Home Vietinis Buvo parašytas pragaištingas Bideno interviu radijui, kuriame jis pasivadino juodaodžiu, o radijo...

Buvo parašytas pragaištingas Bideno interviu radijui, kuriame jis pasivadino juodaodžiu, o radijo laidų vedėjai atsiuntė klausimus, į kuriuos jis atsakys anksčiau laiko.

17
0


Pražūtingas radijo interviu kur Joe Bidenas save vadino juodaodžiu, buvo parašytas scenarijus, o prezidentas tiksliai žinojo, kokius klausimus jam užduos.

WURD radijui Filadelfijoje buvo išsiųsti aštuoni klausimai, kuriuos reikia užduoti 81 metų prezidentui. Žurnalistė Andrea Lawful-Sanders sako, kad ji galiausiai paklausė keturių – Bidenas vis dar sugebėjo sumaišyti savo atsakymus.

Prezidentas sukėlė daugybę antraščių po to, kai pasakė, kad yra „juodaodė moteris“, tikriausiai bandydamas pasveikinti savo paskyrimą Kamala Harris kaip viceprezidentas.

Nors jo nuovargis buvo ginamas kaip kalbos paslydimas, kritikai, tarp jų ir daugelis jo paties partijos narių, sako, kad Bidenas po pragaištingų debatų pasirodymo turi jį tobulinti.

Sumaišytas interviu nebuvo vienintelis atvejis, kai Bideno komanda bandė iš anksto gauti jam sukčiavimo lapą. WMCS viduje Viskonsinas taip pat buvo išsiųstas klausimų sąrašas prieš prezidento pasirodymą.

Prieš interviu su prezidentu po pražūtingų debatų dviem radijo stočių vedėjams Bideno kampanija išsiuntė klausimus

Abu šeimininkai teigė, kad klausimai buvo pasiūlymai, kuriais jie neprivalo naudotis, ir niekada nejautė spaudimo tai daryti.

Pasak jų, jie panaudojo daugumą jų, nes sąrašas apėmė aktualias temas, tokias kaip jo debatų rezultatai ir pagrindiniai kampanijos klausimai.

Interviu aptariamos temos: Joe Bideno pasiekimai, kas gresia rinkimuose, kaip vyksta kampanija dviejose valstijose ir ką jis pasakytų rinkėjams, galvojantiems nebalsuoti.

„Klausimai buvo išsiųsti man patvirtinti. Aš juos patvirtinau“, – šeštadienį CNN sakė Sandersas apie savo interviu su Bidenu trečiadienį.

Sandersas sakė, kad kampanija, o ne Baltieji rūmai, atsiuntė jai aštuonis klausimus ir ji patvirtino keturis iš jų savo pasirodymui.

Net kai iš anksto sužinojęs kai kuriuos galimus klausimus, Bidenas keistai pasijuto atsakydamas į vieną klausimą apie savo pasiekimus.

„Didžiuojuosi, kad, kaip sakiau, esu pirmoji viceprezidentė, pirmoji juodaodė moteris, dirbusi su juodaodžiu prezidentu“, – sakė jis Sandersui.

Andrea Lawful-Sanders iš WURD Filadelfijoje šią savaitę prieš jos interviu ketvirtadienį buvo išsiųsta pokalbio tema.

Andrea Lawful-Sanders iš WURD Filadelfijoje šią savaitę prieš jos interviu ketvirtadienį buvo išsiųsta pokalbio tema.

Ingramas sakė, kad jam buvo išsiųsti penki klausimai ir jie uždavė keturis.

„Neturėjau galimybės jo paklausti visko, ko norėjau paklausti“, – sakė jis ABC.

„Manau, kad turėčiau galimybę užduoti bet kokį klausimą JAV prezidentui, manau, yra šiek tiek daugiau, nei kas nors turėtų tikėtis.

Ingramas CNN sakė, kad dauguma jo klausytojų sakė nenorintys, kad prezidentas pasitrauktų ir leistų kitam demokratui mesti iššūkį Donaldui Trumpui.

„Šį rytą dvi valandas mano telefono linijos buvo visiškai užstrigusios, kai kalbėjomės ir diskutavome, ar tai turėtų įvykti, ar ne“, – sakė jis.

„Ir galiu pasakyti, kad didžioji dalis klausytojų manė, kad turėtume palikti viską taip, kaip yra, ir tai didelė klaida, kai Demokratų partija bando tai primesti jiems, taip pat Joe Bidenui.

Earlas Ingramas, WMCS šeimininkas, teikiantis pagalbą mūšio valstijoje Viskonsino valstijoje, jam buvo išsiųsti penki klausimai ir keturi iš jų

Earlas Ingramas, WMCS šeimininkas, teikiantis pagalbą mūšio valstijoje Viskonsino valstijoje, jam buvo išsiųsti penki klausimai ir keturi iš jų

Bideno kampanija teigė, kad neretai pašnekovai dalijasi klausimais, į kuriuos norėtų atsakyti prieš pokalbį.

„Šie klausimai buvo svarbūs šios dienos naujienoms – prezidento buvo klausiama apie šį debatų pasirodymą, taip pat apie tai, ką jis pateikė juodaodžiams amerikiečiams“, – sakoma jame.

„Mes nekeliame interviu sąlygų, susijusių su šių klausimų priėmimu, o vedėjai visada gali užduoti klausimus, kurie, jų nuomone, geriausiai informuos jų klausytojus.

„Nuo debatų amerikiečiai turėjo keletą progų pamatyti jį be scenarijaus.

Po debatų atliktos apklausos rodo, kad Trumpas padidino savo pranašumą prieš Bideną, o įvairių agregatorių vidurkis suteikia jam 2–3,3 procento pranašumą prieš akis ir 2,5–4,9 procento pranašumą, kai įtraukiami trečiųjų šalių kandidatai.

Bidenas atvyksta į Šv. Juozapą Brandywine Romos katalikų bažnyčioje dalyvauti mišiose Vilmingtone, Delavero valstijoje

Bidenas atvyksta į Šv. Juozapą Brandywine Romos katalikų bažnyčioje dalyvauti mišiose Vilmingtone, Delavero valstijoje

Nepaisant to, kad kai kurie demokratų įstatymų leidėjai atvirai ragina Bideną pasitraukti, o daugelis kitų – privačiai, akivaizdžiausi kandidatai jį pakeisti, atrodo, nenori.

Kalifornijos gubernatorius Gavinas Newsomas ir Mičigano gubernatorė Gretchen Whitmer, per kelias minutes vienas nuo kito, anksčiau šią savaitę pažadėjo palaikyti Bideną kaip kandidatą.

Nė vienas iš galimų Bideno pakeitimų nėra rinkimuose sekasi geriau prieš Trumpą nei prezidentą, išskyrus Michelle Obama kuris jį pirmauja dviženkliais skaičiais.