden yra varomoji jėga, verčianti jos vyrą likti lenktynėse, nes kai kurie nepriklausomi demokratų strategai pradėjo remti viceprezidentę Kamalą Harris.

Manoma, kad buvo pirmoji ponia Jill Biden ragindama savo vyrą likti lenktynėse.

Ji paskambino žurnalui „Vogue“ ir tvirtino, kad jis ir toliau kovos už Baltuosius rūmus.

„(Mes) neleisime, kad tos 90 minučių apibrėžtų ketverius metus (Joe) buvo prezidentu. Mes ir toliau kovosime“, – vėliau šią savaitę interviu žurnalui sakė 73 metų Jill.

Vienas šaltinis taip pat teigė, kad pirmoji ponia „turi () didžiausią įtaką“ savo vyrui.

„Jei ji nuspręs, kad kursas turi būti pakeistas, kursas pasikeis.

„Sprendimus priima du žmonės – tai prezidentas ir jo žmona“, – pridūrė šaltinis.

„Kiekvienas, kuris nesupranta, koks asmeniškas ir šeimyniškas bus šis sprendimas, nėra susipažinęs su situacija“.