Home Vietinis Didžiausias Didžiosios Britanijos dviračių takas nužudė mano čipsų parduotuvę: restorano savininkas sako,...

Didžiausias Didžiosios Britanijos dviračių takas nužudė mano čipsų parduotuvę: restorano savininkas sako, kad prieštaringai vertinama 7,75 mln. svarų sterlingų schema pasmaugė jo verslą, kai dėl kelių remonto darbų jo klientai nebesuvo.

11
0


Traškučių parduotuvės savininkas apkaltino vieną drąsiausių Didžiosios Britanijos dviračių takų, kad nužudė savo verslą, nes dėl kelių remonto darbų pirkėjai nesilankė išsinešti.

54 metų Tony Doyle’as pareiškė, kad 7,75 mln. svarų sterlingų kainuojanti dviračių juosta, kuri yra net didesnė už eismo juostas, kuriomis ji važiuoja, išjungė klientus.

Verslininkas iš Ferndown (Dorsetas) sakė, kad klientai turėjo 40 minučių važiuoti namo dėl vykstančių kelio darbų, todėl arbatai buvo paruoštas šaltas maistas.

Didžiulė dviračių juosta sukėlė ginčus, nes jos 11 pėdų 2 colių plotis palieka menką 9 pėdų 5 colių juostą sunkvežimiams, judrioms ir greitosios pagalbos transporto priemonėms.

Eismo juostų plotis prieštarauja Highways England gairėms, pagal kurias jos turi būti 12 pėdų skersmens.

Tony Doyle’as, „Ferndown Fish and Chips“ savininkas, pasmerkė vieną didžiausių Didžiosios Britanijos dviračių takų už tai, kad išjungė savo klientus

54 metų vyras (nuotraukoje) sakė, kad prieštaringai vertinama dviračių juosta pradėjo ėsti jo klientus, nes jiems teko imtis kelių darbų, dėl kurių vakarienė šalta, o namo važiuoti 40 minučių.

54 metų vyras (nuotraukoje) sakė, kad prieštaringai vertinama dviračių juosta pradėjo ėsti jo klientus, nes jiems teko imtis kelių darbų, dėl kurių vakarienė šalta, o namo važiuoti 40 minučių.

Vietos gyventojai anksčiau šią statybą laikė „dūžta“, nes dviratininkai jomis beveik nesinaudoja, o vairuotojai buvo priversti trauktis, kad neatsitrenktų į priešpriešinį eismą.

Ponas Doyle’as, kuriam priklauso „Ferndown Fish and Chips“ parduotuvė Wimborne Road East, sėkmingai dirbo tik 11 mėnesių po to, kai 2022 m. gegužę įsigijo verslą.

Tačiau pradėjus statyti 1,25 mylios ilgio pratęsimą, naujasis dviračių takas greitai pradėjo ėsti jo klientus.

Verslininkas paaukojo savo santaupas, kad nusipirktų parduotuvę iš draugo, tačiau dabar jį užgriuvo skolos po to, kai lustų parduotuvė buvo uždaryta, kai birželį pasibaigus kelio darbams verslui vėl nepavyko atsigauti.

Jis sakė: „Gavau pelną, tada prasidėjo kelio darbai. Per tą laikotarpį verslas sumažėjo 40 procentų.

„Turėjau gerų klientų ir tikrai malonių žmonių, kurie man paskambindavo ir sakydavo: „Tony, mes negalime ateiti, užtrukome 40 minučių, kol grįšime namo“.

„Aš šiek tiek sutaupiau ir padėjau į parduotuvę. Maniau, kad „taip tiks iki išėjimo į pensiją“.

„Dabar esu skolingas dėl PVM ir elektros, tačiau iki galo negalėjau jo sutaupyti, o vietiniai tiesiog vengtų to kaip maro“.

Paskutines savo atsargas jis paaukojo vietos bendruomenės šaldytuvui, kad padėtų šeimoms, kurioms reikia pagalbos.

Ciklas buvo 120 milijonų svarų sterlingų vertės schemos dalis, kuria siekiama padaryti keliones tvaresnes ir sumažinti spūstis visoje apskrityje.

Kai bus baigtas, dviračių takas bus 1,4 mylios ilgio ir prisijungs prie 16 mylių maršruto, jungiančio Poole, Wimborne ir Ferndown.

Takas yra vienas iš keturių skirtingų dviračių takų, nutiestų Dorsete, iš dalies finansuojamų pagal Vyriausybės miestų atstatymo programą.

Dorseto atstovas sakė: „Šis rūpestis susijęs su darbais, kurie baigti praėjusių metų lapkritį.

„Niekada kelias nebuvo visiškai uždarytas (išskyrus tris ne iš eilės vykstančius nakties darbus, prasidedančius 20 val.), uždaryta tik viena eismo juosta, visą laiką buvo taikomas eismo valdymas ir daug maršrutų, kuriais klientai gali pasiekti patalpas.

Jis buvo priverstas uždaryti savo verslą po to, kai birželio mėnesį pasibaigus kelio darbams nepadaugėjo žmonių, ir jis buvo apkrautas skolomis.

Jis buvo priverstas uždaryti savo verslą po to, kai birželio mėnesį pasibaigus kelio darbams nepadaugėjo žmonių, ir jis buvo apkrautas skolomis.

„Darbai buvo atlikti laiku ir neviršijant biudžeto, trikdžių buvo kuo mažiau, o gyventojai ir įmonės visą laiką buvo informuoti.

„Nacionalinės vyriausybės teisės aktuose teigiama, kad: viena po kitos einančios vyriausybės laikėsi požiūrio, kad įmonės pagal įstatymą neturėtų turėti teisės į bet kokį tam tikrą praeinančios prekybos lygį ir kad prekybininkai turi prisiimti nuostolių riziką dėl laikino eismo srautų sutrikdymo kartu su visais kitos įvairios verslo valdymo rizikos. Įstatyme nėra numatytos nuostatos dėl greitkelių administracijos kompensacijos, jei verslui turi įtakos kelio darbai.

„Nors pripažįstame ekonominius iššūkius, su kuriais pastaraisiais metais susidūrė visos įmonės, Dorseto taryba tebėra įsitikinusi, kad šie darbai bus labai naudingi Ferndownui ateityje, nes jie padės sumažinti eismo intensyvumą ir suteiks naujų saugių ir tvarių kelionių galimybių.

„Kadangi tūkstančiai darbuotojų ir šimtai moksleivių kasdien naudojasi Ferndown kelių tinklu, ilgalaikę bendruomenės naudą turėtų kompensuoti bet kokie trumpalaikiai sutrikimai.