Home Vietinis Didžiausia Amerikos saldainių parduotuvė yra Costco dydžio sandėlis, prikimštas saldžių skanėstų iš...

Didžiausia Amerikos saldainių parduotuvė yra Costco dydžio sandėlis, prikimštas saldžių skanėstų iš viso pasaulio, įskaitant labai subtilų guminukų skonį.

16
0


Cukraus mėgėjams „laimingiausia vieta žemėje“ nėra „Disney Land“. Tiesą sakant, tai didžiulė parduotuvė, esanti sandėlyje, miesto centre Angelai.

„Jack’s Candy“ – saldumynų stebuklų šalis, turinti daugiau nei 90 metų istoriją, savo didžiulę erdvę užpildo dideliais saldainiais iš viso pasaulio.

Įsivaizduokite, Willy Wonka nusprendė atidaryti savo „Costco“ – tokia „Jack’s Candy“ atmosfera, kurioje begalės koridorių trykšta spalvomis ir skoniais už neįtikėtinas sandėlio kainas.

„Jack’s Candy“ istorija siekia 1930-uosius, kai Jackas Levy viską pradėjo nuo saldainių perpildyto vežimėlio.

Jis išstūmė jį per šurmuliuojančius produktų turgus Los Andželo centre, padėdamas pamatus šiandien egzistuojančiai saldainių imperijai.

Cukraus mėgėjams laimingiausia vieta nėra Disnėjaus žemė. Tiesą sakant, jis yra nuostabioje vietoje: sandėlių rajone Los Andželo centre

„Jack's Candy“, saldainių stebuklų šalis, turinti daugiau nei 90 metų istoriją, užpildo savo erdvę dideliais saldainiais iš viso pasaulio

„Jack’s Candy“, saldainių stebuklų šalis, turinti daugiau nei 90 metų istoriją, užpildo savo erdvę dideliais saldainiais iš viso pasaulio

Ahamedų šeima perėmė vadžias 1980 m., o prieš dešimt metų jie perkėlė veiklą į klimato kontroliuojamą stebuklų šalį – 50 000 kvadratinių pėdų sandėlį, esantį gatvėje nuo originalios parduotuvės.

„Bėgant metams mes išplėtėme savo įvairovę ir pasirinkimą“, – sakė Ahmedas. „Mes visada žiūrime, kas naujo ir kas madinga“.

Įeikite į Jack’s Wonderland 50 000 kvadratinių pėdų sandėlį ir jus pasitiks stulbinantis 14 000 SKU (Stock Keeping Units). Palyginimui, „Costco“ parduotuvėse vienu metu saugoma tik apie 4000 SKU.

„Jack's Candy“ istorija siekia 1930-uosius, kai Jackas Levy viską pradėjo nuo saldainių perpildyto vežimėlio.  Jis išstūmė jį per šurmuliuojančius produktų turgus Los Andželo centre, padėdamas pamatus šiandien egzistuojančiai saldainių imperijai.

„Jack’s Candy“ istorija siekia 1930-uosius, kai Jackas Levy viską pradėjo nuo saldainių perpildyto vežimėlio. Jis išstūmė jį per šurmuliuojančius produktų turgus Los Andželo centre, padėdamas pamatus šiandien egzistuojančiai saldainių imperijai.

Įeikite į Jack's Wonderland 50 000 kvadratinių pėdų sandėlį ir jus pasitiks stulbinantis 14 000 SKU (Stock Keeping Units).  Palyginimui, „Costco“ parduotuvėse vienu metu saugoma tik apie 4000 SKU

Įeikite į Jack’s Wonderland 50 000 kvadratinių pėdų sandėlį ir jus pasitiks stulbinantis 14 000 SKU (Stock Keeping Units). Palyginimui, „Costco“ parduotuvėse vienu metu saugoma tik apie 4000 SKU

Tai ne tik saldainiai – tai parduotuvės formos vakarėlis. Nuo iškilių piñatų iki šventinių vakarėlių dekoracijų ir tortų stovų – juose yra viskas, ko reikia, kad bet kuri šventė būtų įspūdinga.

„Jack’s Candy“ su įvairiu saldainių asortimentu iš visų pasaulio kampelių patenkina kiekvieną skonį.

Jie giriasi, kad dėl savo pasirinkimo ir parduotuvės dydžio jie yra didžiausia saldainių parduotuvė Amerikoje.

Didžioji dalis saldainių yra meksikiečiai, o didelė Los Andželo ispanų populiacija yra dėkinga už galimybę iš namų pasiimti skanėstų, kurių ilgisi.

Taip pat kartais sandėlyje yra parduotuvės savininko mėgstamų saldainių – labai subtilaus ananasų skonio, šokoladu dengto gumos meškiuko iš Havajų, kuris sėdi virš savo kasdieniškesnių saldainių brolių ir seserų.