Home Vietinis „Costco“ parduotuvės nuolaida amišų klientams sukelia žmonių skirtumus: „Aš taip susierzinu“

„Costco“ parduotuvės nuolaida amišų klientams sukelia žmonių skirtumus: „Aš taip susierzinu“

9
0


Internetas yra padalintas dėl Costco parduotuvės koncesijos amišo klientams Pensilvanija.

Lankasterio grafystėje esančios parduotuvės automobilių stovėjimo aikštelėje pirkėjai gali palikti savo arklį ir vežimėlį – tradicinį amišų transporto būdą.

Atsižvelgiant į tai, kad Lankasteryje yra seniausia ir didžiausia amišų bendruomenė vadinamojoje Pensilvanijoje olandų Šalis, daugelis klientų nenustemba pamatę šiek tiek neįprastas automobilių stovėjimo vietas.

Tačiau kiti socialinės žiniasklaidos vartotojai teigia, kad juos „suerzina“ ši funkcija.

„Costco“ Lankasteryje savo automobilių stovėjimo aikštelėje yra vieta, skirta klientams su arkliais ir vežimėliais, o ne automobiliais.

Arklių ir vežimėlių stovėjimo aikštelės yra išdėstytos viena nuo kitos ir apima dengtus kioskus gyvūnams

Arklių ir vežimėlių stovėjimo aikštelės yra išdėstytos viena nuo kitos ir apima dengtus kioskus gyvūnams

Arklių ir vežimėlių stovėjimo aikštelės yra išdėstytos viena nuo kitos, jose yra uždengtų gardų, kuriuose gyvūnai gali laukti.

Jie taip pat pateikiami su kastuvu ir žarna, jei savininkai turėtų išvalyti bet kokią netvarką.

Pasak rašytojo Davido Schwartzo, „Costco“ Lankasteryje pasirodė esąs populiarus tarp amišų, kurie paprastai pragyvena iš ūkininkavimo ir statybos, dėl kainų nuolaidų.

„Jie turi dideles šeimas ir ieško būdų, kaip sutaupyti pinigų, ir ieško kokybiškų prekių“, – sakė Schwartzas. Business Insider.

„Costco“ yra labai patogus būdas pirkti didelius kiekius didelėms amišų šeimoms.

Tradiciniams amišų nariams neleidžiama vairuoti automobilių, jie gali rinktis vežimus arba vaikščioti.

Taigi, nors automobilių stovėjimo aikštelės arkliams ir vežimėliams yra ypatinga Lancaster Costco funkcija, daugelis kitų šio rajono mažmenininkų, tokių kaip Target, Lowe’s, bankai ir mažos bakalėjos parduotuvės, taip pat jas siūlo.

„Costco“ Lankasteryje buvo populiarus tarp amišų dėl savo pardavimų, nes daugelis bendruomenės narių nori pirkti produktus urmu.

„Costco“ Lankasteryje buvo populiarus tarp amišų dėl savo pardavimų, nes daugelis bendruomenės narių nori pirkti produktus urmu.

Tradiciniams amišų nariams neleidžiama vairuoti automobilių, jie gali rinktis vežimus arba vaikščioti.  Didžioji dalis jų pajamų gaunama iš ūkininkavimo ir statybos

Tradiciniams amišų nariams neleidžiama vairuoti automobilių, jie gali rinktis vežimus arba vaikščioti. Didžioji dalis jų pajamų gaunama iš ūkininkavimo ir statybos

Nuotraukoje, kurią „Reddit“ naudotojai teigė darę „Lancaster Costco“ vietoje, matyti arklys ir vežimėliai, pastatyti vienas šalia kito.

Nuotraukoje, kurią „Reddit“ naudotojai teigė darę „Lancaster Costco“ vietoje, matyti arklys ir vežimėliai, pastatyti vienas šalia kito.

Tačiau kai kurie „Reddit“ vartotojai kreipėsi į internetą ir skundėsi dėl automobilių stovėjimo vietų.

„Einu į tą patį Costco. Mane taip erzina, kad jie turi puikią automobilių stovėjimo aikštelę. Kodėl jų automobilių stovėjimo aikštelė nėra apatinėje aikštelėje, kad mes neturėtume matyti ir užuosti velnių? pernai kovą rašė vienas „Reddit“ vartotojas.

Kiti „Reddit“ vartotojai „Costco“ vietos automobilių stovėjimo aikštelę pavadino „siaubinga“.

Tačiau kai kurie komentatoriai atrėžė tuos, kurie paliko neigiamus komentarus.

„Tai visiškai normalu bet kuriai vietai, kurioje yra amišų ar bet kuriai kitai bendruomenei, kurioje yra vežimėlių“, – sakė „Reddit“ vartotojas. paštu praeitais metais.

Kitas pridūrė: „Jei parduotuvėje yra klientų, kurie naudojasi arklių kinkytais vežimais, natūralu, kad jie turėtų jiems skirti vietos, jei jie atvyksta pakankamai dažnai“.